Welkom in de BEVO - DOME !!!
Ploeg | Reeks | Ploeg | Ranking | Vorige wedstrijd | Volgende wedstrijd |
---|---|---|---|---|---|
Promo 1 Heren (P1H)
VBC BEVO GEETBETS A
09.
17/03/2024 18:00
Stalvoc Allimex Beverlo B
VBC BEVO GEETBETS A
2 - 3 (25/22, 20/25, 28/26, 18/25, 21/23)
14/04/2024 18:00
V.C. Helios Zonhoven A
VBC BEVO GEETBETS A
|
Promo 1 Heren (P1H) | VBC BEVO GEETBETS A | 09. |
17/03/2024 18:00 Stalvoc Allimex Beverlo B - VBC BEVO GEETBETS A 2 - 3 (25/22, 20/25, 28/26, 18/25, 21/23) |
14/04/2024 18:00 V.C. Helios Zonhoven A - VBC BEVO GEETBETS A |
Promo 3 Heren A (P3H-A)
VBC BEVO GEETBETS B
03.
17/03/2024 17:30
VBC BEVO GEETBETS B
VC Greenyard Maaseik
3 - 0 (25/10, 25/17, 25/9)
14/04/2024 17:30
VBC BEVO GEETBETS B
KGO Volley Kinrooi
|
Promo 3 Heren A (P3H-A) | VBC BEVO GEETBETS B | 03. |
17/03/2024 17:30 VBC BEVO GEETBETS B - VC Greenyard Maaseik 3 - 0 (25/10, 25/17, 25/9) |
14/04/2024 17:30 VBC BEVO GEETBETS B - KGO Volley Kinrooi |
Promo 3 Heren B (P3H-B)
VBC BEVO GEETBETS C
03.
16/03/2024 18:30
Fit V.B.C. Ham B
VBC BEVO GEETBETS C
2 - 3 (25/22, 25/12, 24/26, 19/25, 9/15)
13/04/2024 16:30
HE-VOC Hechtel-Eksel B
VBC BEVO GEETBETS C
|
Promo 3 Heren B (P3H-B) | VBC BEVO GEETBETS C | 03. |
16/03/2024 18:30 Fit V.B.C. Ham B - VBC BEVO GEETBETS C 2 - 3 (25/22, 25/12, 24/26, 19/25, 9/15) |
13/04/2024 16:30 HE-VOC Hechtel-Eksel B - VBC BEVO GEETBETS C |
Promo 2 Dames B (P2D-B)
VBC BEVO GEETBETS A
06.
24/03/2024 16:30
Roveka Stevoort B
VBC BEVO GEETBETS A
3 - 0 (25/19, 25/21, 25/20)
13/04/2024 20:30
VBC BEVO GEETBETS A
Davost Sint-Truiden B
|
Promo 2 Dames B (P2D-B) | VBC BEVO GEETBETS A | 06. |
24/03/2024 16:30 Roveka Stevoort B - VBC BEVO GEETBETS A 3 - 0 (25/19, 25/21, 25/20) |
13/04/2024 20:30 VBC BEVO GEETBETS A - Davost Sint-Truiden B |
Promo 4 Dames C (P4D-C)
VBC BEVO GEETBETS B
03.
23/03/2024 17:30
VBC BEVO GEETBETS B
Wevoc Wellen C
3 - 0 (25/5, 25/6, 25/19)
13/04/2024 17:30
VBC BEVO GEETBETS B
Tesvoc Tessenderlo A
|
Promo 4 Dames C (P4D-C) | VBC BEVO GEETBETS B | 03. |
23/03/2024 17:30 VBC BEVO GEETBETS B - Wevoc Wellen C 3 - 0 (25/5, 25/6, 25/19) |
13/04/2024 17:30 VBC BEVO GEETBETS B - Tesvoc Tessenderlo A |
Promo 4 Dames B (P4D-B)
VBC Bevo Geetbets C
08.
23/03/2024 20:30
VBC Bevo Geetbets C
VC Herk-de-Stad A
0 - 3 (14/25, 14/25, 17/25)
13/04/2024 12:00
Tesvoc Tessenderlo B
VBC Bevo Geetbets C
|
Promo 4 Dames B (P4D-B) | VBC Bevo Geetbets C | 08. |
23/03/2024 20:30 VBC Bevo Geetbets C - VC Herk-de-Stad A 0 - 3 (14/25, 14/25, 17/25) |
13/04/2024 12:00 Tesvoc Tessenderlo B - VBC Bevo Geetbets C |
U15 Jongens Niveau 2 Ronde 1 A (LJU15N2R1-A)
VBC BEVO GEETBETS U15
06.
09/12/2023 09:30
VBC BEVO GEETBETS U15
Fit V.B.C. Ham B
0 - 4 (24/26, 28/30, 18/25, 9/25)
|
U15 Jongens Niveau 2 Ronde 1 A (LJU15N2R1-A) | VBC BEVO GEETBETS U15 | 06. |
09/12/2023 09:30 VBC BEVO GEETBETS U15 - Fit V.B.C. Ham B 0 - 4 (24/26, 28/30, 18/25, 9/25) |
|
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 A (LMU17N2R1-A)
VBC BEVO GEETBETS B
02.
09/12/2023 19:30
VBC BEVO GEETBETS B
VC Herk-de-Stad C
3 - 2 (25/17, 25/13, 15/25, 24/26, 17/15)
|
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 A (LMU17N2R1-A) | VBC BEVO GEETBETS B | 02. |
09/12/2023 19:30 VBC BEVO GEETBETS B - VC Herk-de-Stad C 3 - 2 (25/17, 25/13, 15/25, 24/26, 17/15) |
|
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 B (LMU17N2R1-B)
VBC BEVO GEETBETS A
05.
02/12/2023 12:00
VBC BEVO GEETBETS A
Tesvoc Tessenderlo B
3 - 1 (25/17, 25/14, 20/25, 25/19)
|
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 B (LMU17N2R1-B) | VBC BEVO GEETBETS A | 05. |
02/12/2023 12:00 VBC BEVO GEETBETS A - Tesvoc Tessenderlo B 3 - 1 (25/17, 25/14, 20/25, 25/19) |
|
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 F (LMU13N2R1-F)
VBC Bevo Geetbets
03.
09/12/2023 15:30
DVH Optimasi Hasselt x
VBC Bevo Geetbets
3 - 1 (22/25, 25/18, 25/12, 25/14)
|
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 F (LMU13N2R1-F) | VBC Bevo Geetbets | 03. |
09/12/2023 15:30 DVH Optimasi Hasselt x - VBC Bevo Geetbets 3 - 1 (22/25, 25/18, 25/12, 25/14) |
|
U11 Jongens-Meisjes Niveau 3 Ronde 1 D (LMJU11N3R1-D)
VBC Bevo Geetbets B
04.
09/12/2023 14:00
Bepavoc Beringen B
VBC Bevo Geetbets B
3 - 1 (14/25, 25/10, 25/12, 25/7)
|
U11 Jongens-Meisjes Niveau 3 Ronde 1 D (LMJU11N3R1-D) | VBC Bevo Geetbets B | 04. |
09/12/2023 14:00 Bepavoc Beringen B - VBC Bevo Geetbets B 3 - 1 (14/25, 25/10, 25/12, 25/7) |
|
U11 Jongens-Meisjes Niveau 3 Ronde 1 E (LMJU11N3R1-E)
VBC Bevo Geetbets A
03b.
10/12/2023 10:00
V.C. Helios Zonhoven B (GEM)
VBC Bevo Geetbets A
4 - 0 (25/22, 25/17, 25/22, 25/17)
|
U11 Jongens-Meisjes Niveau 3 Ronde 1 E (LMJU11N3R1-E) | VBC Bevo Geetbets A | 03b. |
10/12/2023 10:00 V.C. Helios Zonhoven B (GEM) - VBC Bevo Geetbets A 4 - 0 (25/22, 25/17, 25/22, 25/17) |
|
Beker van Limburg Promo Heren (BVLPH)
VBC BEVO GEETBETS B (P3)
07p.
|
Beker van Limburg Promo Heren (BVLPH) | VBC BEVO GEETBETS B (P3) | 07p. | ||
Beker van Limburg Promo Heren (BVLPH)
VBC BEVO GEETBETS A (P1)
07o.
|
Beker van Limburg Promo Heren (BVLPH) | VBC BEVO GEETBETS A (P1) | 07o. | ||
Beker van Limburg Promo Heren Reeks D (BVLPH D)
VBC BEVO GEETBETS B (P3)
02.
16/12/2023 17:30
VBC BEVO GEETBETS B (P3)
Stalvoc Allimex Beverlo B (P1)
0 - 3 (15/25, 21/25, 19/25)
|
Beker van Limburg Promo Heren Reeks D (BVLPH D) | VBC BEVO GEETBETS B (P3) | 02. |
16/12/2023 17:30 VBC BEVO GEETBETS B (P3) - Stalvoc Allimex Beverlo B (P1) 0 - 3 (15/25, 21/25, 19/25) |
|
Beker van Limburg Promo Heren Reeks E (BVLPH E)
VBC BEVO GEETBETS A (P1)
02.
05/11/2023 18:30
VBC BEVO GEETBETS A (P1)
Fit V.B.C. Ham A (P2)
2 - 3 (22/25, 17/25, 27/25, 25/20, 12/15)
|
Beker van Limburg Promo Heren Reeks E (BVLPH E) | VBC BEVO GEETBETS A (P1) | 02. |
05/11/2023 18:30 VBC BEVO GEETBETS A (P1) - Fit V.B.C. Ham A (P2) 2 - 3 (22/25, 17/25, 27/25, 25/20, 12/15) |
|
Beker van Limburg Promo Dames (BVLPD)
VBC BEVO GEETBETS B (P4)
11ar.
|
Beker van Limburg Promo Dames (BVLPD) | VBC BEVO GEETBETS B (P4) | 11ar. | ||
Beker van Limburg Promo Dames (BVLPD)
VBC BEVO GEETBETS A (P2)
11aq.
|
Beker van Limburg Promo Dames (BVLPD) | VBC BEVO GEETBETS A (P2) | 11aq. | ||
Beker van Limburg Promo Dames Reeks G (BVLPD G)
VBC BEVO GEETBETS B (P4)
03.
04/11/2023 16:30
Mavo Dilsen-Stokkem B (P2)
VBC BEVO GEETBETS B (P4)
3 - 0 (25/13, 25/18, 25/20)
|
Beker van Limburg Promo Dames Reeks G (BVLPD G) | VBC BEVO GEETBETS B (P4) | 03. |
04/11/2023 16:30 Mavo Dilsen-Stokkem B (P2) - VBC BEVO GEETBETS B (P4) 3 - 0 (25/13, 25/18, 25/20) |
|
Beker van Limburg Promo Dames Reeks M (BVLPD M)
VBC BEVO GEETBETS A (P2)
02.
10/09/2023 18:30
VBC BEVO GEETBETS A (P2)
Bepavoc Beringen (P2)
3 - 0 (25/14, 25/22, 25/15)
|
Beker van Limburg Promo Dames Reeks M (BVLPD M) | VBC BEVO GEETBETS A (P2) | 02. |
10/09/2023 18:30 VBC BEVO GEETBETS A (P2) - Bepavoc Beringen (P2) 3 - 0 (25/14, 25/22, 25/15) |
|
Beker van Limburg U19 Jongens (BVLU19J)
VBC BEVO GEETBETS C
01f.
04/02/2024 16:00
VBC BEVO GEETBETS C
VT Safesign Hasselt
0 - 4 (0/25, 0/25, 0/25, 0/25)
|
Beker van Limburg U19 Jongens (BVLU19J) | VBC BEVO GEETBETS C | 01f. |
04/02/2024 16:00 VBC BEVO GEETBETS C - VT Safesign Hasselt 0 - 4 (0/25, 0/25, 0/25, 0/25) |
|
U15 Jongens Niveau 2 Ronde 2 B (LJU15N2R2-B)
VBC Bevo Geetbets
03.
17/03/2024 13:30
VZW Schovoc Beverst
VBC Bevo Geetbets
2 - 3 (20/25, 25/19, 16/25, 25/17, 10/15)
30/03/2024 10:00
VBC Bevo Geetbets
Koninklijke VC Sparvoc Lanaken-Briegden
|
U15 Jongens Niveau 2 Ronde 2 B (LJU15N2R2-B) | VBC Bevo Geetbets | 03. |
17/03/2024 13:30 VZW Schovoc Beverst - VBC Bevo Geetbets 2 - 3 (20/25, 25/19, 16/25, 25/17, 10/15) |
30/03/2024 10:00 VBC Bevo Geetbets - Koninklijke VC Sparvoc Lanaken-Briegden |
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 A (LMU17N2R2-A)
VBC Bevo Geetbets B
02.
16/03/2024 14:30
VBC Bevo Geetbets B
Davost Sint-Truiden A
4 - 0 (25/22, 25/18, 25/15, 25/23)
13/04/2024 14:30
VBC Bevo Geetbets B
Tesvoc Tessenderlo A
|
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 A (LMU17N2R2-A) | VBC Bevo Geetbets B | 02. |
16/03/2024 14:30 VBC Bevo Geetbets B - Davost Sint-Truiden A 4 - 0 (25/22, 25/18, 25/15, 25/23) |
13/04/2024 14:30 VBC Bevo Geetbets B - Tesvoc Tessenderlo A |
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 F (LMU17N2R2-F)
VBC Bevo Geetbets A
06.
23/03/2024 13:00
VBC Bevo Geetbets A
Wevoc Wellen
0 - 4 (8/25, 10/25, 18/25, 11/25)
06/04/2024 09:30
Wevoc Wellen
VBC Bevo Geetbets A
|
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 F (LMU17N2R2-F) | VBC Bevo Geetbets A | 06. |
23/03/2024 13:00 VBC Bevo Geetbets A - Wevoc Wellen 0 - 4 (8/25, 10/25, 18/25, 11/25) |
06/04/2024 09:30 Wevoc Wellen - VBC Bevo Geetbets A |
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 C (LMU13N2R2-C)
VBC Bevo Geetbets
02.
17/03/2024 13:00
VBC Bevo Geetbets
M.V.C. Molenbeersel
3 - 1 (25/10, 25/14, 25/7, 21/25)
13/04/2024 12:00
Kivola Riemst B
VBC Bevo Geetbets
|
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 C (LMU13N2R2-C) | VBC Bevo Geetbets | 02. |
17/03/2024 13:00 VBC Bevo Geetbets - M.V.C. Molenbeersel 3 - 1 (25/10, 25/14, 25/7, 21/25) |
13/04/2024 12:00 Kivola Riemst B - VBC Bevo Geetbets |
U11 Jongens-Meisjes 3 - 3 Niveau 3 Ronde 2 B (LMU113-3N3R2-B)
VBC Bevo Geetbets A
06.
23/03/2024 13:00
VC Herk-de-Stad G
VBC Bevo Geetbets A
4 - 0 (25/18, 25/14, 25/21, 25/13)
13/04/2024 15:00
Kovok Kortessem A
VBC Bevo Geetbets A
|
U11 Jongens-Meisjes 3 - 3 Niveau 3 Ronde 2 B (LMU113-3N3R2-B) | VBC Bevo Geetbets A | 06. |
23/03/2024 13:00 VC Herk-de-Stad G - VBC Bevo Geetbets A 4 - 0 (25/18, 25/14, 25/21, 25/13) |
13/04/2024 15:00 Kovok Kortessem A - VBC Bevo Geetbets A |
U11 Jongens-Meisjes 3 - 3 Niveau 3 Ronde 2 E (LMU113-3N3R2-E)
VBC Bevo Geetbets B
03.
24/03/2024 10:00
V.C. Helios Zonhoven B (GEM)
VBC Bevo Geetbets B
3 - 2 (15/25, 25/23, 25/21, 22/25, 15/8)
13/04/2024 09:30
VBC Bevo Geetbets B
Bepavoc Beringen
|
U11 Jongens-Meisjes 3 - 3 Niveau 3 Ronde 2 E (LMU113-3N3R2-E) | VBC Bevo Geetbets B | 03. |
24/03/2024 10:00 V.C. Helios Zonhoven B (GEM) - VBC Bevo Geetbets B 3 - 2 (15/25, 25/23, 25/21, 22/25, 15/8) |
13/04/2024 09:30 VBC Bevo Geetbets B - Bepavoc Beringen |