Ploeg | Reeks | Ploeg | Ranking | Vorige wedstrijd | Volgende wedstrijd |
---|---|---|---|---|---|
Heren promo 2 - eindronde 8ste (AHP2-E8)
Bravoc Ranst A
28/04/2024 18:00
Bravoc Ranst A
KVC Zoersel C
|
Heren promo 2 - eindronde 8ste (AHP2-E8) | Bravoc Ranst A |
28/04/2024 18:00 Bravoc Ranst A - KVC Zoersel C |
||
Heren 1ste gewest - Eindronde (H1GE)
Bravoc Ranst B
28/04/2024 12:00
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E
Bravoc Ranst B
|
Heren 1ste gewest - Eindronde (H1GE) | Bravoc Ranst B |
28/04/2024 12:00 Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E - Bravoc Ranst B |
||
Heren Promo 2 A (AHP2-A)
Bravoc Ranst A
08.
20/04/2024 20:30
Volmar Ekeren A
Bravoc Ranst A
3 - 2 (18/25, 25/16, 17/25, 25/12, 16/14)
|
Heren Promo 2 A (AHP2-A) | Bravoc Ranst A | 08. |
20/04/2024 20:30 Volmar Ekeren A - Bravoc Ranst A 3 - 2 (18/25, 25/16, 17/25, 25/12, 16/14) |
|
Dames promo 2 B (ADP2-B)
Bravoc Ranst A
11.
20/04/2024 20:00
Mavoc-Mechelen B
Bravoc Ranst A
3 - 0 (25/11, 25/17, 25/20)
|
Dames promo 2 B (ADP2-B) | Bravoc Ranst A | 11. |
20/04/2024 20:00 Mavoc-Mechelen B - Bravoc Ranst A 3 - 0 (25/11, 25/17, 25/20) |
|
Jongens U17 Niveau 2 A (AJU17N2R1-A)
BRAVOC RANST (+)
04.
13/04/2024 14:00
BRAVOC RANST (+)
KVC ZOERSEL
4 - 0 (25/22, 25/21, 25/6, 25/15)
|
Jongens U17 Niveau 2 A (AJU17N2R1-A) | BRAVOC RANST (+) | 04. |
13/04/2024 14:00 BRAVOC RANST (+) - KVC ZOERSEL 4 - 0 (25/22, 25/21, 25/6, 25/15) |
|
Jongens U13 Niveau 1 (AJU13N1R1)
Bravoc Ranst
12.
20/04/2024 10:00
Fixit Volley Kalmthout-Volmar Ekeren (+)
Bravoc Ranst
3 - 2 (21/25, 25/18, 25/14, 24/26, 15/12)
|
Jongens U13 Niveau 1 (AJU13N1R1) | Bravoc Ranst | 12. |
20/04/2024 10:00 Fixit Volley Kalmthout-Volmar Ekeren (+) - Bravoc Ranst 3 - 2 (21/25, 25/18, 25/14, 24/26, 15/12) |
|
Meisjes U17 Niveau 3 A (AMU17N3R1-A)
Bravoc Ranst A
03.
21/04/2024 11:30
Volmar Ekeren B (+)
Bravoc Ranst A
3 - 2 (15/25, 25/20, 24/26, 25/21, 15/11)
|
Meisjes U17 Niveau 3 A (AMU17N3R1-A) | Bravoc Ranst A | 03. |
21/04/2024 11:30 Volmar Ekeren B (+) - Bravoc Ranst A 3 - 2 (15/25, 25/20, 24/26, 25/21, 15/11) |
|
Meisjes U17 Niveau 3 C (AMU17N3R1-C)
Bravoc Ranst B
08.
20/04/2024 14:00
V.C. Retie C (+)
Bravoc Ranst B
2 - 3 (25/15, 17/25, 25/20, 19/25, 7/15)
|
Meisjes U17 Niveau 3 C (AMU17N3R1-C) | Bravoc Ranst B | 08. |
20/04/2024 14:00 V.C. Retie C (+) - Bravoc Ranst B 2 - 3 (25/15, 17/25, 25/20, 19/25, 7/15) |
|
Meisjes U15 Niveau 3 D (AMU15N3R1-D)
Bravoc Ranst
05.
20/04/2024 12:00
Volmar Ekeren B
Bravoc Ranst
0 - 4 (19/25, 9/25, 20/25, 16/25)
|
Meisjes U15 Niveau 3 D (AMU15N3R1-D) | Bravoc Ranst | 05. |
20/04/2024 12:00 Volmar Ekeren B - Bravoc Ranst 0 - 4 (19/25, 9/25, 20/25, 16/25) |
|
Meisjes U13 Niveau 2 (gevorderden) A (AMU13N2R1-A)
Bravoc Ranst
10.
20/04/2024 13:00
KVC ZOERSEL B
Bravoc Ranst
1 - 3 (12/25, 25/20, 21/25, 16/25)
|
Meisjes U13 Niveau 2 (gevorderden) A (AMU13N2R1-A) | Bravoc Ranst | 10. |
20/04/2024 13:00 KVC ZOERSEL B - Bravoc Ranst 1 - 3 (12/25, 25/20, 21/25, 16/25) |
|
U11 Niveau 2 (Gevorderden) D (AU11N2R1-D)
Bravoc Ranst A
05.
20/04/2024 14:30
VBC Zandhoven C
Bravoc Ranst A
1 - 3 (17/25, 26/24, 14/25, 23/25)
|
U11 Niveau 2 (Gevorderden) D (AU11N2R1-D) | Bravoc Ranst A | 05. |
20/04/2024 14:30 VBC Zandhoven C - Bravoc Ranst A 1 - 3 (17/25, 26/24, 14/25, 23/25) |
|
U11 Niveau 2 (Gevorderden) D (AU11N2R1-D)
Bravoc Ranst B
07.
20/04/2024 12:30
V.C. Puurs - Sint-Amands (+)
Bravoc Ranst B
1 - 3 (14/25, 25/15, 16/25, 17/25)
|
U11 Niveau 2 (Gevorderden) D (AU11N2R1-D) | Bravoc Ranst B | 07. |
20/04/2024 12:30 V.C. Puurs - Sint-Amands (+) - Bravoc Ranst B 1 - 3 (14/25, 25/15, 16/25, 17/25) |
|
Heren 1ste gewest Antwerpen A (H1GAA)
BRAVOC RANST B
01.
02/12/2023 15:30
MAVOC MECHELEN B
BRAVOC RANST B
3 - 2 (25/18, 22/25, 25/17, 21/25, 17/15)
|
Heren 1ste gewest Antwerpen A (H1GAA) | BRAVOC RANST B | 01. |
02/12/2023 15:30 MAVOC MECHELEN B - BRAVOC RANST B 3 - 2 (25/18, 22/25, 25/17, 21/25, 17/15) |
|
Heren 1ste gewest Antwerpen D (H1GAD)
BRAVOC RANST B
02.
20/04/2024 15:30
MAVOC-MECHELEN B
BRAVOC RANST B
2 - 3 (25/18, 24/26, 28/26, 26/28, 6/15)
|
Heren 1ste gewest Antwerpen D (H1GAD) | BRAVOC RANST B | 02. |
20/04/2024 15:30 MAVOC-MECHELEN B - BRAVOC RANST B 2 - 3 (25/18, 24/26, 28/26, 26/28, 6/15) |
|
Dames 1ste gewest Antwerpen (D1GA)
BRAVOC RANST B
12.
20/04/2024 16:30
VOLMAR EKEREN B
BRAVOC RANST B
3 - 1 (25/27, 25/13, 25/17, 25/19)
|
Dames 1ste gewest Antwerpen (D1GA) | BRAVOC RANST B | 12. |
20/04/2024 16:30 VOLMAR EKEREN B - BRAVOC RANST B 3 - 1 (25/27, 25/13, 25/17, 25/19) |
|
Dames 3de gewest Antwerpen A (D3GAA)
BRAVOC RANST C
06.
20/04/2024 18:30
VC SMASH LIER C
BRAVOC RANST C
3 - 2 (25/11, 14/25, 23/25, 25/20, 15/9)
|
Dames 3de gewest Antwerpen A (D3GAA) | BRAVOC RANST C | 06. |
20/04/2024 18:30 VC SMASH LIER C - BRAVOC RANST C 3 - 2 (25/11, 14/25, 23/25, 25/20, 15/9) |
|
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U13 (BvGAJU13)
BRAVOC RANST
10/03/2024 12:00
ZUIDRAND JONGENS V.A. A
BRAVOC RANST
3 - 0 (25/18, 25/16, 25/10)
|
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U13 (BvGAJU13) | BRAVOC RANST |
10/03/2024 12:00 ZUIDRAND JONGENS V.A. A - BRAVOC RANST 3 - 0 (25/18, 25/16, 25/10) |