Een kwalitatieve volleybalopleiding voor iedereen!
De allerjongsten kunnen terecht in de bewegingsschool. Hier zetten zij op speelse wijze hun eerste stapjes in het volleybal.
Na deze eerste kennismaking kunnen de meisjes en jongens trainen en in competitie spelen op het voor hun ideale niveau. Daarin worden zij begeleid door een team van gekwalificeerde en ervaren trainers en coaches.
Bij VBT Machelen proberen we zoveel mogelijk niveau-gericht te werken. Sterke kinderen kunnen dus vroeger doorstromen, late instromers kunnen op een niveau starten dat niet bij hun leeftijd hoort, maar eerder bij het niveau dat ze op dat moment behalen om daarna eventueel door te schuiven naar hun leeftijdsgroep. Voor kinderen vanaf 13 jaar die geen volleybalervaring hebben wordt er gekeken hoe aansluiting bij een ploeg kan gebeuren. Jammer genoeg lukt dit niet altijd.
Maatwerk dus!
Van alle jongeren wordt wel een minimum trainingsinzet en motivatie verwacht, we staan namelijk voor een degelijke jeugdopleiding en daar hoort ook een bepaald commitment bij.
Op de website www.vbtmachelen.be vind je het jeugdplan terug dat beschrijft hoe de jeugdopleiding op sportief vlak in elkaar zit.
Voor de volwassenen heeft VBT Machelen ook een breed aanbod, van recreatief tot competitieniveau. Of je nu gewoon af en toe een balletje wil komen slaan in een recreatieploeg of je echt wil engageren voor meerdere trainingen en matchen per week: bij VBT Machelen ben je welkom.
Naast de jeugdwerking heeft VBT Machelen natuurlijk ook seniorenploegen, op dit moment hebben we 2 damesploegen respectievelijk in promo 2 en promo 3. 3 herenploegen in respectievelijk Nato 3 , en promo 2. Daarnaast ook een Heren VLM1 een dames vriendschap1 en ook een mix ploeg heren en dames gemengd in de 3de vriendschap reeks.
Trainingslocaties
De trainingen gaan door op 4 locaties:
Sporthal Bosveld, Heirbaan 10 , Machelen
Sporthal Robusta, Cornelis Peetersstraat (naast GISO), Machelen (ingang via Ramperberghstraat)