Club AT-1026 HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN Vosselaar-Merksplas-Vlimmeren
Algemeen
Ivan Vermeiren
Isabel Schoenmaekers
Ploegen competitie
Ploeg
NATIONALE 1 HEREN (NAT1H)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
07b.
10/10/2020 20:30
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
INTERFREIGHT ANTWERP VOLLEYTEAM M
3 - 2 (25/22, 22/25, 23/25, 25/15, 15/5)
10/01/2021 18:00
AXIS GUIBERTIN A
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
NATIONALE 1 DAMES (NAT1D)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
07.
04/10/2020 18:00
NAMUR VOLLEY A
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
2 - 3 (25/23, 25/20, 13/25, 21/25, 17/19)
09/01/2021 20:30
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
NAMUR VOLLEY A
Heren Promo 1 (HAP1)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
04a.
21/11/2020 18:30
V.C. RETIE A
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
05/12/2020 19:30
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
B.V.C. BALEN A
Heren Promo 2 B (HAP2B)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
06b.
21/11/2020 20:00
VC OLEN A
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
28/11/2020 17:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
GEEL ZWART WIJNEGEM B
Heren Promo 3 A (HAP3A)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
10a.
21/11/2020 20:30
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
MAVOC-MECHELEN B
28/11/2020 20:30
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
Heren Promo 3 B (HAP3B)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E
10a.
21/11/2020 17:00
V.C. ZOERSEL E
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E
29/11/2020 16:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E
VOLMAR EKEREN C
Dames Promo 2 A (DAP2A)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
12b.
21/11/2020 20:00
WOVO MALLE A
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
28/11/2020 15:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
VC TESLA LINT B
Dames Promo 2 B (DAP2B)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
01a.
21/11/2020 20:30
NRG VC GEEL B
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
28/11/2020 17:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
MENDO BOOISCHOT B
Jongens U17 Provinciaal (JU17P)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
02.
22/11/2020 12:00
OXACO BVC ANTWERPEN A
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
29/11/2020 14:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE
Jongens U17 Regionaal reeks 2 (JU17RR2)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B (bc)
06b.
22/11/2020 14:00
MOLVOC MOL (bc)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B (bc)
28/11/2020 14:00
VC OLEN Volley Neteland - VC Kasterlee
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B (bc)
Jongens U15 Provinciaal reeks 2 (JU15PR2)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
01.
22/11/2020 14:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL
06/12/2020 11:30
VOLMAR EKEREN A
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Jongens U15 Provinciaal reeks 3 (JU15PR3)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
03a.
21/11/2020 18:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
V.C. ZOERSEL A
28/11/2020 12:00
WOKA WOMMELGEM A
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Jongens U15 Regionaal reeks 1 (JU15RR1)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C (bc)
05a.
22/11/2020 14:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C (bc)
B.V.C. BALEN
05/12/2020 14:00
VOLLEY WESTERLO (bc)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C (bc)
Jongens U13 Provinciaal reeks 3 (JU13PR3)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
01.
22/11/2020 10:00
OXACO BVC ANTWERPEN C
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
29/11/2020 14:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
MENDO BOOISCHOT A
Meisjes U17 Provinciaal Reeks 4 (MU17PR4)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
01.
21/11/2020 13:00
V.C. ZOERSEL B
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
29/11/2020 14:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
VOLLEY WESTERLO A
Meisjes U17 Provinciaal Reeks 5 (MU17PR5)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
01c.
21/11/2020 18:00
VC ST.JANSKRING HERENTALS
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
29/11/2020 15:30
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE
Meisjes U17 Provinciaal Reeks 6 (MU17PR6)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
06.
22/11/2020 12:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
V.C. RETIE A
28/11/2020 14:30
V.C. KASTERLEE
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Meisjes U17 Regionaal reeks 1 (MU17RR1)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
08.
21/11/2020 15:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
VOLLEY BEERSE B
05/12/2020 18:00
NRG VC GEEL
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Meisjes U17 Regionaal reeks 2 (MU17RR2)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E (bc)
07.
21/11/2020 18:30
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E (bc)
RIJKEVOC-RIJKEVORSEL
28/11/2020 17:30
VBC ZANDHOVEN C
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E (bc)
Meisjes U15 Provinciaal reeks 4 (MU15PR4)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
01.
21/11/2020 16:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
V.C. RETIE B
28/11/2020 17:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
OLVOC OLEN B
Meisjes U15 Provinciaal reeks 5 (MU15PR5)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
04b.
21/11/2020 18:30
VBC ZANDHOVEN D
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
28/11/2020 13:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
NRG VC GEEL A
Meisjes U15 Provinciaal reeks 6 (MU15PR6)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
04.
21/11/2020 13:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
OLMENSE V.C.-BVC BALEN
29/11/2020 13:00
VBC ZANDHOVEN B
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Meisjes U15 Regionaal Reeks 4 (MU15RR4)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
04a.
21/11/2020 14:30
VBC ZANDHOVEN E
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
29/11/2020 14:30
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B (bc)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Meisjes U15 Regionaal Reeks 4 (MU15RR4)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F (bc)
09.
21/11/2020 16:00
VBC POWER RAVELS A
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F (bc)
28/11/2020 16:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F (bc)
VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT A
Meisjes U15 Regionaal Reeks 5 (MU15RR5)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G (bc)
09a.
21/11/2020 14:00
VBC POWER RAVELS B
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G (bc)
28/11/2020 18:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G (bc)
B.V.C. BALEN B
Meisjes U13 Provinciaal reeks 1 (MU13PR1)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
05.
21/11/2020 13:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
WOVO MALLE A
28/11/2020 11:30
DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Meisjes U13 Provinciaal reeks 2 (MU13PR2)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
02a.
21/11/2020 16:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A
28/11/2020 13:30
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Meisjes U13 Provinciaal reeks 3 (MU13PR3)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
01b.
22/11/2020 16:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B
05/12/2020 13:30
MENDO BOOISCHOT A
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Meisjes U13 Regionaal Gevorderden reeks 1 (MU13RGR1)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc)
04b.
21/11/2020 16:30
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc)
VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
28/11/2020 14:00
MOLVOC MOL A
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc)
Meisjes U13 Regionaal Beginners reeks 2 (MU13RBR2)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E
03a.
21/11/2020 14:00
WOVO MALLE C
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E
28/11/2020 13:30
VBC POWER RAVELS A
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Meisjes U13 Regionaal Gevorderden reeks 2 (MU13RGR2)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F
01c.
22/11/2020 12:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F
WOVO MALLE B
28/11/2020 14:00
NRG VC GEEL C (bc)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F
Meisjes U13 Regionaal Beginners reeks 2 (MU13RBR2)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G
02.
14/11/2020 13:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G
VOS SCHILDE B
29/11/2020 14:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G
RIJKEVOC-RIJKEVORSEL A
Meisjes U13 Regionaal Beginners reeks 3 (MU13RBR3)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN H
01.
21/11/2020 14:00
OLMENSE V.C. B
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN H
28/11/2020 18:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN H
VBC POWER RAVELS B
Meisjes U13 Regionaal Beginners reeks 3 (MU13RBR3)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN I (bc)
03.
21/11/2020 14:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN I (bc)
NRG VC GEEL D
28/11/2020 14:00
B.V.C. BALEN C
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN I (bc)
Meisjes U11 Provinciaal reeks 3 (MU11PR3)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
02.
21/11/2020 14:00
ARVOC A (bc)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
06/12/2020 13:00
OLVOC OLEN B
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
U11 Regionaal Beginners Reeks 1 (U11RBR1)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
02c.
15/11/2020 09:30
M. SIKS BLAASVELD VC
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
28/11/2020 14:30
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
U11 Regionaal Beginners Reeks 2 (U11RBR2)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
01a.
21/11/2020 18:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
W.E.K. LOENHOUT C
28/11/2020 13:30
DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
U11 Regionaal Beginners Reeks 3 (U11RBR3)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
01.
21/11/2020 14:30
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
VOLLEY WESTERLO E
05/12/2020 16:30
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
U11 Regionaal Beginners Reeks 4 (U11RBR4)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E
01.
21/11/2020 14:00
V O L A K VORSELAAR B
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E
28/11/2020 14:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E
MAVOC-MECHELEN B
U11 Regionaal Beginners Reeks 5 (U11RBR5)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F
02.
22/11/2020 12:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A
28/11/2020 14:00
VC OLEN B Volley Neteland
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F
U11 Regionaal Beginners Reeks 6 (U11RBR6)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G
11.
21/11/2020 10:00
VBC POWER RAVELS
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G
28/11/2020 16:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G
NRG VC GEEL E
Heren 1ste gewest Turnhout (HAP4T (H1GT))
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F
02b.
22/11/2020 16:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
28/11/2020 16:00
VOLLEY BEERSE D
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F
Heren 1ste gewest Turnhout (HAP4T (H1GT))
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G
08b.
22/11/2020 16:00
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL G
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G
28/11/2020 20:30
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL F
Heren 1ste gewest Turnhout (HAP4T (H1GT))
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN H
06a.
21/11/2020 20:30
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN H
ARVOC B
28/11/2020 18:00
VOLLEY BEERSE C
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN H
Dames 1ste gewest Turnhout (DAP4T (D1GT))
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
02.
21/11/2020 20:00
V.C. KASTERLEE B
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
28/11/2020 17:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
V.C. KASTERLEE C
Dames 1ste gewest Turnhout (DAP4T (D1GT))
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E
10a.
21/11/2020 17:30
V.C. KASTERLEE C
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E
29/11/2020 14:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E
V.C. KASTERLEE B
Dames 1ste gewest Turnhout (DAP4T (D1GT))
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F
05.
21/11/2020 18:00
WOVO MALLE B
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F
28/11/2020 20:00
V.C. ZOERSEL D
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F
Dames 2de gewest Turnhout A (DAP5TA (D2GTA))
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G
04.
21/11/2020 20:00
DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN C
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G
28/11/2020 18:00
VOLLEY BEERSE C
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G
Dames 2de gewest Turnhout A (DAP5TA (D2GTA))
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN H
01a.
21/11/2020 15:30
VST LIONS GROOT-TURNHOUT C
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN H
28/11/2020 15:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN H
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN J
Dames 2de gewest Turnhout A (DAP5TA (D2GTA))
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN J
07c.
21/11/2020 20:30
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN J
WOVO MALLE E
28/11/2020 15:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN H
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN J
Dames 2de gewest Turnhout B (DAP5TB (D2GTB))
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN I
01b.
14/11/2020 15:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN I
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL I
28/11/2020 17:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN I
VST LIONS GROOT-TURNHOUT B
Dames 2de gewest Turnhout B (DAP5TB (D2GTB))
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN K
01c.
21/11/2020 17:30
DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN K
28/11/2020 20:30
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN K
WOVO MALLE D
Dames 2de gewest Turnhout B (DAP5TB (D2GTB))
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN L
11.
21/11/2020 11:30
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL I
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN L
28/11/2020 13:00
V.C. ZOERSEL E
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN L
Dames 3de gewest Turnhout A (DAP6TA (D3GTA))
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN N
05a.
21/11/2020 16:00
WOVO MALLE F
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN N
29/11/2020 17:30
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN N
Dames 3de gewest Turnhout B (DAP6TB (D3GTB))
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN M
04a.
21/11/2020 17:30
DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN E
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN M
29/11/2020 18:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN M
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN O
Dames 3de gewest Turnhout B (DAP6TB (D3GTB))
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN O
07b.
21/11/2020 20:30
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN O
RIJKEVOC-RIJKEVORSEL B
29/11/2020 18:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN M
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN O
Ploegen beker
Ploeg
Beker van Turnhout Dames Nationaal (BvTDN)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A (1N)
20/12/2020 14:30
V.C. ZOERSEL A (1N)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A (1N)
Beker van Turnhout Heren Provinciaal (BvTHP)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B (1P)
13/09/2020 15:00
V.C. ZOERSEL E (3P)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B (1P)
0 - 3 (16/25, 7/25, 20/25)
Beker van Turnhout Heren Provinciaal (BvTHP)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C (2P)
19/12/2020 17:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C (2P)
VST LIONS GROOT-TURNHOUT A (2P)
Beker van Turnhout Heren Provinciaal (BvTHP)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D (3P)
19/09/2020 20:30
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D (3P)
DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A (3P)
3 - 0 (25/21, 29/27, 26/24)
Beker van Turnhout Heren Provinciaal (BvTHP)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E (3P)
19/12/2020 20:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E (3P)
VOLLEY BEERSE B (2P)
Beker van Turnhout Dames Provinciaal (BvTDP)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B (2P)
19/09/2020 17:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B (2P)
V.C. ZOERSEL B (2P)
3 - 1 (25/17, 25/22, 24/26, 25/12)
Beker van Turnhout Dames Provinciaal (BvTDP)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C (2P)
19/09/2020 15:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C (2P)
VOLLEY BEERSE A (2P)
0 - 3 (21/25, 21/25, 17/25)
Beker van Turnhout Heren Gewest (BvTHG)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G (1G)
Beker van Turnhout Heren Gewest (BvTHG)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN H (1G)
19/12/2020 19:30
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B (1G)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN H (1G)
Beker van Turnhout Dames Gewest (BvTDG)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D (1G)
31/10/2020 20:00
WOVO MALLE H (3G)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D (1G)
Beker van Turnhout Dames Gewest (BvTDG)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E (1G)
31/10/2020 20:00
VBC POWER RAVELS D (3G)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E (1G)
Beker van Turnhout Dames Gewest (BvTDG)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F (1G)
31/10/2020 17:30
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL H (2G)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F (1G)
Beker van Turnhout Dames Gewest (BvTDG)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G (2G)
20/09/2020 14:30
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G (2G)
VST LIONS GROOT-TURNHOUT C (2G)
0 - 3 (13/25, 12/25, 11/25)
Beker van Turnhout Dames Gewest (BvTDG)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN H (2G)
19/09/2020 15:30
DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN E (3G)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN H (2G)
3 - 1 (16/25, 25/23, 25/17, 25/19)
Beker van Turnhout Dames Gewest (BvTDG)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN I (2G)
12/09/2020 17:00
V.C. ZOERSEL E (2G)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN I (2G)
3 - 0 (25/18, 25/13, 26/24)
Beker van Turnhout Dames Gewest (BvTDG)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN J (2G)
31/10/2020 20:30
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN J (2G)
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E (1G)
Beker van Turnhout Dames Gewest (BvTDG)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN K (2G)
31/10/2020 20:30
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN K (2G)
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B (1G)
Beker van Turnhout Dames Gewest (BvTDG)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN L (2G)
19/09/2020 15:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN L (2G)
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL F (1G)
0 - 3 (15/25, 20/25, 11/25)
Beker van Turnhout Dames Gewest (BvTDG)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN M (3G)
31/10/2020 16:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN M (3G)
WOVO MALLE G (3G)
Beker van Turnhout JU19 (BvTJU19)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN
01/05/2021 00:00
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN
Beker van Turnhout MU19 (BvTMU19)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN
07/03/2021 00:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL
Beker van Turnhout JU17 (BvTJU17)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
06/03/2021 14:00
VOLLEY BEERSE
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Beker van Turnhout MU17 (BvTMU17)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E
19/12/2020 18:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E
VOLLEY BEERSE B (MU17r)
Beker van Turnhout MU17 (BvTMU17)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
20/12/2020 00:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Beker van Turnhout MU17 (BvTMU17)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
31/10/2020 16:00
VBC POWER RAVELS
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Beker van Turnhout MU17 (BvTMU17)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
19/12/2020 18:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
VOLLEY BEERSE A (MU17p)
Beker van Turnhout MU17 (BvTMU17)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
19/09/2020 12:00
V.C. KASTERLEE A
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
3 - 0 (25/0, 25/0, 25/0)
Beker van Turnhout JU15 (BvTJU15)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
06/02/2021 18:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE
Beker van Turnhout JU15 (BvTJU15)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
07/03/2021 00:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Beker van Turnhout MU15 (BvTMU15)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
31/10/2020 13:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
VBC POWER RAVELS A
Beker van Turnhout MU15 (BvTMU15)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E
31/10/2020 14:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN E
ARVOC A
Beker van Turnhout MU15 (BvTMU15)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
31/10/2020 18:00
WOVO MALLE B
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Beker van Turnhout MU15 (BvTMU15)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
31/10/2020 15:30
DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Beker van Turnhout MU15 (BvTMU15)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
31/10/2020 16:00
VOLLEY BEERSE
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Beker van Turnhout JU13 (BvTJU13)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
07/03/2021 00:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE
Beker van Turnhout MU13 (BvTMU13)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
31/10/2020 16:00
RIJKEVOC-RIJKEVORSEL A
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Beker van Turnhout MU13 (BvTMU13)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
20/12/2020 00:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Beker van Turnhout MU13 (BvTMU13)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
25/10/2020 14:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
VST LIONS GROOT-TURNHOUT C
Beker van Turnhout MU13 (BvTMU13)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
31/10/2020 14:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
VBC POWER RAVELS B
Beker van Turnhout MU13 (BvTMU13)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F
01/11/2020 12:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F
WOVO MALLE A
Beker van Turnhout MU13 (BvTMU13)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G
01/11/2020 14:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN G
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C
Beker van Turnhout MU11 (BvTMU11)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
06/02/2021 12:00
ARVOC A
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Beker van Turnhout MU11 (BvTMU11)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
20/12/2020 14:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN C
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
Beker van Turnhout MU11 (BvTMU11)
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F
17/01/2021 00:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL
Wedstrijden & ranking

www.volleyscores.be