Mijn Favorieten
Klik op één of meerdere favorieten die u wenst te verwijderen.
U hebt nog geen favorieten
Uitslagen en ranking
Nationaal & Vlaanderen
Livescore
Wedstrijden deze week
Alle rangschikkingen
Beker
Belgian Cup Heren
Belgian Cup Dames
Interfederale Beker Heren
Interfederale Beker Dames
Competitie
Liga Heren
CHAMPION PLAY OFF LIGA HEREN
CHALLENGE PLAY OFF HEREN
Liga Dames Qualifier 1
Liga Dames Qualifier 2
Liga Dames
Nationale 1 Heren
Nationale 2 Heren A
Nationale 2 Heren B
Nationale 3 Heren A
Nationale 3 Heren B
Nationale 3 Heren C
Nationale 3 Heren D
Nationale 1 Dames
Nationale 2 Dames A
Nationale 2 Dames B
Nationale 3 Dames A
Nationale 3 Dames B
Nationale 3 Dames C
Nationale 3 Dames D
Antwerpen
Wedstrijden deze week
Alle rangschikkingen
Beker
Beker van Antwerpen Seniors Heren
Beker van Antwerpen Seniors Dames
Beker van Antwerpen Jongens U19
Beker van Antwerpen Meisjes U19
Beker van Antwerpen Jongens U17
Beker van Antwerpen Meisjes U17
Beker van Antwerpen Jongens U15
Beker van Antwerpen Meisjes U15
Beker van Antwerpen Jongens U13
Beker van Antwerpen Meisjes U13
Beker van Antwerpen Jongens U11
Beker van Antwerpen Meisjes U11
Beker van Herentals Heren Categorie 1
Beker van Herentals Dames Categorie 1
Beker van Herentals Heren Categorie 2
Beker van Herentals Dames Categorie 2
Beker van Herentals Jongens U17
Beker van Herentals Meisjes U17
Beker van Herentals Jongens U15
Beker van Herentals Meisjes U15
Beker van Herentals Jongens U13
Beker van Herentals Meisjes U13
Beker van Herentals Jongens U11
Beker van Herentals Meisjes U11
Beker van Mol Heren
Beker van Mol Dames
Beker van Mol Jongens U19
Beker van Mol Meisjes U19
Beker van Mol Jongens U17
Beker van Mol Meisjes U17
Beker van Mol Jongens U15
Beker van Mol Meisjes U15
Beker van Mol Jongens U13
Beker van Mol Meisjes U13
Beker van Mol Jongens U11
Beker van Mol Meisjes U11
Beker van het gewest Antwerpen Heren Provinciaal
Beker van het gewest Antwerpen Heren Gewestelijk
Beker van het gewest Antwerpen Dames Provinciaal
Beker van het gewest Antwerpen Dames Gewestelijk
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U19
Beker van het gewest Antwerpen Meisjes U19
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U17
Beker van het gewest Antwerpen Meisjes U17
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U15
Beker van het gewest Antwerpen Meisjes U15
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U13
Beker van het gewest Antwerpen Meisjes U13
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U11
Beker van het gewest Antwerpen Meisjes U11
Beker van Turnhout Heren Nationaal
Beker van Turnhout Dames Nationaal
Beker van Turnhout Heren Provinciaal
Beker van Turnhout Dames Provinciaal
Beker van Turnhout Heren Gewest
Beker van Turnhout Dames Gewest
Beker van Turnhout JU19
Beker van Turnhout MU19
Beker van Turnhout JU17
Beker van Turnhout MU17
Beker van Turnhout JU15
Beker van Turnhout MU15
Beker van Turnhout JU13
Beker van Turnhout MU13
Beker van Turnhout JU11
Beker van Turnhout MU11
Competitie
Heren Promo 1
Heren Promo 2 A
Heren Promo 2 B
Heren Promo 3 A
Heren Promo 3 B
Dames Promo 1
Dames promo 2 A
Dames promo 2 B
Dames promo 3 A
Dames promo 3 B
Jongens U17 Niveau 1
Jongens U17 Niveau 2 A
Jongens U17 Niveau 2 B
Jongens U15 Niveau 1
Jongens U15 Niveau 2 A
Jongens U15 Niveau 2 plaats 1-6
Jongens U15 Niveau 2 B
Jongens U15 Niveau 2 plaats 7-12
Jongens U15 Niveau 2 C
Jongens U15 Niveau 2 plaats 13-17
Jongens U13 Niveau 1
Jongens U13 Niveau 2 A
Jongens U13 Niveau 2 B
Jongens U11 Niveau 1
Meisjes U19 Niveau 1
Meisjes U17 Niveau 1 A
Meisjes U17 Niveau 1 B
Meisjes U17 Niveau 1 C
Meisjes U17 Niveau 1 plaats 1-6
Meisjes U17 Niveau 1 plaats 7-12
Meisjes U17 Niveau 1 plaats 13-17
Meisjes U17 Niveau 2 A
Meisjes U17 Niveau 2 B
Meisjes U17 Niveau 2 C
Meisjes U17 Niveau 3 A
Meisjes U17 Niveau 3 B
Meisjes U17 Niveau 3 C
Meisjes U15 Niveau 1 A
Meisjes U15 Niveau 1 B
Meisjes U15 Niveau 1 C
Meisjes U15 Niveau 1 plaats 1-6
Meisjes U15 Niveau 1 plaats 7-12
Meisjes U15 Niveau 1 plaats 13-16
Meisjes U15 Niveau 2 A
Meisjes U15 Niveau 2 B
Meisjes U15 Niveau 2 C
Meisjes U15 Niveau 3 A
Meisjes U15 Niveau 3 B
Meisjes U15 Niveau 3 C
Meisjes U15 Niveau 3 D
Meisjes U13 Niveau 1 A
Meisjes U13 Niveau 1 plaats 1-6
Meisjes U13 Niveau 1 B
Meisjes U13 Niveau 1 plaats 7-12
Meisjes U13 Niveau 1 C
Meisjes U13 Niveau 1 D
Meisjes U13 Niveau 1 plaats 13-18
Meijses U13 Niveau 1 plaats 19-24
Meisjes U13 Niveau 1 E
Meisjes U13 Niveau 1 F
Meisjes U13 Niveau 1 plaats 25-30
Meisjes U13 Niveau 1 plaats 31-34
Meisjes U13 Niveau 2 (gevorderden) A
Meisjes U13 Niveau 2 (gevorderden) B
Meisjes U13 Niveau 2 (gevorderden) C
Meisjes U13 Niveau 3 (Beginners) A
Meisjes U13 Niveau 3 (Beginners) B
Meisjes U13 Niveau 3 (Beginners) C
Meisjes U11 Niveau 1
U11 Niveau 2 (Gevorderden) A
U11 Niveau 2 (Gevorderden) B
U11 Niveau 2 (Gevorderden) C
U11 Niveau 2 (Gevorderden) D
U11 Niveau 3 (Beginners) A
U11 Niveau 3 (Beginners) B
U11 Niveau 3 (Beginners) C
U11 Niveau 3 (Beginners) D
U11 Niveau 3 (Beginners) E
U11 Niveau 3 (januari 24)
Dames 1e gewest Herentals
Dames 2e gewest Herentals
2 - 2 VVT (Vang-Vang-Toets) Gewest Mol
2 - 2 VTT (Vang-Toets-Toets) Gewest Mol
Heren 1ste gewest Antwerpen A
Heren 1ste gewest Antwerpen B
Heren 1ste gewest Antwerpen C
Heren 1ste gewest Antwerpen D
Heren 1ste gewest Antwerpen E
Heren 1ste gewest Antwerpen F
Dames 1ste gewest Antwerpen
Dames 2de gewest Antwerpen A
Dames 2de gewest Antwerpen B
Dames 3de gewest Antwerpen A
Dames 3de gewest Antwerpen B
Heren 1ste gewest Kempen A
Heren 1ste gewest Kempen B
Dames 1ste gewest Mol/Turnhout A
Dames 1ste gewest Mol/Turnhout B
Dames 2de gewest Mol/Turnhout A
Dames 2de gewest Mol/Turnhout B
Dames 2de gewest Mol/Turnhout C
Dames 2de gewest Mol/Turnhout D
2 tegen 2 Beginners (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout
2 tegen 2 Beginners (Jongens + gemengd) Gewest Turnhout - januari
2 tegen 2 Beginners (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout - januari
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes) Gewest Turnhout - Januari
3 tegen 3 (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout
3 tegen 3 (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout - Januari
Tornooien
2 - 2 Beginners reeks 1
2 - 2 beginners reeks 1 (nacompetitie)
2 - 2 beginners reeks 2 (nacompetitie)
Beker van Mol Heren
Beker van Mol Dames
Limburg
Wedstrijden deze week
Alle rangschikkingen
Beker
Beker van Limburg Nationaal Heren
Beker van Limburg Nationaal Heren Reeks A
Beker van Limburg Nationaal Heren Reeks B
Beker van Limburg Nationaal Dames
Beker van Limburg Nationaal Dames Reeks A
Beker van Limburg Nationaal Dames Reeks B
Beker van Limburg Nationaal Dames Reeks C
Beker van Limburg Nationaal Dames Reeks D
Beker van Limburg Promo Heren
Beker van Limburg Promo Heren Reeks A
Beker van Limburg Promo Heren Reeks B
Beker van Limburg Promo Heren Reeks C
Beker van Limburg Promo Heren Reeks D
Beker van Limburg Promo Heren Reeks E
Beker van Limburg Promo Heren Reeks F
Beker van Limburg Promo Heren Reeks G
Beker van Limburg Promo Heren Reeks H
Beker van Limburg Promo Dames
Beker van Limburg Promo Dames Reeks A
Beker van Limburg Promo Dames Reeks B
Beker van Limburg Promo Dames Reeks C
Beker van Limburg Promo Dames Reeks D
Beker van Limburg Promo Dames Reeks E
Beker van Limburg Promo Dames Reeks F
Beker van Limburg Promo Dames Reeks G
Beker van Limburg Promo Dames Reeks H
Beker van Limburg Promo Dames Reeks I
Beker van Limburg Promo Dames Reeks J
Beker van Limburg Promo dames Reeks K
Beker van Limburg Promo Dames Reeks L
Beker van Limburg Promo Dames Reeks M
Beker van Limburg Promo Dames Reeks N
Beker van Limburg Promo Dames Reeks O
Beker van Limburg Promo Dames Reeks P
Beker van Limburg U19 Jongens
Beker van Limburg U17 Jongens
Beker van Limburg U15 Jongens
Beker van Limburg U13 Jongens
Beker van Limburg U11 Jongens
Beker van Limburg U19 Meisjes
Beker van Limburg U17 Meisjes
Beker van Limburg U15 Meisjes
Beker van Limburg U13 Meisjes
Beker van Limburg U11 Meisjes
Beker van Limburg 2 - 2 Jongens
Beker van Limburg 2 - 2 Meisjes
Competitie
Promo 1 Heren
Promo 2 Heren
Promo 3 Heren A
Promo 3 Heren B
Promo 1 Dames
Promo 2 Dames A
Promo 2 Dames B
Promo 3 Dames A
Promo 3 Dames B
Promo 3 Dames C
Promo 4 Dames A
Promo 4 Dames B
Promo 4 Dames C
Promo 4 Dames D
U17 Jongens Niveau 1 Ronde 1
U17 Jongens Niveau 1 Ronde 2 - a
U17 Jongens Niveau 1 Ronde 2 - b
U15 Jongens Niveau 2 Ronde 1 A
U15 Jongens Niveau 2 Ronde 1 B
U15 Jongens Niveau 2 Ronde 1 C
U13 Jongens Niveau 2 Ronde 1 A
U13 Jongens Niveau 2 Ronde 1 B
U13 Jongens Niveau 2 Ronde 1 C
U17 Meisjes Niveau 1 Ronde 1 A
U17 Meisjes Niveau 1 Ronde 1 B
U17 Meisjes Niveau 1 Ronde 1 C
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 A
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 B
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 C
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 D
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 E
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 F
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 G
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 H
U15 Meisjes Niveau 1 Ronde 1 A
U15 Meisjes Niveau 1 Ronde 1 B
U15 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 - a
U15 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 - b
U15 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 - c
U15 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 - d
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 A
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 B
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 C
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 D
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 E
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 F
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 G
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 H
U13 Meisjes Niveau 1 Ronde 1 A
U13 Meisjes Niveau 1 Ronde 1 B
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 A
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 B
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 C
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 D
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 E
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 F
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 G
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 H
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 1 A
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 1 B
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 1 C
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 1 D
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 1 E
U11 Jongens-Meisjes Niveau 2 Ronde 1 A
U11 Jongens-Meisjes Niveau 2 Ronde 1 B
U11 Jongens-Meisjes Niveau 2 Ronde 1 C
U11 Jongens-Meisjes Niveau 2 Ronde 1 D
U11 Jongens-Meisjes Niveau 3 Ronde 1 A
U11 Jongens-Meisjes Niveau 3 Ronde 1 B
U11 Jongens-Meisjes Niveau 3 Ronde 1 C
U11 Jongens-Meisjes Niveau 3 Ronde 1 D
U11 Jongens-Meisjes Niveau 3 Ronde 1 E
U11 Jongens-Meisjes 2 - 2 (2b) Ronde 1 A
U11 Jongens-Meisjes 2 - 2 (2b) Ronde 1 B
U11 Jongens-Meisjes 2 - 2 Niveau 4.1 Ronde 1 A
U11 Jongens-Meisjes 2 - 2 Niveau 4.1 Ronde 1 B
U11 Jongens-Meisjes 2 - 2 Niveau 4.2 Ronde 1 A
U11 Jongens-Meisjes 2 - 2 Niveau 4.2 Ronde 1 B
U11 Jongens-Meisjes 2 - 2 Niveau 4.2 Ronde 1 C
U15 Jongens Niveau 2 Ronde 2 A
U15 Jongens Niveau 2 Ronde 2 B
U15 Jongens Niveau 2 Ronde 2 C
U15 Jongens Niveau 2 Ronde 2 D
U13 Jongens Niveau 2 Ronde 2 A
U13 Jongens Niveau 2 Ronde 2 B
U11 Jongens 3 - 3 Niveau 2 Ronde 2
U11 Jongens 3 - 3 Niveau 3 Ronde 2
U17 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 A
U17 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 B
U17 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 C
U17 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 D
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 A
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 B
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 C
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 D
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 E
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 F
U15 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 A
U15 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 B
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 A
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 B
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 C
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 D
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 E
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 F
U15 Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 2 Starters
U13 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 A
U13 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 B
U13 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 C
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 A
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 B
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 C
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 D
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 E
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 F
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 G
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 H
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 2 A
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 2 B
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 2 C
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 2 D
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 2 E
U11 Jongens-Meisjes 2-2 (2b) Ronde 2 A
U11 Jongens-Meisjes 2-2 (2b) Ronde 2 B
U11 Jongens-Meisjes U11 2-2 (4.1) Ronde 2 A
U11 Jongens-Meisjes U11 2-2 (4.1) Ronde 2 B
U11 Jongens-Meisjes U11 2-2 (4.1) Ronde 2 C
U11 Jongens-Meisjes 2-2 (4.2) Ronde 2 A
U11 Jongens-Meisjes 2-2 (4.2) Ronde 2 B
Start2Volley Jongens-Meisjes 2 - 2 (4.1) Ronde 2
U11 Meisjes 3 - 3 Niveau 2 Ronde 2 A
U11 Meisjes 3 - 3 Niveau 2 Ronde 2 B
U11 Meisjes 3 - 3 Niveau 2 Ronde 2 C
U11 Meisjes 3 - 3 Niveau 2 Ronde 2 D
U11 Jongens-Meisjes 3 - 3 Niveau 3 Ronde 2 A
U11 Jongens-Meisjes 3 - 3 Niveau 3 Ronde 2 B
U11 Jongens-Meisjes 3 - 3 Niveau 3 Ronde 2 C
U11 Jongens-Meisjes 3 - 3 Niveau 3 Ronde 2 D
U11 Jongens-Meisjes 3 - 3 Niveau 3 Ronde 2 E
Oost-Vlaanderen
Wedstrijden deze week
Alle rangschikkingen
Beker
BEKER TROFEE WALRAEVE
BEKER TROFEE MOORTHAMER
PROVINCIALE BEKER HEREN
PROVINCIALE BEKER DAMES
JEUGDBEKER JONGENS U19
JEUGDBEKER JONGENS U17
JEUGDBEKER JONGENS U15
JEUGDBEKER JONGENS U13
JEUGDBEKER JONGENS U11
JEUGDBEKER MEISJES U19
JEUGDBEKER MEISJES U17
JEUGDBEKER MEISJES U15
JEUGDBEKER MEISJES U13
JEUGDBEKER MEISJES U11
Competitie
HEREN PROMO 1
HEREN PROMO 2
HEREN PROMO 3A
HEREN PROMO 3B
HEREN PROMO 3 - PLAY OFF 1-4
HEREN PROMO 3 - PLAY OFF 5-8
HEREN PROMO 3 - PLAY OFF 9-13
DAMES PROMO 1
DAMES PROMO 2
DAMES PROMO 3A
DAMES PROMO 3B
DAMES PROMO 4A
DAMES PROMO 4B
JONGENS U19 - U17 NIVEAU1 RONDE 1a
JONGENS U19 - U17 NIVEAU1 RONDE 1b
JONGENS U19 - RONDE 2a
JONGENS U19 - RONDE 2b
JONGENS U17 NIVEAU 1 - RONDE 2
JONGENS U17 NIVEAU 2 - RONDE 1a
JONGENS U17 NIVEAU 2 - RONDE 1b
JONGENS U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
JONGENS U17 NIVEAU 2 - RONDE 2b
JONGENS U15 NIVEAU 1 RONDE 1
JONGENS U15 NIVEAU 1 - RONDE 2a
JONGENS U15 NIVEAU 1 - RONDE 2b
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 1a
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 1b
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 1c
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 2a
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 2b
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 2c
JONGENS U13 NIVEAU 1 - RONDE 1a
JONGENS U13 NIVEAU 1 - RONDE 1b
JONGENS U13 NIVEAU 1 - RONDE 2a
JONGENS U13 NIVEAU 1 - RONDE 2b
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 1a
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 1b
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 1c
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 1d
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2a
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2b
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2c
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2e
JONGENS MEISJES U11 - 3/3 - RONDE 1
JONGENS U11 - 3/3 - RONDE 2
JONGENS U11 - 2B - RONDE 1a
JONGENS U11 - 2B - RONDE 1b
JONGENS U11 - 2B - RONDE 1c
JONGENS U11 - 2B - RONDE 2
GEMENGD U11 - 2B - RONDE 2a
GEMENGD U11 - 2B - RONDE 2b
MEISJES U19 - RONDE 1a
MEISJES U19 - RONDE 1b
MEISJES U19 - RONDE 1c
MEISJES U19 - RONDE 2a
MEISJES U19 - RONDE 2b
MEISJES U19 - RONDE 2c
MEISJES U17 NIVEAU 1 - RONDE 1a
MEISJES U17 NIVEAU 1 - RONDE 1b
MEISJES U17 NIVEAU 1 - RONDE 1c
MEISJES U17 NIVEAU 1 - RONDE 2a
MEISJES U17 NIVEAU 1 - RONDE 2b
MEISJES U17 NIVEAU 1 - RONDE 2c
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 1a
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 1b
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 1c
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 1d
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 1e
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 1f
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2b
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2c
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2d
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2e
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2f
MEISJES U15 NIVEAU 1 - RONDE 1a
MEISJES U15 NIVEAU 1 - RONDE 1b
MEISJES U15 NIVEAU 1 - RONDE 2a
MEISJES U15 NIVEAU 1 - RONDE 2b
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 1a
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 1b
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 1c
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 1d
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 1e
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 1f
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 1g
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 1h
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2a
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2b
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2c
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2d
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2e
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2f
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2g
MEISJES U15 NIVEAU 3 (4/4) - RONDE 2
MEISJES U13 NIVEAU 1 - RONDE 1a
MEISJES U13 NIVEAU 1 - RONDE 1b
MEISJES U13 NIVEAU 1 - RONDE 2a
MEISJES U13 NIVEAU 1 - RONDE 2b
MEISJES U13 NIVEAU 1 - RONDE 2c
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1a
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1b
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1c
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1d
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1e
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1f
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1g
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1h
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1i
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2a
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2b
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2c
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2e
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2f
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2g
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2h
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2i
MEISJES U11 - 3/3 - RONDE 2
MEISJES U11 - 2B - RONDE 1a
MEISJES U11 - 2B - RONDE 1b
MEISJES U11 - 2B - RONDE 2a
MEISJES U11 - 2B - RONDE 2b
Vlaams-Brabant
Wedstrijden deze week
Alle rangschikkingen
Beker
Seniors Beker Heren
Seniors Beker Dames
Beker Jongens U19
Beker Meisjes U19
Beker Jongens U17
Beker Meisjes U17
Beker Jongens U15
Beker Meisjes U15
Beker Jongens U13
Beker Meisjes U13
Beker Jongens U11
Beker Meisjes U11
Competitie
Jongens U19 Tornooi
Meisjes U19 Tornooi
Heren Promo 1
Heren Promo 2A
Heren Promo 2B
Heren Promo 3A
Heren Promo 3B
Dames Promo 1
Dames Promo 2A
Dames Promo 2B
Dames Promo 3A
Dames Promo 3B
Dames Promo 4A
Dames Promo 4B
Jongens U19 Niveau 2 Ronde 2
Jongens U19 Niveau 2 Ronde 1
Jongens U17 Niveau 1 Ronde 2
Jongens U17 Niveau 1 Ronde 1
Jongens U17 Niveau 2 Ronde 2 A
Jongens U17 Niveau 2 Ronde 2 B
Jongens U17 Niveau 2 Ronde 2 C
Jongens U17 Niveau 2 Ronde 1 A
Jongens U17 Niveau 2 Ronde 1 B
Jongens U15 Niveau 1 Ronde 2 A
Jongens U15 Niveau 1 Ronde 2 B
Jongens U15 Niveau 1 Ronde 1
Jongens U15 Niveau 2 Ronde 2 A
Jongens U15 Niveau 2 Ronde 2 B
Jongens U15 Niveau 2 Ronde 2 C
Jongens U15 Niveau 2 Ronde 2 D
Jongens U15 Niveau 2 Ronde 1 A
Jongens U15 Niveau 2 Ronde 1 B
Jongens U13 Niveau 1 Ronde 1
Jongens U13 Niveau 2 Ronde 2 A
Jongens U13 Niveau 2 Ronde 2 B
Jongens U13 Niveau 2 Ronde 2 C
Jongens U13 Niveau 2 Ronde 2 D
Jongens U13 Niveau 2 Ronde 1 A
Jongens U13 Niveau 2 Ronde 1 B
Jongens U13 Niveau 2 Ronde 1 C
Jongens U13 Niveau 2 Ronde 1 D
Jongens U11 3 tegen 3 Niveau 1 Ronde 2 A
Jongens U11 3 tegen 3 Niveau 1 Ronde 2 B
Jongens U11 3 tegen 3 Niveau 1 Ronde 1
Jongens U11 2 tegen 2 Niveau 1 Ronde2
Jongens U11 2 Tegen 2 Niveau 2 Ronde 2 A
Jongens U11 2 Tegen 2 Niveau 2 Ronde 2 B
Jongens U11 2 tegen 2 Niveau 2 Ronde 1 A
Jongens U11 2 tegen 2 Niveau 2 Ronde 1 B
Gemengd U11 2 tegen 2 Niveau 3 Ronde 2 A
Gemengd U11 2 tegen 2 Niveau 3 Ronde 2 B
Gemengd U11 Niveau 3 Ronde 1 A
Gemengd U11 Niveau 3 Ronde 1 B
Meisjes U19 Niveau 2
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 A
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 B
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 C
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 D
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 1 A
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 1 B
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 2 A
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 2 B
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 2 C
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 2 D
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 2 E
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 1 A
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 1 B
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 1 C
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 1 D
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 1 E
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 A
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 B
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 C
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 A
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 B
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 C
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 2 A
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 2 B
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 2 C
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 2 D
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 2 E
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 2 F
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 1 A
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 1 B
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 1 C
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 1 D
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 1 E
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 1 F
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 A
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 B
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 C
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 A
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 B
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 C
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 A
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 B
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 C
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 D
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 E
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 F
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 G
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 H
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 I
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 1 A
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 1 B
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 1 C
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 1 D
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 1 E
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 1 F
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 1 G
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 1 H
Meisjes U11 3 tegen 3 Niveau 2 Ronde2
Meisjes U11 3 tegen 3 Niveau 1 Ronde 2 A
Meisjes U11 3 tegen 3 Niveau 1 Ronde 2 B
Meisjes U11 3 Tegen 3 Niveau 1 Ronde 1
Meisjes U11 2 tegen 2 Niveau 1 Ronde2
Meisjes Jongens U11 2 Tegen 2 Niveau 1 Ronde 1
Meisjes U11 2 tegen 2 Niveau 2 Ronde 2 A
Meisjes U11 2 tegen 2 Niveau 2 Ronde 2 B
Meisjes U11 2 tegen 2 Niveau 2 Ronde 2 C
Meisjes U11 2 tegen 2 Niveau 2 Ronde 2 D
Meisjes U11 2 Tegen 2 Niveau 2 Ronde 1 A
Meisjes U11 2 Tegen 2 Niveau 2 Ronde 1 B
Meisjes U11 2 Tegen 2 Niveau 2 Ronde 1 C
Meisjes U11 2 Tegen 2 Niveau 2 Ronde 1 D
West-Vlaanderen
Wedstrijden deze week
Alle rangschikkingen
Beker
WVL Beker Heren Nationaal
WVL Beker Dames Nationaal
WVL Beker Heren Provinciaal
WVL Beker Dames Provinciaal
WVL Beker U19 Jongens
WVL Beker U17 Jongens
WVL Beker U15 Jongens
WVL Beker U13 Jongens
WVL Beker U11 Jongens
WVL Beker U19 Meisjes
WVL Beker U17 Meisjes
WVL Beker U15 Meisjes
WVL Beker U13 Meisjes
WVL Beker U11 Meisjes
Competitie
PROMO 1 Heren WVL
PROMO 2 Heren WVL
PROMO 3 Heren WVL
PROMO 1 Dames WVL
Promo 2 Dames A WVL
Promo 2 Dames B WVL
Promo 3 Dames A WVL
Promo 3 Dames B WVL
Promo 4 Dames A WVL
Promo 4 Dames B WVL
Promo 4 Dames C WVL
Promo 4 Dames D WVL
Jongens U17 Niveau 1
Jongens U17 Niveau 2
Jongens U15 Niveau 1
Jongens U15 Niveau 2
Jongens U13 Niveau 1
Jongens U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Jongens U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Jongens U13 Niveau 2
Jongens U11 Niveau 1
Jongens U11 Niveau 2 Ronde 2
Meisjes U17 Niveau 1
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks A
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks B
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks C
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks D
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks E
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 Reeks A
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 Reeks B
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks C
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks D
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks A
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks B
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks C
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks D
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks E
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks F
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 Reeks A
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 Reeks B
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks C
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks D
Meisjes U13 Niveau 2 Reeks A
Meisjes U13 Niveau 2 Reeks B
Meisjes U13 Niveau 2 Reeks C
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks D
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks E
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks F
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks G
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks H
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks I
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks J
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks K
U13 Instappers
Meisjes U11 Niveau 1
Meisjes/Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1 Reeks A
Meisjes/Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1 Reeks B
Meisjes/Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1 Reeks C
Meisjes/Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1 Reeks D
Meisjes/Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1 Reeks E
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks A
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks B
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks C
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks D
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks E
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks F
Volleytoer 2B Ereklasse Ronde 1
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks A (Eerste Klasse)
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks B (Eerste Klasse)
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks C (Tweede Klasse)
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks D (Tweede Klasse)
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks E (Tweede Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks A (Ereklasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks B (Ereklasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks C (Ereklasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks D (Ereklasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks E (Eerste Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks F (Eerste Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks G (Eerste Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks H (Tweede Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks I (Tweede Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks J (Tweede Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks K (Tweede Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks L (Tweede Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks M (Tweede Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks N (Tweede Klasse)
Volleytoer 2B Ronde 2 Jongens/Meisjes Ere Reeks A
Volleytoer 2B Ronde 2 Meisjes Ere Reeks B
Volleytoer 2B Ronde 2 Meisjes Ere Reeks C
Volleytoer 2.B Ronde 2 Gemengd Ere Reeks D
Volleytoer 2B Ronde 2 Eerste Klasse Reeks E
Volleytoer 2B Ronde 2 Eerste Klasse Reeks F
Volleytoer 2B Ronde 2 Eerste Klasse Reeks G
Volleytoer 2B Ronde 2 Tweede Klasse Reeks H
Volleytoer 2B Ronde 2 Tweede Klasse Reeks I
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Ere Reeks A
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Ere Reeks B
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Ere Reeks C
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Ere Reeks D
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Ere Reeks E
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Eerste Klasse Reeks F
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Eerste Klasse Reeks G
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Eerste Klasse Reeks H
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks I
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks J
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks K
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks L
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks M
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks N
Dames Recrea Zone Kortrijk Reeks A
Dames Recrea Zone Kortrijk Reeks B
Brugs Recreatief
Wedstrijden deze week
Wedstrijdverslagen
Alle rangschikkingen
Competitie
Dames 1
Dames 2
Dames 3
Recrea 1
Recrea 2
Recrea 3
VOBOG
Wedstrijden deze week
Alle rangschikkingen
Beker
Beker Dames
Beker Gemengd
Beker Heren
Competitie
Dames 1
Dames 2A
Dames 2B
Dames 3A
Dames 3B
Dames 4A
Dames 4B
Gemengd 1
Gemengd 2A
Gemengd 2B
Gemengd 3A
Gemengd 3B
Heren 1
Heren 2A
Heren 2B
Heren 3A
Heren 3B
De Vriendschap
Wedstrijden deze week
Alle rangschikkingen
Competitie
H1 - de meest competitieve reeks voor heren
H2 - de recreatief-competitieve reeks voor heren
H3 - de meest recreatieve reeks voor heren
D1 - de meest competitieve reeks voor dames
D2A Recreatief-Competitief Dames groep A
D2B Recreatief-Competitief Dames groep B
D3 - de meest recreatieve reeks voor dames
H4 - extra reeks voor ploegen buiten de competitie
D4 - extra reeks voor ploegen buiten de competitie
Overige wedstrijden
Internationale wedstrijden (Belgie)
Internationale wedstrijden
Over volleyscores
Over volleyscores.be
Seizoenen
Seizoen 2023/2024
Seizoen 2022/2023
Seizoen 2021/2022
www.volleyscores.be
Club W-0818 Bevo Beobank Roeselare
Algemeen
Voorzitter
Geert Sintobin
Secretaris
Geert Seurinck
Website
http://www.bevoroeselare.be
Ploegen competitie
De club Bevo Beobank Roeselare heeft volgende competitieploegen:
Ploeg
Reeks
Ploeg
Ranking
Vorige wedstrijd
Volgende wedstrijd
Reeks:
Nationale 1 Dames (NAT1D)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare A
Ranking:
09a.
Vorige wedstrijd:
23/03/2024 20:30
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare A
Bez.:
Bidavo Bissegem A
Score:
3 - 1 (25/19, 22/25, 25/21, 25/19)
Volgende wedstrijd:
13/04/2024 18:00
Thuis:
Wevoc Wellen A
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare A
Nationale 1 Dames (NAT1D)
Bevo Beobank Roeselare A
09a.
23/03/2024 20:30
Bevo Beobank Roeselare A -
Bidavo Bissegem A
3 - 1 (25/19, 22/25, 25/21, 25/19)
13/04/2024 18:00
Wevoc Wellen A -
Bevo Beobank Roeselare A
Reeks:
Nationale 2 Dames A (NAT2D-A)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare B
Ranking:
04a.
Vorige wedstrijd:
23/03/2024 20:30
Thuis:
Govok Cammaert Gooik A
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare B
Score:
2 - 3 (25/19, 25/19, 17/25, 13/25, 4/15)
Volgende wedstrijd:
13/04/2024 16:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare B
Bez.:
VDK Bank GENT Damesvolley B
Nationale 2 Dames A (NAT2D-A)
Bevo Beobank Roeselare B
04a.
23/03/2024 20:30
Govok Cammaert Gooik A -
Bevo Beobank Roeselare B
2 - 3 (25/19, 25/19, 17/25, 13/25, 4/15)
13/04/2024 16:00
Bevo Beobank Roeselare B -
VDK Bank GENT Damesvolley B
Reeks:
PROMO 1 Dames WVL (WP1D)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare C
Ranking:
02b.
Vorige wedstrijd:
23/03/2024 16:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare C
Bez.:
VT MERLO Lendelede A
Score:
3 - 1 (19/25, 25/15, 25/23, 25/11)
Volgende wedstrijd:
13/04/2024 19:00
Thuis:
VKt Torhout C
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare C
PROMO 1 Dames WVL (WP1D)
Bevo Beobank Roeselare C
02b.
23/03/2024 16:00
Bevo Beobank Roeselare C -
VT MERLO Lendelede A
3 - 1 (19/25, 25/15, 25/23, 25/11)
13/04/2024 19:00
VKt Torhout C -
Bevo Beobank Roeselare C
Reeks:
Promo 2 Dames A WVL (WP2DA)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare D
Ranking:
09.
Vorige wedstrijd:
23/03/2024 19:30
Thuis:
VC Packo Zedelgem A
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare D
Score:
3 - 2 (15/25, 24/26, 25/17, 25/21, 15/7)
Volgende wedstrijd:
14/04/2024 11:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare D
Bez.:
Slovo Volley Brugge A
Promo 2 Dames A WVL (WP2DA)
Bevo Beobank Roeselare D
09.
23/03/2024 19:30
VC Packo Zedelgem A -
Bevo Beobank Roeselare D
3 - 2 (15/25, 24/26, 25/17, 25/21, 15/7)
14/04/2024 11:00
Bevo Beobank Roeselare D -
Slovo Volley Brugge A
Reeks:
Promo 3 Dames B WVL (WP3DB)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare E
Ranking:
08.
Vorige wedstrijd:
24/03/2024 11:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare E
Bez.:
VC WELBI Pervol Ruiselede A
Score:
3 - 0 (25/19, 25/23, 25/19)
Volgende wedstrijd:
14/04/2024 11:00
Thuis:
Divo Ingelmunster B
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare E
Promo 3 Dames B WVL (WP3DB)
Bevo Beobank Roeselare E
08.
24/03/2024 11:00
Bevo Beobank Roeselare E -
VC WELBI Pervol Ruiselede A
3 - 0 (25/19, 25/23, 25/19)
14/04/2024 11:00
Divo Ingelmunster B -
Bevo Beobank Roeselare E
Reeks:
Promo 4 Dames C WVL (WP4DC)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare F
Ranking:
11.
Vorige wedstrijd:
24/03/2024 18:30
Thuis:
VBC ST. JORIS B
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare F
Score:
3 - 2 (22/25, 20/25, 25/18, 25/14, 15/11)
Volgende wedstrijd:
14/04/2024 15:30
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare F
Bez.:
VC WELBI Pervol Ruiselede B
Promo 4 Dames C WVL (WP4DC)
Bevo Beobank Roeselare F
11.
24/03/2024 18:30
VBC ST. JORIS B -
Bevo Beobank Roeselare F
3 - 2 (22/25, 20/25, 25/18, 25/14, 15/11)
14/04/2024 15:30
Bevo Beobank Roeselare F -
VC WELBI Pervol Ruiselede B
Reeks:
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks B (WMU17N2 RB)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare
Ranking:
08.
Vorige wedstrijd:
24/03/2024 11:00
Thuis:
VT Gullegem A
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare
Score:
3 - 1 (26/24, 25/17, 27/25, 22/25)
Volgende wedstrijd:
13/04/2024 15:30
Thuis:
DVM MOORSELE TEAM AZUR B
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks B (WMU17N2 RB)
Bevo Beobank Roeselare
08.
24/03/2024 11:00
VT Gullegem A -
Bevo Beobank Roeselare
3 - 1 (26/24, 25/17, 27/25, 22/25)
13/04/2024 15:30
DVM MOORSELE TEAM AZUR B -
Bevo Beobank Roeselare
Reeks:
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 Reeks A (WMU15N1R1 RA)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare B
Ranking:
02.
Vorige wedstrijd:
04/02/2024 14:00
Thuis:
Volley Team Brugge A
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare B
Score:
0 - 4 (11/25, 16/25, 19/25, 15/25)
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 Reeks A (WMU15N1R1 RA)
Bevo Beobank Roeselare B
02.
04/02/2024 14:00
Volley Team Brugge A -
Bevo Beobank Roeselare B
0 - 4 (11/25, 16/25, 19/25, 15/25)
Reeks:
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 Reeks B (WMU15N1R1 RB)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare A
Ranking:
06.
Vorige wedstrijd:
03/02/2024 11:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare A
Bez.:
Floralux Dynamivo Dadizele
Score:
1 - 3 (13/25, 14/25, 25/19, 18/25)
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 Reeks B (WMU15N1R1 RB)
Bevo Beobank Roeselare A
06.
03/02/2024 11:00
Bevo Beobank Roeselare A -
Floralux Dynamivo Dadizele
1 - 3 (13/25, 14/25, 25/19, 18/25)
Reeks:
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A (WMU15N1R2 RA)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare B
Ranking:
04.
Vorige wedstrijd:
28/03/2024 18:30
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare B
Bez.:
VKt Torhout A
Score:
1 - 3 (19/25, 14/25, 9/25, 25/22)
Volgende wedstrijd:
13/04/2024 15:30
Thuis:
Vlamvo Vlamertinge A
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare B
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A (WMU15N1R2 RA)
Bevo Beobank Roeselare B
04.
28/03/2024 18:30
Bevo Beobank Roeselare B -
VKt Torhout A
1 - 3 (19/25, 14/25, 9/25, 25/22)
13/04/2024 15:30
Vlamvo Vlamertinge A -
Bevo Beobank Roeselare B
Reeks:
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks C (WMU15N1R2 RC)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare A
Ranking:
02a.
Vorige wedstrijd:
23/03/2024 09:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare A
Bez.:
Volley Team Brugge A
Score:
3 - 2 (19/25, 25/16, 25/20, 20/25, 16/14)
Volgende wedstrijd:
14/04/2024 09:00
Thuis:
KERDAVO AVELGEM A
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare A
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks C (WMU15N1R2 RC)
Bevo Beobank Roeselare A
02a.
23/03/2024 09:00
Bevo Beobank Roeselare A -
Volley Team Brugge A
3 - 2 (19/25, 25/16, 25/20, 20/25, 16/14)
14/04/2024 09:00
KERDAVO AVELGEM A -
Bevo Beobank Roeselare A
Reeks:
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 Reeks B (WMU13N1R1 RB)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare A
Ranking:
01.
Vorige wedstrijd:
04/02/2024 16:00
Thuis:
Volley Team Brugge A
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare A
Score:
0 - 4 (12/25, 10/25, 22/25, 7/25)
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 Reeks B (WMU13N1R1 RB)
Bevo Beobank Roeselare A
01.
04/02/2024 16:00
Volley Team Brugge A -
Bevo Beobank Roeselare A
0 - 4 (12/25, 10/25, 22/25, 7/25)
Reeks:
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 Reeks B (WMU13N1R1 RB)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare B
Ranking:
05.
Vorige wedstrijd:
04/02/2024 13:30
Thuis:
VKt Torhout A
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare B
Score:
2 - 3 (25/20, 22/25, 25/20, 21/25, 15/17)
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 Reeks B (WMU13N1R1 RB)
Bevo Beobank Roeselare B
05.
04/02/2024 13:30
VKt Torhout A -
Bevo Beobank Roeselare B
2 - 3 (25/20, 22/25, 25/20, 21/25, 15/17)
Reeks:
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A (WMU13N1R2 RA)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare A
Ranking:
02.
Vorige wedstrijd:
23/03/2024 09:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare A
Bez.:
Vlamvo Vlamertinge A
Score:
1 - 3 (20/25, 25/19, 23/25, 15/25)
Volgende wedstrijd:
13/04/2024 09:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare A
Bez.:
Davo Wevelgem A
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A (WMU13N1R2 RA)
Bevo Beobank Roeselare A
02.
23/03/2024 09:00
Bevo Beobank Roeselare A -
Vlamvo Vlamertinge A
1 - 3 (20/25, 25/19, 23/25, 15/25)
13/04/2024 09:00
Bevo Beobank Roeselare A -
Davo Wevelgem A
Reeks:
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks C (WMU13N1R2 RC)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare B
Ranking:
02a.
Vorige wedstrijd:
23/03/2024 09:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare B
Bez.:
Sportiva Langemark
Score:
1 - 3 (17/25, 25/20, 18/25, 23/25)
Volgende wedstrijd:
14/04/2024 14:00
Thuis:
KERDAVO AVELGEM A
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare B
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks C (WMU13N1R2 RC)
Bevo Beobank Roeselare B
02a.
23/03/2024 09:00
Bevo Beobank Roeselare B -
Sportiva Langemark
1 - 3 (17/25, 25/20, 18/25, 23/25)
14/04/2024 14:00
KERDAVO AVELGEM A -
Bevo Beobank Roeselare B
Reeks:
Meisjes U13 Niveau 2 Reeks B (WMU13N2 RB)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare C
Ranking:
06.
Vorige wedstrijd:
23/03/2024 16:30
Thuis:
Mardavo Marke A
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare C
Score:
3 - 2 (19/25, 23/25, 25/18, 25/22, 15/8)
Volgende wedstrijd:
13/04/2024 09:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare C
Bez.:
DVH Wielsbeke A (+)
Meisjes U13 Niveau 2 Reeks B (WMU13N2 RB)
Bevo Beobank Roeselare C
06.
23/03/2024 16:30
Mardavo Marke A -
Bevo Beobank Roeselare C
3 - 2 (19/25, 23/25, 25/18, 25/22, 15/8)
13/04/2024 09:00
Bevo Beobank Roeselare C -
DVH Wielsbeke A (+)
Reeks:
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks F (WMU13N3 RF)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare D
Ranking:
02.
Vorige wedstrijd:
16/03/2024 11:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare D
Bez.:
Sarrako Kortemark B
Score:
4 - 0 (25/14, 25/15, 25/16, 25/10)
Volgende wedstrijd:
13/04/2024 11:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare D
Bez.:
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks F (WMU13N3 RF)
Bevo Beobank Roeselare D
02.
16/03/2024 11:00
Bevo Beobank Roeselare D -
Sarrako Kortemark B
4 - 0 (25/14, 25/15, 25/16, 25/10)
13/04/2024 11:00
Bevo Beobank Roeselare D -
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
Reeks:
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks H (WMU13N4 RH)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare E
Ranking:
02.
Vorige wedstrijd:
23/03/2024 11:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare E
Bez.:
Soncotra Poperinge D
Score:
4 - 0 (25/15, 25/14, 25/23, 25/10)
Volgende wedstrijd:
14/04/2024 09:00
Thuis:
KA.VO St Eloois Winkel B
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare E
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks H (WMU13N4 RH)
Bevo Beobank Roeselare E
02.
23/03/2024 11:00
Bevo Beobank Roeselare E -
Soncotra Poperinge D
4 - 0 (25/15, 25/14, 25/23, 25/10)
14/04/2024 09:00
KA.VO St Eloois Winkel B -
Bevo Beobank Roeselare E
Reeks:
Meisjes U11 Niveau 1 (WMU11N1)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare A
Ranking:
02a.
Vorige wedstrijd:
23/03/2024 14:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare A
Bez.:
VKt Torhout
Score:
0 - 4 (15/25, 21/25, 23/25, 18/25)
Volgende wedstrijd:
13/04/2024 14:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare A
Bez.:
Divo Ingelmunster A
Meisjes U11 Niveau 1 (WMU11N1)
Bevo Beobank Roeselare A
02a.
23/03/2024 14:00
Bevo Beobank Roeselare A -
VKt Torhout
0 - 4 (15/25, 21/25, 23/25, 18/25)
13/04/2024 14:00
Bevo Beobank Roeselare A -
Divo Ingelmunster A
Reeks:
Meisjes/Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1 Reeks D (WMU11N2 R1 RD)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare B
Ranking:
01.
Vorige wedstrijd:
09/12/2023 11:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare B
Bez.:
Gidas Gits A (+)
Score:
3 - 2 (27/25, 16/25, 25/23, 23/25, 15/10)
Meisjes/Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1 Reeks D (WMU11N2 R1 RD)
Bevo Beobank Roeselare B
01.
09/12/2023 11:00
Bevo Beobank Roeselare B -
Gidas Gits A (+)
3 - 2 (27/25, 16/25, 25/23, 23/25, 15/10)
Reeks:
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks A (WMU11N2R2-RA)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare B
Ranking:
03.
Vorige wedstrijd:
23/03/2024 11:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare B
Bez.:
Davo Wevelgem A
Score:
3 - 1 (23/25, 25/15, 25/23, 25/21)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 14:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare B
Bez.:
Mardavo Marke A
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks A (WMU11N2R2-RA)
Bevo Beobank Roeselare B
03.
23/03/2024 11:00
Bevo Beobank Roeselare B -
Davo Wevelgem A
3 - 1 (23/25, 25/15, 25/23, 25/21)
20/04/2024 14:00
Bevo Beobank Roeselare B -
Mardavo Marke A
Reeks:
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks A (Eerste Klasse) (VT2BR1 RA)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare A
Ranking:
05.
Vorige wedstrijd:
10/12/2023 10:30
Thuis:
Volley Team Damme VZW
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare A
Score:
8 - 0 (25/15, 25/17, 25/20, 25/14, 25/11, 25/11, 25/13, 25/10)
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks A (Eerste Klasse) (VT2BR1 RA)
Bevo Beobank Roeselare A
05.
10/12/2023 10:30
Volley Team Damme VZW -
Bevo Beobank Roeselare A
8 - 0 (25/15, 25/17, 25/20, 25/14, 25/11, 25/11, 25/13, 25/10)
Reeks:
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks E (Tweede Klasse) (VT2BR1 RE)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare B
Ranking:
05.
Vorige wedstrijd:
10/12/2023 15:00
Thuis:
VBC ST. JORIS
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare B
Score:
0 - 8
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks E (Tweede Klasse) (VT2BR1 RE)
Bevo Beobank Roeselare B
05.
10/12/2023 15:00
VBC ST. JORIS -
Bevo Beobank Roeselare B
0 - 8
Reeks:
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks I (Tweede Klasse) (VT20R1 RI)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare C
Ranking:
06.
Vorige wedstrijd:
09/12/2023 11:00
Thuis:
V.T. Lichtervelde A (+)
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare C
Score:
8 - 0 (25/11, 25/5, 25/10, 25/11, 25/19, 25/12, 25/18, 25/9)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks I (Tweede Klasse) (VT20R1 RI)
Bevo Beobank Roeselare C
06.
09/12/2023 11:00
V.T. Lichtervelde A (+) -
Bevo Beobank Roeselare C
8 - 0 (25/11, 25/5, 25/10, 25/11, 25/19, 25/12, 25/18, 25/9)
Reeks:
Volleytoer 2B Ronde 2 Eerste Klasse Reeks F (VT 2B R2 RF)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare A
Ranking:
02.
Vorige wedstrijd:
23/03/2024 11:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare A
Bez.:
Knack Roeselare A
Score:
6 - 2 (18/25, 27/25, 25/8, 22/25, 25/19, 25/21, 25/16, 25/18)
Volgende wedstrijd:
06/04/2024 11:00
Thuis:
Smash.CL.Ingelmunster
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare A
Volleytoer 2B Ronde 2 Eerste Klasse Reeks F (VT 2B R2 RF)
Bevo Beobank Roeselare A
02.
23/03/2024 11:00
Bevo Beobank Roeselare A -
Knack Roeselare A
6 - 2 (18/25, 27/25, 25/8, 22/25, 25/19, 25/21, 25/16, 25/18)
06/04/2024 11:00
Smash.CL.Ingelmunster -
Bevo Beobank Roeselare A
Reeks:
Volleytoer 2B Ronde 2 Tweede Klasse Reeks I (VT 2B R2 RI)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare B
Ranking:
03.
Vorige wedstrijd:
16/03/2024 11:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare B
Bez.:
Rembert Torhout Heren
Score:
3 - 5 (25/23, 27/25, 6/25, 21/25, 25/17, 21/25, 17/25, 20/25)
Volgende wedstrijd:
07/04/2024 16:00
Thuis:
Volley Oudenburg-Gistel
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare B
Volleytoer 2B Ronde 2 Tweede Klasse Reeks I (VT 2B R2 RI)
Bevo Beobank Roeselare B
03.
16/03/2024 11:00
Bevo Beobank Roeselare B -
Rembert Torhout Heren
3 - 5 (25/23, 27/25, 6/25, 21/25, 25/17, 21/25, 17/25, 20/25)
07/04/2024 16:00
Volley Oudenburg-Gistel -
Bevo Beobank Roeselare B
Reeks:
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks L (VT 20 R2 RL)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare C
Ranking:
05.
Vorige wedstrijd:
23/03/2024 11:00
Thuis:
VT MERLO Lendelede
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare C
Score:
8 - 0 (25/9, 25/16, 25/15, 25/17, 25/10, 25/12, 25/21, 25/11)
Volgende wedstrijd:
06/04/2024 09:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare C
Bez.:
Damesvolley Waregem E
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks L (VT 20 R2 RL)
Bevo Beobank Roeselare C
05.
23/03/2024 11:00
VT MERLO Lendelede -
Bevo Beobank Roeselare C
8 - 0 (25/9, 25/16, 25/15, 25/17, 25/10, 25/12, 25/21, 25/11)
06/04/2024 09:00
Bevo Beobank Roeselare C -
Damesvolley Waregem E
Reeks:
Dames Recrea Zone Kortrijk Reeks B (Recrea B)
Ploeg:
Bevo Recrea
Ranking:
01.
Vorige wedstrijd:
18/03/2024 20:30
Thuis:
Bevo Recrea
Bez.:
VC Kortrijk
Score:
3 - 0 (25/13, 25/7, 25/11)
Volgende wedstrijd:
03/04/2024 21:00
Thuis:
De Speelvogel Lendelede
Bez.:
Bevo Recrea
Dames Recrea Zone Kortrijk Reeks B (Recrea B)
Bevo Recrea
01.
18/03/2024 20:30
Bevo Recrea -
VC Kortrijk
3 - 0 (25/13, 25/7, 25/11)
03/04/2024 21:00
De Speelvogel Lendelede -
Bevo Recrea
Ploegen beker
De club Bevo Beobank Roeselare heeft volgende beker/tornooi ploegen:
Ploeg
Reeks
Ploeg
Ranking
Vorige wedstrijd
Volgende wedstrijd
Reeks:
Belgian Cup Dames (BCD)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare A N1
Vorige wedstrijd:
09/09/2023 16:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare A N1
Bez.:
Wevoc Wellen A
Score:
0 - 3 (19/25, 16/25, 23/25)
Belgian Cup Dames (BCD)
Bevo Beobank Roeselare A N1
09/09/2023 16:00
Bevo Beobank Roeselare A N1 -
Wevoc Wellen A
0 - 3 (19/25, 16/25, 23/25)
Reeks:
Interfederale Beker Dames (IBD)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare B N2
Vorige wedstrijd:
28/10/2023 16:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare B N2
Bez.:
D'Hondt Volley Oudenaarde Dames A N3
Score:
1 - 3 (25/21, 17/25, 15/25, 18/25)
Interfederale Beker Dames (IBD)
Bevo Beobank Roeselare B N2
28/10/2023 16:00
Bevo Beobank Roeselare B N2 -
D'Hondt Volley Oudenaarde Dames A N3
1 - 3 (25/21, 17/25, 15/25, 18/25)
Reeks:
WVL Beker Dames Nationaal (WBDN)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare A N1
Vorige wedstrijd:
16/02/2024 21:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare B N2
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare A N1
Score:
3 - 1 (21/25, 25/22, 27/25, 25/23)
WVL Beker Dames Nationaal (WBDN)
Bevo Beobank Roeselare A N1
16/02/2024 21:00
Bevo Beobank Roeselare B N2 -
Bevo Beobank Roeselare A N1
3 - 1 (21/25, 25/22, 27/25, 25/23)
Reeks:
WVL Beker Dames Nationaal (WBDN)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare B N2
Vorige wedstrijd:
01/03/2024 20:30
Thuis:
VC Wivo Wingene VZW A N3
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare B N2
Score:
0 - 3 (18/25, 24/26, 20/25)
Volgende wedstrijd:
01/04/2024 15:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare B N2
Bez.:
VKt Torhout A N2
WVL Beker Dames Nationaal (WBDN)
Bevo Beobank Roeselare B N2
01/03/2024 20:30
VC Wivo Wingene VZW A N3 -
Bevo Beobank Roeselare B N2
0 - 3 (18/25, 24/26, 20/25)
01/04/2024 15:00
Bevo Beobank Roeselare B N2 -
VKt Torhout A N2
Reeks:
WVL Beker Dames Provinciaal (WBDP)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare C P1
Vorige wedstrijd:
10/03/2024 16:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare C P1
Bez.:
VKt Torhout B P1
Score:
3 - 1 (14/25, 30/28, 25/19, 25/15)
Volgende wedstrijd:
01/04/2024 17:30
Thuis:
Soncotra Poperinge A P1
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare C P1
WVL Beker Dames Provinciaal (WBDP)
Bevo Beobank Roeselare C P1
10/03/2024 16:00
Bevo Beobank Roeselare C P1 -
VKt Torhout B P1
3 - 1 (14/25, 30/28, 25/19, 25/15)
01/04/2024 17:30
Soncotra Poperinge A P1 -
Bevo Beobank Roeselare C P1
Reeks:
WVL Beker Dames Provinciaal (WBDP)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare D P2
Vorige wedstrijd:
16/12/2023 20:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare D P2
Bez.:
KERDAVO AVELGEM B P3
Score:
1 - 3 (25/21, 19/25, 18/25, 20/25)
WVL Beker Dames Provinciaal (WBDP)
Bevo Beobank Roeselare D P2
16/12/2023 20:00
Bevo Beobank Roeselare D P2 -
KERDAVO AVELGEM B P3
1 - 3 (25/21, 19/25, 18/25, 20/25)
Reeks:
WVL Beker Dames Provinciaal (WBDP)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare E P3
Vorige wedstrijd:
09/09/2023 20:30
Thuis:
VBC Gaverhal Deerlijk A P2
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare E P3
Score:
3 - 1 (25/21, 25/16, 21/25, 25/19)
WVL Beker Dames Provinciaal (WBDP)
Bevo Beobank Roeselare E P3
09/09/2023 20:30
VBC Gaverhal Deerlijk A P2 -
Bevo Beobank Roeselare E P3
3 - 1 (25/21, 25/16, 21/25, 25/19)
Reeks:
WVL Beker U19 Meisjes (WB19M)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare
Vorige wedstrijd:
09/03/2024 11:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare
Bez.:
Davo Wevelgem
Score:
3 - 1 (21/25, 28/26, 25/10, 25/14)
Volgende wedstrijd:
30/03/2024 19:30
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare
Bez.:
VKt Torhout
WVL Beker U19 Meisjes (WB19M)
Bevo Beobank Roeselare
09/03/2024 11:00
Bevo Beobank Roeselare -
Davo Wevelgem
3 - 1 (21/25, 28/26, 25/10, 25/14)
30/03/2024 19:30
Bevo Beobank Roeselare -
VKt Torhout
Reeks:
WVL Beker U17 Meisjes (WB17M)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare
Vorige wedstrijd:
10/03/2024 11:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare
Bez.:
Elckerlyc Zwevezele
Score:
3 - 1 (25/22, 25/9, 25/27, 25/15)
Volgende wedstrijd:
30/03/2024 17:30
Thuis:
VKt Torhout
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare
WVL Beker U17 Meisjes (WB17M)
Bevo Beobank Roeselare
10/03/2024 11:00
Bevo Beobank Roeselare -
Elckerlyc Zwevezele
3 - 1 (25/22, 25/9, 25/27, 25/15)
30/03/2024 17:30
VKt Torhout -
Bevo Beobank Roeselare
Reeks:
WVL Beker U15 Meisjes (WB15M)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare
Vorige wedstrijd:
17/02/2024 10:00
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare
Bez.:
Vlamvo Vlamertinge
Score:
0 - 3 (17/25, 16/25, 10/25)
WVL Beker U15 Meisjes (WB15M)
Bevo Beobank Roeselare
17/02/2024 10:00
Bevo Beobank Roeselare -
Vlamvo Vlamertinge
0 - 3 (17/25, 16/25, 10/25)
Reeks:
WVL Beker U13 Meisjes (WB13M)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare
Vorige wedstrijd:
10/03/2024 09:00
Thuis:
Sijos Menen
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare
Score:
0 - 3 (13/25, 12/25, 17/25)
Volgende wedstrijd:
30/03/2024 13:30
Thuis:
Damesvolley Waregem
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare
WVL Beker U13 Meisjes (WB13M)
Bevo Beobank Roeselare
10/03/2024 09:00
Sijos Menen -
Bevo Beobank Roeselare
0 - 3 (13/25, 12/25, 17/25)
30/03/2024 13:30
Damesvolley Waregem -
Bevo Beobank Roeselare
Reeks:
WVL Beker U11 Meisjes (WB11M)
Ploeg:
Bevo Beobank Roeselare
Vorige wedstrijd:
09/03/2024 13:30
Thuis:
Bevo Beobank Roeselare
Bez.:
Sijos Menen
Score:
3 - 0 (25/10, 25/9, 25/17)
Volgende wedstrijd:
30/03/2024 10:30
Thuis:
Damesvolley Waregem
Bez.:
Bevo Beobank Roeselare
WVL Beker U11 Meisjes (WB11M)
Bevo Beobank Roeselare
09/03/2024 13:30
Bevo Beobank Roeselare -
Sijos Menen
3 - 0 (25/10, 25/9, 25/17)
30/03/2024 10:30
Damesvolley Waregem -
Bevo Beobank Roeselare
Wedstrijden & ranking
Alle wedstrijden van Bevo Beobank Roeselare
Alle rankings van Bevo Beobank Roeselare
www.volleyscores.be