Club AM-0960 V.C. RETIE
Algemeen
Paul Wens
Carolien Boonen
Ploegen competitie
Ploeg
2de divisie dames A (D2A)
V.C. RETIE
12.
11/11/2018 15:00
ARVOC ARENDONK
V.C. RETIE
3 - 0 (25/15, 25/22, 28/26)
17/11/2018 20:00
V.C. RETIE
BEPAVOC BERINGEN
Heren 1e provinciale (H1P)
V.C. RETIE A
08a.
10/11/2018 18:00
VOLLEYBAL CLUB SLOEP BORSBEEK
V.C. RETIE A
3 - 1 (25/19, 15/25, 25/12, 25/20)
17/11/2018 18:30
V.C. RETIE A
V.C. ZOERSEL C
Heren 3de provinciale A (H3PA)
V.C. RETIE B
02.
10/11/2018 17:30
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E
V.C. RETIE B
0 - 3
17/11/2018 20:30
V.C. RETIE B
LAAKDAL
Dames 2de provinciale B (D2PB)
V.C. RETIE B
07b.
10/11/2018 17:30
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D
V.C. RETIE B
3 - 2
17/11/2018 15:30
V.C. RETIE B
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A
Meisjes U17 Regionaal reeks 3 (MU17RR3)
V.C. RETIE
05.
10/11/2018 11:30
ARVOC ARENDONK C
V.C. RETIE
0 - 3
18/11/2018 11:00
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
V.C. RETIE
Meisjes U15 Provinciaal reeks 2 (MU15PR2)
V.C. RETIE A
06.
10/11/2018 09:30
ARVOC ARENDONK A
V.C. RETIE A
3 - 0
17/11/2018 12:30
V.C. RETIE A
ARVOC ARENDONK B
Meisjes U15 Regionaal reeks 3 (MU15RR3)
V.C. RETIE B (bc)
10a.
11/11/2018 13:00
OLVOC OLEN
V.C. RETIE B (bc)
3 - 0
02/12/2018 12:00
V.C. RETIE B (bc)
V O L A K VORSELAAR
Meisjes U13 Provinciaal reeks 2 (MU13PR2)
V.C. RETIE A
02.
03/11/2018 10:00
VC GEEL A
V.C. RETIE A
2 - 3
17/11/2018 10:30
V.C. RETIE A
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A
Meisjes U13 Provinciaal reeks 2 (MU13PR2)
V.C. RETIE C
06.
10/11/2018 10:00
VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
V.C. RETIE C
1 - 3
17/11/2018 13:30
V.C. RETIE C
SPINLEY DESSEL
Meisjes U13 Provinciaal reeks 3 (MU13PR3)
V.C. RETIE B
07b.
10/11/2018 12:30
V.C. RETIE B
B.V.C. BALEN A
0 - 3
17/11/2018 14:00
OLMENSE V.C. A
V.C. RETIE B
Meisjes U13 Regionaal reeks 4 (MU13RR4)
V.C. RETIE D
11.
10/11/2018 14:30
V.C. RETIE D
VC GEEL B
0 - 3
17/11/2018 14:00
OLMENSE V.C. C
V.C. RETIE D
Meisjes U13 Regionaal reeks 4 (MU13RR4)
V.C. RETIE E
09.
10/11/2018 12:00
OLMENSE V.C. C
V.C. RETIE E
3 - 1
17/11/2018 11:30
V.C. RETIE E
B.V.C. BALEN B
Meisjes U13 Regionaal reeks 5 (MU13RR5)
V.C. RETIE F (bc)
09b.
10/11/2018 12:30
V.C. RETIE F (bc)
VST LIONS GROOT-TURNHOUT C
0 - 3
17/11/2018 12:00
VOLLEY WESTERLO A
V.C. RETIE F (bc)
Meisjes U11 Provinciaal reeks 3 (MU11PR3)
V.C. RETIE A
05.
10/11/2018 12:00
VC GEEL A
V.C. RETIE A
0 - 3
25/11/2018 14:00
VST LIONS GROOT-TURNHOUT A
V.C. RETIE A
Meisjes U11 Provinciaal reeks 3 (MU11PR3)
V.C. RETIE B
06b.
10/11/2018 10:00
VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT A
V.C. RETIE B
3 - 0
25/11/2018 16:00
SPINLEY DESSEL A
V.C. RETIE B
U11 Regionaal reeks 4 (U11RR4)
V.C. RETIE C
04.
10/11/2018 14:00
OLMENSE V.C.
V.C. RETIE C
3 - 0
18/11/2018 12:00
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE D (bc)
V.C. RETIE C
U11 Regionaal reeks 4 (U11RR4)
V.C. RETIE D
05b.
10/11/2018 14:30
V.C. RETIE E
V.C. RETIE D
2 - 3
17/11/2018 09:30
V.C. RETIE D
B.V.C. BALEN B (bc)
U11 Regionaal reeks 4 (U11RR4)
V.C. RETIE E
05d.
10/11/2018 14:30
V.C. RETIE E
V.C. RETIE D
2 - 3
17/11/2018 14:30
V.C. RETIE E
OLMENSE V.C.
Heren 1e gewest Mol (H1GM)
V.C. RETIE C
06.
03/11/2018 14:30
V.C. RETIE C
B.V.C. BALEN C
1 - 3
17/11/2018 20:00
MOLVOC MOL C
V.C. RETIE C
Dames 1e gewest Mol (D1GM)
V.C. RETIE D
04.
10/11/2018 16:00
B.V.C. BALEN C
V.C. RETIE D
0 - 3
24/11/2018 18:00
B.V.C. BALEN B
V.C. RETIE D
Dames 1e gewest Mol (D1GM)
V.C. RETIE C
03.
10/11/2018 16:00
OLMENSE V.C B
V.C. RETIE C
0 - 3
17/11/2018 18:00
LAAKDAL A
V.C. RETIE C
Dames 2e gewest Mol (D2GM)
V.C. RETIE E
07.
10/11/2018 16:30
V.C. RETIE E
VOACH D
3 - 0
17/11/2018 16:30
V.C. RETIE E
VC GEEL F
Dames 2e gewest Mol (D2GM)
V.C. RETIE F
06.
10/11/2018 16:30
V.C. RETIE F
VC GEEL E
0 - 3
01/12/2018 16:30
V.C. RETIE F
MOLVOC MOL C
Dames 2e gewest Mol (D2GM)
V.C. RETIE G
04b.
10/11/2018 18:30
V.C. RETIE G
V.C. RETIE H
2 - 3
08/12/2018 18:00
VC GEEL E
V.C. RETIE G
Dames 2e gewest Mol (D2GM)
V.C. RETIE H
04a.
10/11/2018 18:30
V.C. RETIE G
V.C. RETIE H
2 - 3
01/12/2018 18:00
VC GEEL E
V.C. RETIE H
Ploegen beker
Ploeg
Vlaamse Beker - Heren (VBH)
V.C. RETIE
20/10/2018 20:00
OLVA BRUGGE A
V.C. RETIE
3 - 0 (25/13, 25/17, 25/17)
Vlaamse Beker - Dames (VBD)
V.C. RETIE
21/10/2018 18:00
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B
V.C. RETIE
3 - 0 (25/11, 25/14, 25/16)
Beker van Antwerpen Seniors Heren (BvASH)
V.C. RETIE 1P +2
21/10/2018 16:00
VOS SCHILDE 2P +2
V.C. RETIE 1P +2
0 - 3
24/11/2018 20:30
V.C. RETIE 1P +2
FH NIJLEN 2D
Beker van Antwerpen Seniors Dames (BvASD)
V.C. RETIE 2D
20/10/2018 18:00
VOLLEY WESTERLO 1P +2
V.C. RETIE 2D
3 - 0
Beker van Antwerpen Meisjes U19 (BvAMU19)
V.C. RETIE
20/10/2018 10:00
V.C. RETIE
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL
0 - 3
Beker van Antwerpen Meisjes U17 (BvAMU17)
V.C. RETIE
20/10/2018 14:00
VOLLEY WESTERLO
V.C. RETIE
0 - 3
24/11/2018 11:30
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL
V.C. RETIE
Beker van Antwerpen Meisjes U15 (BvAMU15)
V.C. RETIE
20/10/2018 16:00
V.C. RETIE
WOVO MALLE A
1 - 3
Beker van Antwerpen Meisjes U13 (BvAMU13)
V.C. RETIE
20/10/2018 14:00
V.C. RETIE
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT
3 - 0
25/11/2018 18:00
V.C. RETIE
VST LIONS GROOT-TURNHOUT A
Beker van Antwerpen Meisjes U11 (BvAMU11)
V.C. RETIE
20/10/2018 12:00
V.C. RETIE
ARVOC ARENDONK 1
1 - 3
2 - 2 VVT (Vang-Vang-Toets) (22VVT)
V.C. RETIE A
10/11/2018 12:30
V.C. RETIE A
MOLVOC MOL E
3 - 1
18/11/2018 12:00
MOLVOC MOL F
V.C. RETIE A
2 - 2 VVT (Vang-Vang-Toets) (22VVT)
V.C. RETIE B
10/11/2018 12:30
V.C. RETIE B
B.V.C. BALEN D
0 - 3
18/11/2018 14:00
MOLVOC MOL G
V.C. RETIE B
2 - 2 VTT (Vang-Toets-Toets) reeks 1 (22VTTr1)
V.C. RETIE A
27/10/2018 14:30
V.C. RETIE A
SPINLEY DESSEL A
0 - 3
01/12/2018 09:30
SPINLEY DESSEL B
V.C. RETIE A
2 - 2 VTT (Vang-toets-toets) reeks 2 (22VTTr2)
V.C. RETIE B
27/10/2018 12:30
V.C. RETIE B
SPINLEY DESSEL C
3 - 0
01/12/2018 14:30
V.C. RETIE B
VC GEEL C
Wedstrijden & ranking

www.volleyscores.be