Club AA-2271 Geel Zwart Wijnegem
Algemeen
Senne Van Hoof
Lander Willem
Ploegen competitie
Ploeg
Nationale 3 Dames C (NAT3D-C)
Geel Zwart Wijnegem A
07.
13/04/2024 20:30
Geel Zwart Wijnegem A
Topsport School Vilvoorde
3 - 2 (20/25, 25/23, 25/19, 20/25, 15/13)
20/04/2024 20:30
Geel Zwart Wijnegem A
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
Heren Promo 1 (AHP1)
Geel Zwart Wijnegem A
06b.
14/04/2024 18:00
Arvoc A
Geel Zwart Wijnegem A
3 - 2 (23/25, 23/25, 25/20, 25/13, 23/21)
20/04/2024 18:00
Geel Zwart Wijnegem A
FH NIJLEN B
Heren Promo 2 A (AHP2-A)
Geel Zwart Wijnegem B
12.
13/04/2024 16:30
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
Geel Zwart Wijnegem B
3 - 0 (25/5, 25/15, 25/6)
20/04/2024 20:30
Geel Zwart Wijnegem B
Hellvoc Hemiksem-Schelle C
Heren Promo 3 A (AHP3-A)
Geel Zwart Wijnegem C
10.
16/04/2024 20:30
Geel Zwart Wijnegem C
Oxaco BVC Antwerpen B
0 - 3 (15/25, 20/25, 20/25)
Dames promo 3 B (ADP3-B)
Geel Zwart Wijnegem B
05a.
13/04/2024 16:00
Geel Zwart Wijnegem B
Volley Heist Dames B
0 - 3 (18/25, 13/25, 16/25)
20/04/2024 16:30
V.C. Puurs - Sint-Amands B
Geel Zwart Wijnegem B
Jongens U17 Niveau 1 (AJU17N1R1)
Geel Zwart Wijnegem
09.
13/04/2024 17:00
VC Olen
Geel Zwart Wijnegem
3 - 1 (25/16, 23/25, 25/16, 25/15)
20/04/2024 16:00
Geel Zwart Wijnegem
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
Jongens U17 Niveau 2 A (AJU17N2R1-A)
Geel Zwart Wijnegem
03.
13/04/2024 12:00
Geel Zwart Wijnegem
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
3 - 1 (25/21, 21/25, 25/22, 25/22)
Jongens U15 Niveau 2 A (AJU15N2R1-A)
Geel Zwart Wijnegem
05.
02/12/2023 12:00
Geel Zwart Wijnegem
FH NIJLEN (+)
0 - 4 (11/25, 21/25, 6/25, 14/25)
Jongens U15 Niveau 2 plaats 13-17 (AJU15N2R2-13-17)
Geel Zwart Wijnegem
02.
23/03/2024 09:30
Mavoc-Mechelen
Geel Zwart Wijnegem
1 - 3 (18/25, 12/25, 21/25, 25/20)
20/04/2024 12:00
Arvoc
Geel Zwart Wijnegem
Jongens U13 Niveau 2 A (AJU13N2R1-A)
Geel Zwart Wijnegem
01.
13/04/2024 10:00
Voc Schriek
Geel Zwart Wijnegem
0 - 4 (18/25, 18/25, 21/25, 25/27)
Meisjes U17 Niveau 2 A (AMU17N2R1-A)
Geel Zwart Wijnegem A (+)
11.
13/04/2024 18:00
Dosko@Ristorno Essen (+)
Geel Zwart Wijnegem A (+)
4 - 0 (25/4, 25/7, 25/3, 25/6)
20/04/2024 12:00
Geel Zwart Wijnegem A (+)
Sveka Schoten (+)
Meisjes U17 Niveau 2 A (AMU17N2R1-A)
Geel Zwart Wijnegem B
09.
13/04/2024 16:30
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT
Geel Zwart Wijnegem B
4 - 0 (25/16, 25/12, 25/12, 25/17)
20/04/2024 14:00
Geel Zwart Wijnegem B
Oxaco BVC Antwerpen A
Meisjes U15 Niveau 2 C (AMU15N2R1-C)
Geel Zwart Wijnegem
10.
16/03/2024 14:00
Geel Zwart Wijnegem
Wavoc Waverse A
0 - 4 (4/25, 7/25, 7/25, 15/25)
21/04/2024 13:00
VC TESLA LINT A
Geel Zwart Wijnegem
Meisjes U13 Niveau 2 (gevorderden) C (AMU13N2R1-C)
Geel Zwart Wijnegem
12.
13/04/2024 12:00
Geel Zwart Wijnegem
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (+)
0 - 4 (16/25, 23/25, 15/25, 19/25)
21/04/2024 12:00
Zuidrand Meisjes V.A.
Geel Zwart Wijnegem
U11 Niveau 3 (Beginners) B (AU11N3R1-B)
Geel Zwart Wijnegem
06a.
14/04/2024 12:00
Mortsel Volley Antwerpen (+)
Geel Zwart Wijnegem
3 - 1 (25/13, 25/19, 25/8, 19/25)
20/04/2024 12:00
Geel Zwart Wijnegem
M. Siks Blaasveld VC B (+)
Heren 1ste gewest Antwerpen C (H1GAC)
GEEL ZWART WIJNEGEM D
04.
02/12/2023 18:00
GEEL ZWART WIJNEGEM D
OXACO BVC ANTWERPEN C
3 - 1 (25/21, 25/14, 17/25, 25/23)
Heren 1ste gewest Antwerpen E (H1GAE)
GEEL ZWART WIJNEGEM D
04.
14/04/2024 18:00
GEEL ZWART WIJNEGEM D
W.E.K. LOENHOUT B
3 - 2 (24/26, 25/21, 23/25, 25/22, 15/9)
20/04/2024 18:30
VOLMAR EKEREN B
GEEL ZWART WIJNEGEM D
Dames 2de gewest Antwerpen B (D2GAB)
GEEL ZWART WIJNEGEM C
10.
23/03/2024 14:00
GEEL ZWART WIJNEGEM C
M. SIKS BLAASVELD VC C
0 - 3 (14/25, 16/25, 16/25)
Dames 3de gewest Antwerpen B (D3GAB)
GEEL ZWART WIJNEGEM D
02.
13/04/2024 19:30
JONG EDEGEM
GEEL ZWART WIJNEGEM D
0 - 3 (19/25, 23/25, 16/25)
20/04/2024 14:00
GEEL ZWART WIJNEGEM D
MAVOC MECHELEN F
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U13 (BvGAJU13)
GEEL ZWART WIJNEGEM
17/02/2024 12:30
VC PUURS - SINT-AMANDS
GEEL ZWART WIJNEGEM
3 - 0 (25/8, 25/13, 25/20)
Ploegen beker
Ploeg
Beker van Antwerpen Jongens U17 (BvAJU17)
Geel Zwart Wijnegem
17/02/2024 18:00
Geel Zwart Wijnegem
VC TESLA LINT
0 - 3 (19/25, 18/25, 23/25)
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U17 (BvGAJU17)
GEEL ZWART WIJNEGEM
17/02/2024 14:30
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
GEEL ZWART WIJNEGEM
3 - 2 (25/19, 25/21, 20/25, 16/25, 15/12)
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U15 (BvGAJU15)
GEEL ZWART WIJNEGEM
17/02/2024 16:00
WAVOC WAVERSE
GEEL ZWART WIJNEGEM
3 - 0 (25/16, 25/15, 25/7)
Wedstrijden & ranking

www.volleyscores.be