Club AA-1269 OXACO BVC ANTWERPEN
Algemeen
Werner Vleugels
Hervé Feys
Ploegen competitie
Ploeg
1ste Divisie Heren A (H1A)
OXACO BVC ANTWERPEN
29/09/2019 16:00
OXACO BVC ANTWERPEN
BDO HAASRODE LEUVEN C
Heren 2de Provinciale B (H2PB)
OXACO BVC ANTWERPEN B
28/09/2019 19:00
VOC SCHRIEK A
OXACO BVC ANTWERPEN B
Dames 1e Provinciale (D1P)
OXACO BVC ANTWERPEN A
29/09/2019 16:00
OXACO BVC ANTWERPEN A
V.C. ZOERSEL B
Dames 2de Provinciale B (D2PB)
OXACO BVC ANTWERPEN B
28/09/2019 13:00
MENDO BOOISCHOT C
OXACO BVC ANTWERPEN B
Jongens U19 provinciaal (JU19P)
OXACO BVC ANTWERPEN
17/11/2019 14:00
OXACO BVC ANTWERPEN
MENDO BOOISCHOT
Jongens U17 Provinciaal (JU17P)
OXACO BVC ANTWERPEN A
29/09/2019 14:00
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A
OXACO BVC ANTWERPEN A
Jongens U17 Regionaal reeks 2 (JU17RR2)
OXACO BVC ANTWERPEN B (bc)
29/09/2019 14:00
OXACO BVC ANTWERPEN B (bc)
VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT
Jongens U15 Provinciaal (JU15P)
OXACO BVC ANTWERPEN
29/09/2019 12:00
OXACO BVC ANTWERPEN
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE
Jongens U13 Provinciaal reeks 1 (JU13PR1)
OXACO BVC ANTWERPEN A
06/10/2019 12:00
OXACO BVC ANTWERPEN A
HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B
Jongens U13 Provinciaal reeks 2 (JU13PR2)
OXACO BVC ANTWERPEN B
29/09/2019 10:00
WAVOC WAVERSE A
OXACO BVC ANTWERPEN B
Jongens U11 Provinciaal (JU11P)
OXACO BVC ANTWERPEN
12/10/2019 17:00
OXACO BVC ANTWERPEN
VC OLEN
Meisjes U17 Provinciaal Reeks 3 (MU17PR3)
OXACO BVC ANTWERPEN A
28/09/2019 12:30
W.E.K. LOENHOUT A
OXACO BVC ANTWERPEN A
Meisjes U17 Regionaal reeks 2 (MU17RR2)
OXACO BVC ANTWERPEN B
28/09/2019 15:00
OXACO BVC ANTWERPEN B
VC GEEL B
Meisjes U17 Regionaal reeks 3 (MU17RR3)
OXACO BVC ANTWERPEN C (bc)
01/02/2019 18:30
DOSKO@RISTORNO ESSEN B
OXACO BVC ANTWERPEN C (bc)
12/10/2019 15:00
OXACO BVC ANTWERPEN C (bc)
KADEE BORNEM (bc)
Meisjes U15 Provinciaal reeks 5 (MU15PR5)
OXACO BVC ANTWERPEN C
22/09/2019 13:00
OLVOC A
OXACO BVC ANTWERPEN C
Meisjes U15 Provinciaal reeks 6 (MU15PR6)
OXACO BVC ANTWERPEN B
28/09/2019 17:00
OXACO BVC ANTWERPEN B
WAVOC WAVERSE A
Meisjes U15 Provinciaal reeks 7 (MU15PR7)
OXACO BVC ANTWERPEN A
29/09/2019 14:00
OXACO BVC ANTWERPEN A
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A
Meisjes U15 Regionaal Reeks 2 (MU15RR2)
OXACO BVC ANTWERPEN E
28/09/2019 15:00
VOC SCHRIEK
OXACO BVC ANTWERPEN E
Meisjes U15 Regionaal Reeks 4 (MU15RR4)
OXACO BVC ANTWERPEN D
28/09/2019 15:00
OXACO BVC ANTWERPEN D
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Meisjes U13 Provinciaal reeks 6 (MU13PR6)
OXACO BVC ANTWERPEN C
22/09/2019 11:00
OLVOC B
OXACO BVC ANTWERPEN C
Meisjes U13 Provinciaal reeks 8 (MU13PR8)
OXACO BVC ANTWERPEN B
05/10/2019 16:30
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A
OXACO BVC ANTWERPEN B
Meisjes U13 Provinciaal reeks 9 (MU13PR9)
OXACO BVC ANTWERPEN A
29/09/2019 13:00
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A
OXACO BVC ANTWERPEN A
Meisjes U13 Regionaal reeks 4 (MU13RR4)
OXACO BVC ANTWERPEN D
05/10/2019 17:00
OXACO BVC ANTWERPEN D
VC SMASH LIER C (bc)
Meisjes U11 Provinciaal reeks 4 (MU11PR4)
OXACO BVC ANTWERPEN A
29/09/2019 12:00
OXACO BVC ANTWERPEN A
VST LIONS GROOT-TURNHOUT A
U11 Regionaal Beginners Reeks 5 (U11RBR5)
OXACO BVC ANTWERPEN B
29/09/2019 12:00
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E
OXACO BVC ANTWERPEN B
Heren 1e gewest Antwerpen (H1GA)
OXACO BVC ANTWERPEN C
28/09/2019 15:00
OXACO BVC ANTWERPEN C
WOKA WOMMELGEM B
Dames 1ste gewest Antwerpen (D1GA)
OXACO BVC ANTWERPEN C
28/09/2019 17:00
OXACO BVC ANTWERPEN C
OXACO BVC ANTWERPEN D
Dames 1ste gewest Antwerpen (D1GA)
OXACO BVC ANTWERPEN D
28/09/2019 17:00
OXACO BVC ANTWERPEN C
OXACO BVC ANTWERPEN D
Dames 2de gewest Antwerpen A (D2GAA)
OXACO BVC ANTWERPEN E
28/09/2019 17:00
VC SMASH LIER C
OXACO BVC ANTWERPEN E
Ploegen beker
Ploeg
Vlaamse Beker - Heren (VBH)
OXACO BVC ANTWERPEN (1ste Divisie)
08/09/2019 16:00
OXACO BVC ANTWERPEN (1ste Divisie)
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE (1ste Divisie)
Vlaamse Beker - Dames (VBD)
OXACO BVC ANTWERPEN (1ste Provinciale)
26/10/2019 20:30
AVANTI AALTER A (1ste Divisie)
OXACO BVC ANTWERPEN (1ste Provinciale)
Beker van Antwerpen Seniors Heren (BvASH)
OXACO BVC ANTWERPEN 1D
27/10/2019 16:00
OXACO BVC ANTWERPEN 1D
VOLLEY BEERSE Heren 1D
Beker van Antwerpen Seniors Dames (BvASD)
OXACO BVC ANTWERPEN 1P
07/09/2019 15:30
VST LIONS GROOT-TURNHOUT 2P +2
OXACO BVC ANTWERPEN 1P
Beker van Antwerpen Jongens U19 (BvAJU19)
OXACO BVC ANTWERPEN
27/01/2020 00:00
OXACO BVC ANTWERPEN
FH Nijlen
Beker van Antwerpen Jongens U17 (BvAJU17)
OXACO BVC ANTWERPEN
27/01/2020 00:00
OXACO BVC ANTWERPEN
MOLVOC MOL
Beker van Antwerpen Meisjes U17 (BvAMU17)
OXACO BVC ANTWERPEN
21/10/2019 00:00
OXACO BVC ANTWERPEN
VOACH
Beker van Antwerpen Jongens U15 (BvAJU15)
OXACO BVC ANTWERPEN
02/02/2020 16:00
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL
OXACO BVC ANTWERPEN
Beker van Antwerpen Meisjes U15 (BvAMU15)
OXACO BVC ANTWERPEN
26/10/2019 13:30
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL
OXACO BVC ANTWERPEN
Beker van Antwerpen Jongens U13 (BvAJU13)
OXACO BVC ANTWERPEN
18/11/2019 00:00
OXACO BVC ANTWERPEN
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE
Beker van Antwerpen Meisjes U13 (BvAMU13)
OXACO BVC ANTWERPEN
21/10/2019 00:00
OXACO BVC ANTWERPEN
HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE
Beker van Antwerpen Jongens U11 (BvAJU11)
OXACO BVC ANTWERPEN
Beker van Antwerpen Meisjes U11 (BvAMU11)
OXACO BVC ANTWERPEN
23/11/2019 14:00
VBC ZANDHOVEN
OXACO BVC ANTWERPEN
Beker van het gewest Antwerpen Dames Gewestelijk (BvGASDG)
OXACO BVC ANTWERPEN D (1G)
26/10/2019 00:00
OXACO BVC ANTWERPEN D (1G)
OSTA BERCHEM B (2G)
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U19 (BvGAJU19)
OXACO BVC ANTWERPEN
07/03/2020 00:00
WOKA WOMMELGEM
OXACO BVC ANTWERPEN
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U17 (BvGAJU17)
OXACO BVC ANTWERPEN
01/02/2020 00:00
GEEL ZWART WIJNEGEM
OXACO BVC ANTWERPEN
Beker van het gewest Antwerpen Meisjes U17 (BvGAMU17)
OXACO BVC ANTWERPEN
23/11/2019 00:00
OXACO BVC ANTWERPEN
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U15 (BvGAJU15)
OXACO BVC ANTWERPEN
01/02/2020 00:00
OXACO BVC ANTWERPEN
HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
Beker van het gewest Antwerpen Meisjes U15 (BvGAMU15)
OXACO BVC ANTWERPEN A
23/11/2019 00:00
VOLMAR EKEREN
OXACO BVC ANTWERPEN A
Beker van het gewest Antwerpen Meisjes U15 (BvGAMU15)
OXACO BVC ANTWERPEN B
23/11/2019 00:00
OXACO BVC ANTWERPEN B
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U13 (BvGAJU13)
OXACO BVC ANTWERPEN A
23/11/2019 00:00
OXACO BVC ANTWERPEN A
VC TESLA LINT
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U13 (BvGAJU13)
OXACO BVC ANTWERPEN B
23/11/2019 00:00
OXACO BVC ANTWERPEN B
WOKA WOMMELGEM
Beker van het gewest Antwerpen Meisjes U13 (BvGAMU13)
OXACO BVC ANTWERPEN A
23/11/2019 00:00
OXACO BVC ANTWERPEN A
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
Beker van het gewest Antwerpen Meisjes U13 (BvGAMU13)
OXACO BVC ANTWERPEN B
23/11/2019 00:00
OXACO BVC ANTWERPEN B
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U11 (BvGAJU11)
OXACO BVC ANTWERPEN
01/02/2020 00:00
VOLMAR EKEREN
OXACO BVC ANTWERPEN
Beker van het gewest Antwerpen Meisjes U11 (BvGAMU11)
OXACO BVC ANTWERPEN
01/02/2020 00:00
OXACO BVC ANTWERPEN
HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B
Wedstrijden & ranking

www.volleyscores.be