Club AA-1887 BRAVOC RANST
Algemeen
Jelle De Kock
Els Vaneynde
Ploegen competitie
Ploeg
Heren 3de provinciale B (H3PB)
BRAVOC RANST A
01.
08/12/2018 18:00
BRAVOC RANST A
MAVOC-MECHELEN C
3 - 0
15/12/2018 17:30
HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE E
BRAVOC RANST A
Dames 2de provinciale A (D2PA)
BRAVOC RANST
06a.
08/12/2018 16:00
BRAVOC RANST
SVEKA SCHOTEN A
3 - 0
15/12/2018 16:30
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
BRAVOC RANST
Jongens U13 Regionaal reeks 1 (JU13RR1)
BRAVOC RANST
05.
08/12/2018 14:00
BRAVOC RANST
HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B
3 - 1
15/12/2018 17:00
VC SMASH LIER
BRAVOC RANST
Meisjes U17 Regionaal reeks 2 (MU17RR2)
BRAVOC RANST B
02b.
02/12/2018 11:30
VOLMAR EKEREN C (bc)
BRAVOC RANST B
0 - 3
22/12/2018 15:30
DOSKO@RISTORNO ESSEN (bc)
BRAVOC RANST B
Meisjes U17 Regionaal reeks 2 (MU17RR2)
BRAVOC RANST A
05b.
08/12/2018 12:30
FH NIJLEN (bc)
BRAVOC RANST A
3 - 1
15/12/2018 17:30
VOS SCHILDE (bc)
BRAVOC RANST A
Meisjes U13 Regionaal reeks 2 (MU13RR2)
BRAVOC RANST B
03.
08/12/2018 12:30
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
BRAVOC RANST B
0 - 3
16/12/2018 13:30
VOLMAR EKEREN B (bc)
BRAVOC RANST B
Meisjes U13 Regionaal reeks 3 (MU13RR3)
BRAVOC RANST A
02.
01/12/2018 14:00
BRAVOC RANST A
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E
3 - 1
16/12/2018 09:30
VOLMAR EKEREN C (bc)
BRAVOC RANST A
U11 Regionaal reeks 2 (U11RR2)
BRAVOC RANST C
05.
08/12/2018 17:00
OXACO BVC ANTWERPEN C
BRAVOC RANST C
3 - 0
15/12/2018 12:00
BRAVOC RANST C
WOKA WOMMELGEM
U11 Regionaal reeks 2 (U11RR2)
BRAVOC RANST A
07.
08/12/2018 13:00
VC TESLA LINT D
BRAVOC RANST A
3 - 2
15/12/2018 12:00
BRAVOC RANST A
WAVOC WAVERSE VBC D
U11 Regionaal reeks 2 (U11RR2)
BRAVOC RANST B
04.
08/12/2018 14:00
BRAVOC RANST B
WAVOC WAVERSE VBC C
3 - 0
15/12/2018 14:00
BRAVOC RANST B
VC TESLA LINT A
Heren 1e gewest Antwerpen (H1GA)
Bravoc Ranst B
11.
08/12/2018 16:00
Bravoc Ranst B
Hellvoc Hemiksem-Schelle F
1 - 3 (23/25, 20/25, 25/19, 22/25)
15/12/2018 16:00
Wavoc Waverse VBC A
Bravoc Ranst B
Dames 2de gewest Antwerpen B (D2GAB)
Bravoc Ranst B
08.
08/12/2018 17:00
VC Smash Lier C
Bravoc Ranst B
3 - 1 (22/25, 25/13, 25/22, 25/23)
15/12/2018 18:30
W.E.K. Loenhout C
Bravoc Ranst B
Ploegen beker
Ploeg
Beker van het gewest Antwerpen Heren Gewestelijk (BvGASHG)
Bravoc Ranst B (1G)
05/01/2019 14:00
Bravoc Ranst B (1G)
Oxaco BVC Antwerpen C (1G)
Beker van het gewest Antwerpen Dames Provinciaal (BvGASDP)
Bravoc Ranst A (2P)
06/01/2019 16:00
Mortsel Volley Antwerpen C (3P)
Bravoc Ranst A (2P)
Beker van het gewest Antwerpen Dames Gewestelijk (BvGASDG)
Bravoc Ranst B (2G)
24/11/2018 15:30
VC Sloep Borsbeek (1G)
Bravoc Ranst B (2G)
3 - 1 (25/14, 25/18, 23/25, 26/24)
Beker van het gewest Antwerpen Meisjes U17 (BvGAMU17)
Bravoc Ranst
24/11/2018 13:00
Fixit Volley Kalmthout B
Bravoc Ranst
0 - 3 (14/25, 11/25, 20/25)
06/01/2019 18:00
Hellvoc Hemiksem-Schelle B
Bravoc Ranst
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U13 (BvGAJU13)
Bravoc Ranst
25/11/2018 11:30
Hellvoc Hemiksem-Schelle
Bravoc Ranst
3 - 0 (25/2, 25/7, 25/9)
Beker van het gewest Antwerpen Meisjes U13 (BvGAMU13)
Bravoc Ranst
24/11/2018 14:30
W.E.K. Loenhout A
Bravoc Ranst
3 - 0 (25/12, 25/12, 25/15)
Beker van het gewest Antwerpen Meisjes U11 (BvGAMU11)
Bravoc Ranst
05/01/2019 12:00
Bravoc Ranst
VOS Schilde
Wedstrijden & ranking

www.volleyscores.be