Club AM-0960 V.C. RETIE
Algemeen
Yves Weyns
Carolien Boonen
Ploegen competitie
Ploeg
Heren Promo 1 (HAP1)
V.C. RETIE A
03/10/2020 20:30
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A
V.C. RETIE A
Dames Promo 1 (DAP1)
V.C. RETIE A
03/10/2020 20:30
V.C. RETIE A
VOLLEY BEERSE DAMES
Dames Promo 2 B (DAP2B)
V.C. RETIE B
03/10/2020 18:30
V.C. RETIE B
NRG VC GEEL B
Meisjes U17 Provinciaal Reeks 6 (MU17PR6)
V.C. RETIE A
03.
19/09/2020 14:30
V.C. RETIE A
ARVOC
3 - 2
03/10/2020 14:30
V.C. KASTERLEE
V.C. RETIE A
Meisjes U17 Regionaal reeks 1 (MU17RR1)
V.C. RETIE B (bc)
07c.
26/09/2020 10:00
NRG VC GEEL
V.C. RETIE B (bc)
4 - 0
03/10/2020 13:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
V.C. RETIE B (bc)
Meisjes U15 Provinciaal reeks 4 (MU15PR4)
V.C. RETIE B
06.
26/09/2020 12:30
V.C. RETIE B
VOLLEY BEERSE
1 - 3
03/10/2020 12:30
V.C. KASTERLEE A
V.C. RETIE B
Meisjes U15 Provinciaal reeks 6 (MU15PR6)
V.C. RETIE A
06.
26/09/2020 15:30
V.C. RETIE A
OLMENSE V.C.-BVC BALEN
1 - 3
03/10/2020 12:30
ARVOC A
V.C. RETIE A
Meisjes U15 Regionaal Reeks 4 (MU15RR4)
V.C. RETIE C
07d.
26/09/2020 14:00
VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT A
V.C. RETIE C
4 - 0
03/10/2020 16:30
V.C. RETIE C
VC OLEN Volley Neteland
Meisjes U15 Regionaal Reeks 5 (MU15RR5)
V.C. RETIE D
05e.
26/09/2020 14:30
V.C. RETIE D
V.C. KASTERLEE B
0 - 4
03/10/2020 15:30
V.C. RETIE D
VBC POWER RAVELS B
Meisjes U13 Provinciaal reeks 5 (MU13PR5)
V.C. RETIE A
04c.
19/09/2020 14:30
VBC ZANDHOVEN D
V.C. RETIE A
4 - 0
03/10/2020 12:30
V.C. RETIE A
B.V.C. BALEN A
Meisjes U13 Provinciaal reeks 6 (MU13PR6)
V.C. RETIE B
04.
26/09/2020 12:30
V.C. RETIE B
OLVOC OLEN B
2 - 3
03/10/2020 16:30
VBC ZANDHOVEN A
V.C. RETIE B
Meisjes U13 Regionaal Gevorderden reeks 1 (MU13RGR1)
V.C. RETIE C
06b.
26/09/2020 10:30
V.C. RETIE C
VOLLEY WESTERLO
2 - 3
04/10/2020 10:00
VST LIONS GROOT-TURNHOUT C
V.C. RETIE C
Meisjes U13 Regionaal Gevorderden reeks 2 (MU13RGR2)
V.C. RETIE D
01d.
26/09/2020 14:30
V.C. RETIE D
WOVO MALLE B
3 - 1
03/10/2020 14:30
V.C. RETIE D
NRG VC GEEL C (bc)
U11 Regionaal Gevorderden reeks 2 (U11RGR2)
V.C. RETIE C
02a.
26/09/2020 13:30
V.C. RETIE C
MOLVOC MOL C
3 - 1
04/10/2020 12:30
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C
V.C. RETIE C
U11 Regionaal Gevorderden reeks 3 (U11RGR3)
V.C. RETIE B
06a.
26/09/2020 10:00
VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
V.C. RETIE B
3 - 1
04/10/2020 12:00
FH NIJLEN C
V.C. RETIE B
U11 Regionaal Gevorderden reeks 4 (U11RGR4)
V.C. RETIE A
02b.
26/09/2020 09:30
V.C. RETIE A
NRG VC GEEL B
3 - 1
03/10/2020 14:30
VBC ZANDHOVEN D
V.C. RETIE A
U11 Regionaal Beginners Reeks 5 (U11RBR5)
V.C. RETIE E
01b.
27/09/2020 12:00
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN F
V.C. RETIE E
1 - 3
03/10/2020 13:30
V.C. RETIE E
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A
U11 Regionaal Beginners Reeks 6 (U11RBR6)
V.C. RETIE D
03a.
26/09/2020 11:30
V.C. RETIE D
VBC ZANDHOVEN F
3 - 2
03/10/2020 12:00
ARVOC C
V.C. RETIE D
Heren 1e gewest Herentals/Mol reeks 1 (HAP4HMR1)
V.C. RETIE C
04f.
26/09/2020 12:30
MENDO BOOISCHOT F
V.C. RETIE C
3 - 0
03/10/2020 20:30
V.C. RETIE C
FH NIJLEN D
Heren 1e gewest Herentals/Mol reeks 2 (HAP4HMR2)
V.C. RETIE B
01.
26/09/2020 20:30
V.C. RETIE B
VOLLEYBAL CLUB BERLAAR A
3 - 0
03/10/2020 20:00
VOLLEY WESTERLO B
V.C. RETIE B
Dames 1e Gewest Mol (DAP4M)
V.C. RETIE C
01b.
26/09/2020 18:30
V.C. RETIE C
V.C. RETIE E
3 - 0
03/10/2020 16:30
V.C. RETIE C
SPINLEY DESSEL E
Dames 1e Gewest Mol (DAP4M)
V.C. RETIE D
01d.
26/09/2020 18:30
V.C. RETIE D
MOLVOC MOL C
3 - 1
03/10/2020 18:00
NRG VC GEEL D
V.C. RETIE D
Dames 1e Gewest Mol (DAP4M)
V.C. RETIE E
05h.
26/09/2020 18:30
V.C. RETIE C
V.C. RETIE E
3 - 0
03/10/2020 14:30
V.C. RETIE E
B.V.C. BALEN B
Dames 2e Gewest Mol (DAP5M)
V.C. RETIE F
02a.
26/09/2020 16:30
V.C. RETIE H
V.C. RETIE F
3 - 1
10/10/2020 18:00
VOACH C
V.C. RETIE F
Dames 2e Gewest Mol (DAP5M)
V.C. RETIE G
02h.
04/10/2020 14:00
MOLVOC MOL D
V.C. RETIE G
Dames 2e Gewest Mol (DAP5M)
V.C. RETIE H
01.
26/09/2020 16:30
V.C. RETIE H
V.C. RETIE F
3 - 1
03/10/2020 16:00
NRG VC GEEL G
V.C. RETIE H
Ploegen beker
Ploeg
Beker van Antwerpen Meisjes U19 (BvAMU19)
V.C. RETIE
19/12/2020 17:30
VOLLEY HEIST DAMES
V.C. RETIE
Beker van Antwerpen Meisjes U17 (BvAMU17)
V.C. RETIE
12/09/2020 17:00
V.C. ZOERSEL
V.C. RETIE
3 - 1
Beker van Antwerpen Meisjes U15 (BvAMU15)
V.C. RETIE
31/10/2020 18:00
VC OLEN
V.C. RETIE
Beker van Antwerpen Meisjes U13 (BvAMU13)
V.C. RETIE
11/10/2020 09:45
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL
V.C. RETIE
Beker van Antwerpen Meisjes U11 (BvAMU11)
V.C. RETIE
19/09/2020 10:30
V.C. RETIE
SPINLEY DESSEL
0 - 3
Wedstrijden & ranking

www.volleyscores.be