Ploeg | Reeks | Ploeg | Ranking | Vorige wedstrijd | Volgende wedstrijd |
---|---|---|---|---|---|
Heren Promo 3A (VHP3-A)
Grivok Grimbergen
06.
23/03/2024 20:30
Grivok Grimbergen
Zuun Volleybal Club B
3 - 0 (25/21, 25/21, 25/21)
20/04/2024 20:30
Grivok Grimbergen
VC Lennik Heren B
|
Heren Promo 3A (VHP3-A) | Grivok Grimbergen | 06. |
23/03/2024 20:30 Grivok Grimbergen - Zuun Volleybal Club B 3 - 0 (25/21, 25/21, 25/21) |
20/04/2024 20:30 Grivok Grimbergen - VC Lennik Heren B |
Dames Promo 1 (VDP1)
Grivok Grimbergen A
05.
23/03/2024 20:30
Grivok Grimbergen A
Kreg Rotselaar A
3 - 0 (25/21, 25/14, 25/17)
13/04/2024 20:30
Grivok Grimbergen A
Zuun Volleybal Club A
|
Dames Promo 1 (VDP1) | Grivok Grimbergen A | 05. |
23/03/2024 20:30 Grivok Grimbergen A - Kreg Rotselaar A 3 - 0 (25/21, 25/14, 25/17) |
13/04/2024 20:30 Grivok Grimbergen A - Zuun Volleybal Club A |
Dames Promo 4A (VDP4-A)
Grivok Grimbergen B
02b.
23/03/2024 16:00
Grivok Grimbergen B
BeRuVoc Halle C
3 - 0 (25/11, 25/15, 25/11)
13/04/2024 16:00
Grivok Grimbergen B
Zuun Volleybal Club D
|
Dames Promo 4A (VDP4-A) | Grivok Grimbergen B | 02b. |
23/03/2024 16:00 Grivok Grimbergen B - BeRuVoc Halle C 3 - 0 (25/11, 25/15, 25/11) |
13/04/2024 16:00 Grivok Grimbergen B - Zuun Volleybal Club D |
Dames Promo 4A (VDP4-A)
Grivok Grimbergen C
12.
23/03/2024 16:00
Grivok Grimbergen C
BeRuVoc Halle B
1 - 3 (10/25, 23/25, 26/24, 7/25)
13/04/2024 16:00
Govok Cammaert Gooik C
Grivok Grimbergen C
|
Dames Promo 4A (VDP4-A) | Grivok Grimbergen C | 12. |
23/03/2024 16:00 Grivok Grimbergen C - BeRuVoc Halle B 1 - 3 (10/25, 23/25, 26/24, 7/25) |
13/04/2024 16:00 Govok Cammaert Gooik C - Grivok Grimbergen C |
Seniors Beker Dames (VSBD)
Grivok Grimbergen A - P1
01l.
05/11/2023 18:00
Grivok Grimbergen A - P1
Kruikenburg Ternat B - P2
2 - 3 (23/25, 25/22, 25/22, 23/25, 10/15)
|
Seniors Beker Dames (VSBD) | Grivok Grimbergen A - P1 | 01l. |
05/11/2023 18:00 Grivok Grimbergen A - P1 - Kruikenburg Ternat B - P2 2 - 3 (23/25, 25/22, 25/22, 23/25, 10/15) |
|
Jongens U11 2 Tegen 2 Niveau 2 Ronde 2 A (VJU11-2-2-N2R2-A)
Grivok Grimbergen C +
02.
23/03/2024 13:30
Grivok Grimbergen C +
KRUIKENBURG TERNAT C
8 - 0 (25/6, 25/17, 25/14, 25/7, 25/11, 25/12, 25/13, 25/18)
20/04/2024 13:30
Grivok Grimbergen C +
Davoc Lot B +
|
Jongens U11 2 Tegen 2 Niveau 2 Ronde 2 A (VJU11-2-2-N2R2-A) | Grivok Grimbergen C + | 02. |
23/03/2024 13:30 Grivok Grimbergen C + - KRUIKENBURG TERNAT C 8 - 0 (25/6, 25/17, 25/14, 25/7, 25/11, 25/12, 25/13, 25/18) |
20/04/2024 13:30 Grivok Grimbergen C + - Davoc Lot B + |
Jongens U11 2 tegen 2 Niveau 2 Ronde 1 A (VJU11-2-2-N2R1-A)
Grivok Grimbergen C +
03.
18/11/2023 14:00
VBT Machelen B
Grivok Grimbergen C +
4 - 4 (25/11, 28/26, 13/25, 23/25, 25/11, 15/25, 11/25, 25/12)
|
Jongens U11 2 tegen 2 Niveau 2 Ronde 1 A (VJU11-2-2-N2R1-A) | Grivok Grimbergen C + | 03. |
18/11/2023 14:00 VBT Machelen B - Grivok Grimbergen C + 4 - 4 (25/11, 28/26, 13/25, 23/25, 25/11, 15/25, 11/25, 25/12) |
|
Gemengd U11 Niveau 3 Ronde 1 A (VXU11N3R1-A)
Grivok Grimbergen B
06.
09/12/2023 16:00
Kruikenburg Ternat
Grivok Grimbergen B
6 - 2 (26/24, 25/23, 25/16, 25/21, 23/25, 25/9, 23/25, 25/22)
|
Gemengd U11 Niveau 3 Ronde 1 A (VXU11N3R1-A) | Grivok Grimbergen B | 06. |
09/12/2023 16:00 Kruikenburg Ternat - Grivok Grimbergen B 6 - 2 (26/24, 25/23, 25/16, 25/21, 23/25, 25/9, 23/25, 25/22) |
|
Gemengd U11 2 tegen 2 Niveau 3 Ronde 2 A (VXU11-2-2-N3R2-A)
Grivok Grimbergen D +
05.
16/03/2024 17:00
VC Knødde Meise +
Grivok Grimbergen D +
21/04/2024 10:00
KRUIKENBURG TERNAT B
Grivok Grimbergen D +
|
Gemengd U11 2 tegen 2 Niveau 3 Ronde 2 A (VXU11-2-2-N3R2-A) | Grivok Grimbergen D + | 05. |
16/03/2024 17:00 VC Knødde Meise + - Grivok Grimbergen D + |
21/04/2024 10:00 KRUIKENBURG TERNAT B - Grivok Grimbergen D + |
Gemengd U11 2 tegen 2 Niveau 3 Ronde 2 B (VXU11-2-2-N3R2-B)
Grivok Grimbergen B +
04.
23/03/2024 10:00
HZ 93 Hofstade-Zemst C
Grivok Grimbergen B +
20/04/2024 10:30
De Solvelders Tielt-Winge
Grivok Grimbergen B +
|
Gemengd U11 2 tegen 2 Niveau 3 Ronde 2 B (VXU11-2-2-N3R2-B) | Grivok Grimbergen B + | 04. |
23/03/2024 10:00 HZ 93 Hofstade-Zemst C - Grivok Grimbergen B + |
20/04/2024 10:30 De Solvelders Tielt-Winge - Grivok Grimbergen B + |
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 2 E (VMU17N2R2-E)
Grivok Grimbergen
04.
23/03/2024 14:30
Sterko Kortenberg A +
Grivok Grimbergen
3 - 2 (26/28, 23/25, 25/17, 25/23, 15/11)
27/04/2024 19:00
Grivok Grimbergen
Volley Thor Tervuren B
|
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 2 E (VMU17N2R2-E) | Grivok Grimbergen | 04. |
23/03/2024 14:30 Sterko Kortenberg A + - Grivok Grimbergen 3 - 2 (26/28, 23/25, 25/17, 25/23, 15/11) |
27/04/2024 19:00 Grivok Grimbergen - Volley Thor Tervuren B |
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 1 B (VMU17N2R1-B)
Grivok Grimbergen
05a.
25/11/2023 14:30
Volley Schepdaal VZW C
Grivok Grimbergen
3 - 1 (25/22, 25/19, 16/25, 25/21)
|
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 1 B (VMU17N2R1-B) | Grivok Grimbergen | 05a. |
25/11/2023 14:30 Volley Schepdaal VZW C - Grivok Grimbergen 3 - 1 (25/22, 25/19, 16/25, 25/21) |
|
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 B (VMU15N1R2-B)
Grivok Grimbergen A
01b.
23/03/2024 13:30
VC Lennik Dames A
Grivok Grimbergen A
4 - 0 (25/21, 25/21, 25/12, 25/17)
20/04/2024 09:30
VCV Leefdaal-Bertem A
Grivok Grimbergen A
|
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 B (VMU15N1R2-B) | Grivok Grimbergen A | 01b. |
23/03/2024 13:30 VC Lennik Dames A - Grivok Grimbergen A 4 - 0 (25/21, 25/21, 25/12, 25/17) |
20/04/2024 09:30 VCV Leefdaal-Bertem A - Grivok Grimbergen A |
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 A (VMU15N1R1-A)
Grivok Grimbergen A
04.
19/11/2023 10:00
Kruikenburg Ternat A
Grivok Grimbergen A
0 - 4 (20/25, 23/25, 14/25, 13/25)
|
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 A (VMU15N1R1-A) | Grivok Grimbergen A | 04. |
19/11/2023 10:00 Kruikenburg Ternat A - Grivok Grimbergen A 0 - 4 (20/25, 23/25, 14/25, 13/25) |
|
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 2 C (VMU15N2R2-C)
Grivok Grimbergen B +
06.
23/03/2024 18:30
Volley Schepdaal VZW B
Grivok Grimbergen B +
3 - 2 (22/25, 25/10, 25/19, 16/25, 15/10)
13/04/2024 16:00
Grivok Grimbergen B +
Govok Cammaert Gooik C
|
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 2 C (VMU15N2R2-C) | Grivok Grimbergen B + | 06. |
23/03/2024 18:30 Volley Schepdaal VZW B - Grivok Grimbergen B + 3 - 2 (22/25, 25/10, 25/19, 16/25, 15/10) |
13/04/2024 16:00 Grivok Grimbergen B + - Govok Cammaert Gooik C |
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 2 F (VMU15N2R2-F)
Grivok Grimbergen C +
07.
16/03/2024 16:00
Grivok Grimbergen C +
Kruikenburg Ternat B +
1 - 3 (7/25, 25/16, 17/25, 10/25)
20/04/2024 16:00
Grivok Grimbergen C +
V.C. Zavath Zaventem +
|
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 2 F (VMU15N2R2-F) | Grivok Grimbergen C + | 07. |
16/03/2024 16:00 Grivok Grimbergen C + - Kruikenburg Ternat B + 1 - 3 (7/25, 25/16, 17/25, 10/25) |
20/04/2024 16:00 Grivok Grimbergen C + - V.C. Zavath Zaventem + |
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 1 B (VMU15N2R1-B)
Grivok Grimbergen C +
06.
02/12/2023 11:00
Volley Opwijk B
Grivok Grimbergen C +
4 - 0 (25/5, 25/11, 25/19, 25/11)
|
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 1 B (VMU15N2R1-B) | Grivok Grimbergen C + | 06. |
02/12/2023 11:00 Volley Opwijk B - Grivok Grimbergen C + 4 - 0 (25/5, 25/11, 25/19, 25/11) |
|
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 1 C (VMU15N2R1-C)
Grivok Grimbergen B +
03.
25/11/2023 16:00
Grivok Grimbergen B +
Velvoc Veltem-Beisem +
2 - 3 (19/25, 25/21, 9/25, 25/14, 13/15)
|
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 1 C (VMU15N2R1-C) | Grivok Grimbergen B + | 03. |
25/11/2023 16:00 Grivok Grimbergen B + - Velvoc Veltem-Beisem + 2 - 3 (19/25, 25/21, 9/25, 25/14, 13/15) |
|
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 C (VMU13N1R2-C)
Grivok Grimbergen A
02a.
16/03/2024 13:30
Grivok Grimbergen A
VC Lennik Dames A
3 - 1 (25/17, 25/23, 25/18, 14/25)
13/04/2024 16:30
Zuun Volleybal Club A +
Grivok Grimbergen A
|
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 C (VMU13N1R2-C) | Grivok Grimbergen A | 02a. |
16/03/2024 13:30 Grivok Grimbergen A - VC Lennik Dames A 3 - 1 (25/17, 25/23, 25/18, 14/25) |
13/04/2024 16:30 Zuun Volleybal Club A + - Grivok Grimbergen A |
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 B (VMU13N1R1-B)
Grivok Grimbergen A
05.
25/11/2023 16:00
Grivok Grimbergen A
HZ 93 Hofstade-Zemst A
2 - 3 (18/25, 18/25, 25/21, 25/16, 11/15)
|
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 B (VMU13N1R1-B) | Grivok Grimbergen A | 05. |
25/11/2023 16:00 Grivok Grimbergen A - HZ 93 Hofstade-Zemst A 2 - 3 (18/25, 18/25, 25/21, 25/16, 11/15) |
|
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 C (VMU13N2R2-C)
Grivok Grimbergen B +
04.
24/03/2024 11:30
Volley Opwijk B
Grivok Grimbergen B +
1 - 3 (25/13, 18/25, 23/25, 12/25)
21/04/2024 12:30
Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos B
Grivok Grimbergen B +
|
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 C (VMU13N2R2-C) | Grivok Grimbergen B + | 04. |
24/03/2024 11:30 Volley Opwijk B - Grivok Grimbergen B + 1 - 3 (25/13, 18/25, 23/25, 12/25) |
21/04/2024 12:30 Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos B - Grivok Grimbergen B + |
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 1 C (VMU13N2R1-C)
Grivok Grimbergen B +
03.
02/12/2023 16:00
Grivok Grimbergen B +
Kevoc Keerbergen B
4 - 0 (25/15, 25/8, 25/14, 25/16)
|
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 1 C (VMU13N2R1-C) | Grivok Grimbergen B + | 03. |
02/12/2023 16:00 Grivok Grimbergen B + - Kevoc Keerbergen B 4 - 0 (25/15, 25/8, 25/14, 25/16) |
|
Meisjes U11 2 tegen 2 Niveau 2 Ronde 2 A (VMU11-2-2-N2R2-A)
Grivok Grimbergen A
01.
23/03/2024 13:30
V.C. Zavath Zaventem +
Grivok Grimbergen A
1 - 7 (8/25, 23/25, 15/25, 20/25, 12/25, 25/20, 10/25, 18/25)
13/04/2024 13:30
Grivok Grimbergen A
Smash Neerijse
|
Meisjes U11 2 tegen 2 Niveau 2 Ronde 2 A (VMU11-2-2-N2R2-A) | Grivok Grimbergen A | 01. |
23/03/2024 13:30 V.C. Zavath Zaventem + - Grivok Grimbergen A 1 - 7 (8/25, 23/25, 15/25, 20/25, 12/25, 25/20, 10/25, 18/25) |
13/04/2024 13:30 Grivok Grimbergen A - Smash Neerijse |
Meisjes U11 2 Tegen 2 Niveau 2 Ronde 1 B (VMU11-2-2-N2R1-B)
Grivok Grimbergen A +
02.
09/12/2023 13:30
Wolvertem Sporting +
Grivok Grimbergen A +
2 - 6 (22/25, 18/25, 25/11, 8/25, 20/25, 25/21, 20 /25, 22/25)
|
Meisjes U11 2 Tegen 2 Niveau 2 Ronde 1 B (VMU11-2-2-N2R1-B) | Grivok Grimbergen A + | 02. |
09/12/2023 13:30 Wolvertem Sporting + - Grivok Grimbergen A + 2 - 6 (22/25, 18/25, 25/11, 8/25, 20/25, 25/21, 20 /25, 22/25) |
Ploeg | Reeks | Ploeg | Ranking | Vorige wedstrijd | Volgende wedstrijd |
---|---|---|---|---|---|
Beker Meisjes U15 (VBMU15)
Grivok Grimbergen
09/12/2023 16:00
Grivok Grimbergen
Kruikenburg Ternat A
0 - 3 (6/25, 23/25, 23/25)
|
Beker Meisjes U15 (VBMU15) | Grivok Grimbergen |
09/12/2023 16:00 Grivok Grimbergen - Kruikenburg Ternat A 0 - 3 (6/25, 23/25, 23/25) |