Mijn Favorieten
Klik op één of meerdere favorieten die u wenst te verwijderen.
U hebt nog geen favorieten
Uitslagen en ranking
Nationaal & Vlaanderen
Livescore
Wedstrijden deze week
Alle rangschikkingen
Beker
Belgian Cup Heren
Belgian Cup Dames
Interfederale Beker Heren
Interfederale Beker Dames
Competitie
Liga Dames Champion Final
Liga Dames Challenge Ticket
Liga Heren
Liga Heren Challenge Ticket
Liga Heren Champion Final
CHAMPION PLAY OFF LIGA HEREN
CHALLENGE PLAY OFF HEREN
Liga Dames Qualifier 1
Liga Dames Qualifier 2
Liga Dames
Nationale 1 Heren
Nationale 2 Heren A
Nationale 2 Heren B
Nationale 3 Heren A
Nationale 3 Heren B
Nationale 3 Heren C
Nationale 3 Heren D
Nationale 1 Dames
Nationale 2 Dames A
Nationale 2 Dames B
Nationale 3 Dames A
Nationale 3 Dames B
Nationale 3 Dames C
Nationale 3 Dames D
Antwerpen
Wedstrijden deze week
Alle rangschikkingen
Beker
Beker van Antwerpen Seniors Heren
Beker van Antwerpen Seniors Dames
Beker van Antwerpen Jongens U19
Beker van Antwerpen Meisjes U19
Beker van Antwerpen Jongens U17
Beker van Antwerpen Meisjes U17
Beker van Antwerpen Jongens U15
Beker van Antwerpen Meisjes U15
Beker van Antwerpen Jongens U13
Beker van Antwerpen Meisjes U13
Beker van Antwerpen Jongens U11
Beker van Antwerpen Meisjes U11
Beker van Herentals Heren Categorie 1
Beker van Herentals Dames Categorie 1
Beker van Herentals Heren Categorie 2
Beker van Herentals Dames Categorie 2
Beker van Herentals Jongens U17
Beker van Herentals Meisjes U17
Beker van Herentals Jongens U15
Beker van Herentals Meisjes U15
Beker van Herentals Jongens U13
Beker van Herentals Meisjes U13
Beker van Herentals Jongens U11
Beker van Herentals Meisjes U11
Beker van Mol Heren
Beker van Mol Dames
Beker van Mol Jongens U19
Beker van Mol Meisjes U19
Beker van Mol Jongens U17
Beker van Mol Meisjes U17
Beker van Mol Jongens U15
Beker van Mol Meisjes U15
Beker van Mol Jongens U13
Beker van Mol Meisjes U13
Beker van Mol Jongens U11
Beker van Mol Meisjes U11
Beker van het gewest Antwerpen Heren Provinciaal
Beker van het gewest Antwerpen Heren Gewestelijk
Beker van het gewest Antwerpen Dames Provinciaal
Beker van het gewest Antwerpen Dames Gewestelijk
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U19
Beker van het gewest Antwerpen Meisjes U19
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U17
Beker van het gewest Antwerpen Meisjes U17
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U15
Beker van het gewest Antwerpen Meisjes U15
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U13
Beker van het gewest Antwerpen Meisjes U13
Beker van het gewest Antwerpen Jongens U11
Beker van het gewest Antwerpen Meisjes U11
Beker van Turnhout Heren Nationaal
Beker van Turnhout Dames Nationaal
Beker van Turnhout Heren Provinciaal
Beker van Turnhout Dames Provinciaal
Beker van Turnhout Heren Gewest
Beker van Turnhout Dames Gewest
Beker van Turnhout JU19
Beker van Turnhout MU19
Beker van Turnhout JU17
Beker van Turnhout MU17
Beker van Turnhout JU15
Beker van Turnhout MU15
Beker van Turnhout JU13
Beker van Turnhout MU13
Beker van Turnhout JU11
Beker van Turnhout MU11
Competitie
Heren Promo 1
Heren Promo 2 A
Heren Promo 2 B
Heren Promo 3 A
Heren Promo 3 B
Dames Promo 1
Dames promo 2 A
Dames promo 2 B
Dames promo 3 A
Dames promo 3 B
Jongens U17 Niveau 1
Jongens U17 Niveau 2 A
Jongens U17 Niveau 2 B
Jongens U15 Niveau 1
Jongens U15 Niveau 2 A
Jongens U15 Niveau 2 plaats 1-6
Jongens U15 Niveau 2 B
Jongens U15 Niveau 2 plaats 7-12
Jongens U15 Niveau 2 C
Jongens U15 Niveau 2 plaats 13-17
Jongens U13 Niveau 1
Jongens U13 Niveau 2 A
Jongens U13 Niveau 2 B
Jongens U11 Niveau 1
Meisjes U19 Niveau 1
Meisjes U17 Niveau 1 A
Meisjes U17 Niveau 1 B
Meisjes U17 Niveau 1 C
Meisjes U17 Niveau 1 plaats 1-6
Meisjes U17 Niveau 1 plaats 7-12
Meisjes U17 Niveau 1 plaats 13-17
Meisjes U17 Niveau 2 A
Meisjes U17 Niveau 2 B
Meisjes U17 Niveau 2 C
Meisjes U17 Niveau 3 A
Meisjes U17 Niveau 3 B
Meisjes U17 Niveau 3 C
Meisjes U15 Niveau 1 A
Meisjes U15 Niveau 1 B
Meisjes U15 Niveau 1 C
Meisjes U15 Niveau 1 plaats 1-6
Meisjes U15 Niveau 1 plaats 7-12
Meisjes U15 Niveau 1 plaats 13-16
Meisjes U15 Niveau 2 A
Meisjes U15 Niveau 2 B
Meisjes U15 Niveau 2 C
Meisjes U15 Niveau 3 A
Meisjes U15 Niveau 3 B
Meisjes U15 Niveau 3 C
Meisjes U15 Niveau 3 D
Meisjes U13 Niveau 1 A
Meisjes U13 Niveau 1 plaats 1-6
Meisjes U13 Niveau 1 B
Meisjes U13 Niveau 1 plaats 7-12
Meisjes U13 Niveau 1 C
Meisjes U13 Niveau 1 D
Meisjes U13 Niveau 1 plaats 13-18
Meijses U13 Niveau 1 plaats 19-24
Meisjes U13 Niveau 1 E
Meisjes U13 Niveau 1 F
Meisjes U13 Niveau 1 plaats 25-30
Meisjes U13 Niveau 1 plaats 31-34
Meisjes U13 Niveau 2 (gevorderden) A
Meisjes U13 Niveau 2 (gevorderden) B
Meisjes U13 Niveau 2 (gevorderden) C
Meisjes U13 Niveau 3 (Beginners) A
Meisjes U13 Niveau 3 (Beginners) B
Meisjes U13 Niveau 3 (Beginners) C
Meisjes U11 Niveau 1
U11 Niveau 2 (Gevorderden) A
U11 Niveau 2 (Gevorderden) B
U11 Niveau 2 (Gevorderden) C
U11 Niveau 2 (Gevorderden) D
U11 Niveau 3 (Beginners) A
U11 Niveau 3 (Beginners) B
U11 Niveau 3 (Beginners) C
U11 Niveau 3 (Beginners) D
U11 Niveau 3 (Beginners) E
U11 Niveau 3 (januari 24)
Dames 1e gewest Herentals
Dames 2e gewest Herentals
2 - 2 VVT (Vang-Vang-Toets) Gewest Mol
2 - 2 VTT (Vang-Toets-Toets) Gewest Mol
Heren 1ste gewest Antwerpen A
Heren 1ste gewest Antwerpen B
Heren 1ste gewest Antwerpen C
Heren 1ste gewest Antwerpen D
Heren 1ste gewest Antwerpen E
Heren 1ste gewest Antwerpen F
Dames 1ste gewest Antwerpen
Dames 2de gewest Antwerpen A
Dames 2de gewest Antwerpen B
Dames 3de gewest Antwerpen A
Dames 3de gewest Antwerpen B
Heren 1ste gewest Kempen A
Heren 1ste gewest Kempen B
Dames 1ste gewest Mol/Turnhout A
Dames 1ste gewest Mol/Turnhout B
Dames 2de gewest Mol/Turnhout A
Dames 2de gewest Mol/Turnhout B
Dames 2de gewest Mol/Turnhout C
Dames 2de gewest Mol/Turnhout D
2 tegen 2 Beginners (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout
2 tegen 2 Beginners (Jongens + gemengd) Gewest Turnhout - januari
2 tegen 2 Beginners (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout - januari
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes) Gewest Turnhout - Januari
3 tegen 3 (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout
3 tegen 3 (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout - Januari
Tornooien
2 - 2 Beginners reeks 1
2 - 2 beginners reeks 1 (nacompetitie)
2 - 2 beginners reeks 2 (nacompetitie)
Beker van Mol Heren
Beker van Mol Dames
Limburg
Wedstrijden deze week
Alle rangschikkingen
Beker
Beker van Limburg Nationaal Heren
Beker van Limburg Nationaal Heren Reeks A
Beker van Limburg Nationaal Heren Reeks B
Beker van Limburg Nationaal Dames
Beker van Limburg Nationaal Dames Reeks A
Beker van Limburg Nationaal Dames Reeks B
Beker van Limburg Nationaal Dames Reeks C
Beker van Limburg Nationaal Dames Reeks D
Beker van Limburg Promo Heren
Beker van Limburg Promo Heren Reeks A
Beker van Limburg Promo Heren Reeks B
Beker van Limburg Promo Heren Reeks C
Beker van Limburg Promo Heren Reeks D
Beker van Limburg Promo Heren Reeks E
Beker van Limburg Promo Heren Reeks F
Beker van Limburg Promo Heren Reeks G
Beker van Limburg Promo Heren Reeks H
Beker van Limburg Promo Dames
Beker van Limburg Promo Dames Reeks A
Beker van Limburg Promo Dames Reeks B
Beker van Limburg Promo Dames Reeks C
Beker van Limburg Promo Dames Reeks D
Beker van Limburg Promo Dames Reeks E
Beker van Limburg Promo Dames Reeks F
Beker van Limburg Promo Dames Reeks G
Beker van Limburg Promo Dames Reeks H
Beker van Limburg Promo Dames Reeks I
Beker van Limburg Promo Dames Reeks J
Beker van Limburg Promo dames Reeks K
Beker van Limburg Promo Dames Reeks L
Beker van Limburg Promo Dames Reeks M
Beker van Limburg Promo Dames Reeks N
Beker van Limburg Promo Dames Reeks O
Beker van Limburg Promo Dames Reeks P
Beker van Limburg U19 Jongens
Beker van Limburg U17 Jongens
Beker van Limburg U15 Jongens
Beker van Limburg U13 Jongens
Beker van Limburg U11 Jongens
Beker van Limburg U19 Meisjes
Beker van Limburg U17 Meisjes
Beker van Limburg U15 Meisjes
Beker van Limburg U13 Meisjes
Beker van Limburg U11 Meisjes
Beker van Limburg 2 - 2 Jongens
Beker van Limburg 2 - 2 Meisjes
Competitie
Promo 1 Heren
Promo 2 Heren
Promo 3 Heren A
Promo 3 Heren B
Promo 1 Dames
Promo 2 Dames A
Promo 2 Dames B
Promo 3 Dames A
Promo 3 Dames B
Promo 3 Dames C
Promo 4 Dames A
Promo 4 Dames B
Promo 4 Dames C
Promo 4 Dames D
U17 Jongens Niveau 1 Ronde 1
U17 Jongens Niveau 1 Ronde 2 - a
U17 Jongens Niveau 1 Ronde 2 - b
U15 Jongens Niveau 2 Ronde 1 A
U15 Jongens Niveau 2 Ronde 1 B
U15 Jongens Niveau 2 Ronde 1 C
U13 Jongens Niveau 2 Ronde 1 A
U13 Jongens Niveau 2 Ronde 1 B
U13 Jongens Niveau 2 Ronde 1 C
U17 Meisjes Niveau 1 Ronde 1 A
U17 Meisjes Niveau 1 Ronde 1 B
U17 Meisjes Niveau 1 Ronde 1 C
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 A
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 B
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 C
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 D
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 E
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 F
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 G
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 H
U15 Meisjes Niveau 1 Ronde 1 A
U15 Meisjes Niveau 1 Ronde 1 B
U15 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 - a
U15 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 - b
U15 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 - c
U15 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 - d
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 A
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 B
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 C
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 D
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 E
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 F
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 G
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 H
U13 Meisjes Niveau 1 Ronde 1 A
U13 Meisjes Niveau 1 Ronde 1 B
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 A
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 B
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 C
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 D
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 E
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 F
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 G
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 1 H
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 1 A
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 1 B
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 1 C
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 1 D
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 1 E
U11 Jongens-Meisjes Niveau 2 Ronde 1 A
U11 Jongens-Meisjes Niveau 2 Ronde 1 B
U11 Jongens-Meisjes Niveau 2 Ronde 1 C
U11 Jongens-Meisjes Niveau 2 Ronde 1 D
U11 Jongens-Meisjes Niveau 3 Ronde 1 A
U11 Jongens-Meisjes Niveau 3 Ronde 1 B
U11 Jongens-Meisjes Niveau 3 Ronde 1 C
U11 Jongens-Meisjes Niveau 3 Ronde 1 D
U11 Jongens-Meisjes Niveau 3 Ronde 1 E
U11 Jongens-Meisjes 2 - 2 (2b) Ronde 1 A
U11 Jongens-Meisjes 2 - 2 (2b) Ronde 1 B
U11 Jongens-Meisjes 2 - 2 Niveau 4.1 Ronde 1 A
U11 Jongens-Meisjes 2 - 2 Niveau 4.1 Ronde 1 B
U11 Jongens-Meisjes 2 - 2 Niveau 4.2 Ronde 1 A
U11 Jongens-Meisjes 2 - 2 Niveau 4.2 Ronde 1 B
U11 Jongens-Meisjes 2 - 2 Niveau 4.2 Ronde 1 C
U15 Jongens Niveau 2 Ronde 2 A
U15 Jongens Niveau 2 Ronde 2 B
U15 Jongens Niveau 2 Ronde 2 C
U15 Jongens Niveau 2 Ronde 2 D
U13 Jongens Niveau 2 Ronde 2 A
U13 Jongens Niveau 2 Ronde 2 B
U11 Jongens 3 - 3 Niveau 2 Ronde 2
U11 Jongens 3 - 3 Niveau 3 Ronde 2
U17 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 A
U17 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 B
U17 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 C
U17 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 D
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 A
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 B
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 C
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 D
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 E
U17 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 F
U15 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 A
U15 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 B
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 A
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 B
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 C
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 D
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 E
U15 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 F
U15 Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 2 Starters
U13 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 A
U13 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 B
U13 Meisjes Niveau 1 Ronde 2 C
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 A
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 B
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 C
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 D
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 E
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 F
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 G
U13 Meisjes Niveau 2 Ronde 2 H
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 2 A
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 2 B
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 2 C
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 2 D
U13 Meisjes Niveau 3 Ronde 2 E
U11 Jongens-Meisjes 2-2 (2b) Ronde 2 A
U11 Jongens-Meisjes 2-2 (2b) Ronde 2 B
U11 Jongens-Meisjes U11 2-2 (4.1) Ronde 2 A
U11 Jongens-Meisjes U11 2-2 (4.1) Ronde 2 B
U11 Jongens-Meisjes U11 2-2 (4.1) Ronde 2 C
U11 Jongens-Meisjes 2-2 (4.2) Ronde 2 A
U11 Jongens-Meisjes 2-2 (4.2) Ronde 2 B
Start2Volley Jongens-Meisjes 2 - 2 (4.1) Ronde 2
U11 Meisjes 3 - 3 Niveau 2 Ronde 2 A
U11 Meisjes 3 - 3 Niveau 2 Ronde 2 B
U11 Meisjes 3 - 3 Niveau 2 Ronde 2 C
U11 Meisjes 3 - 3 Niveau 2 Ronde 2 D
U11 Jongens-Meisjes 3 - 3 Niveau 3 Ronde 2 A
U11 Jongens-Meisjes 3 - 3 Niveau 3 Ronde 2 B
U11 Jongens-Meisjes 3 - 3 Niveau 3 Ronde 2 C
U11 Jongens-Meisjes 3 - 3 Niveau 3 Ronde 2 D
U11 Jongens-Meisjes 3 - 3 Niveau 3 Ronde 2 E
Oost-Vlaanderen
Wedstrijden deze week
Alle rangschikkingen
Beker
BEKER TROFEE WALRAEVE
BEKER TROFEE MOORTHAMER
PROVINCIALE BEKER HEREN
PROVINCIALE BEKER DAMES
JEUGDBEKER JONGENS U19
JEUGDBEKER JONGENS U17
JEUGDBEKER JONGENS U15
JEUGDBEKER JONGENS U13
JEUGDBEKER JONGENS U11
JEUGDBEKER MEISJES U19
JEUGDBEKER MEISJES U17
JEUGDBEKER MEISJES U15
JEUGDBEKER MEISJES U13
JEUGDBEKER MEISJES U11
Competitie
HEREN PROMO 1
HEREN PROMO 2
HEREN PROMO 3A
HEREN PROMO 3B
HEREN PROMO 3 - PLAY OFF 1-4
HEREN PROMO 3 - PLAY OFF 5-8
HEREN PROMO 3 - PLAY OFF 9-13
DAMES PROMO 1
DAMES PROMO 2
DAMES PROMO 3A
DAMES PROMO 3B
DAMES PROMO 3 - eindronde 2de gerangschikten
DAMES PROMO 4A
DAMES PROMO 4B
JONGENS U19 - U17 NIVEAU1 RONDE 1a
JONGENS U19 - U17 NIVEAU1 RONDE 1b
JONGENS U19 - RONDE 2a
JONGENS U19 - RONDE 2b
JONGENS U17 NIVEAU 1 - RONDE 2
JONGENS U17 NIVEAU 2 - RONDE 1a
JONGENS U17 NIVEAU 2 - RONDE 1b
JONGENS U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
JONGENS U17 NIVEAU 2 - RONDE 2b
JONGENS U15 NIVEAU 1 RONDE 1
JONGENS U15 NIVEAU 1 - RONDE 2a
JONGENS U15 NIVEAU 1 - RONDE 2b
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 1a
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 1b
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 1c
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 2a
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 2b
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 2c
JONGENS U13 NIVEAU 1 - RONDE 1a
JONGENS U13 NIVEAU 1 - RONDE 1b
JONGENS U13 NIVEAU 1 - RONDE 2a
JONGENS U13 NIVEAU 1 - RONDE 2b
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 1a
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 1b
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 1c
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 1d
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2a
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2b
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2c
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2e
JONGENS MEISJES U11 - 3/3 - RONDE 1
JONGENS U11 - 3/3 - RONDE 2
JONGENS U11 - 2B - RONDE 1a
JONGENS U11 - 2B - RONDE 1b
JONGENS U11 - 2B - RONDE 1c
JONGENS U11 - 2B - RONDE 2
GEMENGD U11 - 2B - RONDE 2a
GEMENGD U11 - 2B - RONDE 2b
MEISJES U19 - RONDE 1a
MEISJES U19 - RONDE 1b
MEISJES U19 - RONDE 1c
MEISJES U19 - RONDE 2a
MEISJES U19 - RONDE 2b
MEISJES U19 - RONDE 2c
MEISJES U17 NIVEAU 1 - RONDE 1a
MEISJES U17 NIVEAU 1 - RONDE 1b
MEISJES U17 NIVEAU 1 - RONDE 1c
MEISJES U17 NIVEAU 1 - RONDE 2a
MEISJES U17 NIVEAU 1 - RONDE 2b
MEISJES U17 NIVEAU 1 - RONDE 2c
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 1a
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 1b
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 1c
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 1d
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 1e
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 1f
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2b
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2c
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2d
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2e
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2f
MEISJES U15 NIVEAU 1 - RONDE 1a
MEISJES U15 NIVEAU 1 - RONDE 1b
MEISJES U15 NIVEAU 1 - RONDE 2a
MEISJES U15 NIVEAU 1 - RONDE 2b
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 1a
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 1b
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 1c
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 1d
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 1e
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 1f
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 1g
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 1h
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2a
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2b
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2c
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2d
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2e
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2f
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2g
MEISJES U15 NIVEAU 3 (4/4) - RONDE 2
MEISJES U13 NIVEAU 1 - RONDE 1a
MEISJES U13 NIVEAU 1 - RONDE 1b
MEISJES U13 NIVEAU 1 - RONDE 2a
MEISJES U13 NIVEAU 1 - RONDE 2b
MEISJES U13 NIVEAU 1 - RONDE 2c
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1a
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1b
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1c
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1d
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1e
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1f
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1g
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1h
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1i
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2a
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2b
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2c
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2e
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2f
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2g
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2h
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2i
MEISJES U11 - 3/3 - RONDE 2
MEISJES U11 - 2B - RONDE 1a
MEISJES U11 - 2B - RONDE 1b
MEISJES U11 - 2B - RONDE 2a
MEISJES U11 - 2B - RONDE 2b
Vlaams-Brabant
Wedstrijden deze week
Alle rangschikkingen
Beker
Seniors Beker Heren
Seniors Beker Dames
Beker Jongens U19
Beker Meisjes U19
Beker Jongens U17
Beker Meisjes U17
Beker Jongens U15
Beker Meisjes U15
Beker Jongens U13
Beker Meisjes U13
Beker Jongens U11
Beker Meisjes U11
Competitie
Jongens U19 Tornooi
Meisjes U19 Tornooi
Heren Promo 1
Heren Promo 2A
Heren Promo 2B
Heren Promo 3A
Heren Promo 3B
Dames Promo 1
Dames Promo 2A
Dames Promo 2B
Dames Promo 3A
Dames Promo 3B
Dames Promo 4A
Dames Promo 4B
Jongens U19 Niveau 2 Ronde 2
Jongens U19 Niveau 2 Ronde 1
Jongens U17 Niveau 1 Ronde 2
Jongens U17 Niveau 1 Ronde 1
Jongens U17 Niveau 2 Ronde 2 A
Jongens U17 Niveau 2 Ronde 2 B
Jongens U17 Niveau 2 Ronde 2 C
Jongens U17 Niveau 2 Ronde 1 A
Jongens U17 Niveau 2 Ronde 1 B
Jongens U15 Niveau 1 Ronde 2 A
Jongens U15 Niveau 1 Ronde 2 B
Jongens U15 Niveau 1 Ronde 1
Jongens U15 Niveau 2 Ronde 2 A
Jongens U15 Niveau 2 Ronde 2 B
Jongens U15 Niveau 2 Ronde 2 C
Jongens U15 Niveau 2 Ronde 2 D
Jongens U15 Niveau 2 Ronde 1 A
Jongens U15 Niveau 2 Ronde 1 B
Jongens U13 Niveau 1 Play Off 1
Jongens U13 Niveau 1 Play Off 2
Jongens U13 Niveau 1 Play Off 3
Jongens U13 Niveau 1 Play Off 4
Jongens U13 Niveau 1 Ronde 1
Jongens U13 Niveau 2 Ronde 2 A
Jongens U13 Niveau 2 Ronde 2 B
Jongens U13 Niveau 2 Ronde 2 C
Jongens U13 Niveau 2 Ronde 2 D
Jongens U13 Niveau 2 Ronde 1 A
Jongens U13 Niveau 2 Ronde 1 B
Jongens U13 Niveau 2 Ronde 1 C
Jongens U13 Niveau 2 Ronde 1 D
Jongens U11 3 tegen 3 Niveau 1 Ronde 2 A
Jongens U11 3 tegen 3 Niveau 1 Ronde 2 B
Jongens U11 3 tegen 3 Niveau 1 Ronde 1
Jongens U11 2 tegen 2 Niveau 1 Ronde2
Jongens U11 2 Tegen 2 Niveau 2 Ronde 2 A
Jongens U11 2 Tegen 2 Niveau 2 Ronde 2 B
Jongens U11 2 tegen 2 Niveau 2 Ronde 1 A
Jongens U11 2 tegen 2 Niveau 2 Ronde 1 B
Gemengd U11 2 tegen 2 Niveau 3 Ronde 2 A
Gemengd U11 2 tegen 2 Niveau 3 Ronde 2 B
Gemengd U11 Niveau 3 Ronde 1 A
Gemengd U11 Niveau 3 Ronde 1 B
Meisjes U19 Niveau 2
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 A
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 B
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 C
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 D
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 1 A
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 1 B
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 2 A
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 2 B
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 2 C
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 2 D
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 2 E
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 1 A
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 1 B
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 1 C
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 1 D
Meisjes U17 Niveau 2 Ronde 1 E
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 A
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 B
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 C
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 A
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 B
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 C
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 2 A
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 2 B
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 2 C
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 2 D
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 2 E
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 2 F
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 1 A
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 1 B
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 1 C
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 1 D
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 1 E
Meisjes U15 Niveau 2 Ronde 1 F
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 A
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 B
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 C
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 A
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 B
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 C
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 A
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 B
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 C
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 D
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 E
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 F
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 G
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 H
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 2 I
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 1 A
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 1 B
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 1 C
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 1 D
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 1 E
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 1 F
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 1 G
Meisjes U13 Niveau 2 Ronde 1 H
Meisjes U11 3 tegen 3 Niveau 2 Ronde2
Meisjes U11 3 tegen 3 Niveau 1 Ronde 2 A
Meisjes U11 3 tegen 3 Niveau 1 Ronde 2 B
Meisjes U11 3 Tegen 3 Niveau 1 Ronde 1
Meisjes U11 2 tegen 2 Niveau 1 Ronde2
Meisjes Jongens U11 2 Tegen 2 Niveau 1 Ronde 1
Meisjes U11 2 tegen 2 Niveau 2 Ronde 2 A
Meisjes U11 2 tegen 2 Niveau 2 Ronde 2 B
Meisjes U11 2 tegen 2 Niveau 2 Ronde 2 C
Meisjes U11 2 tegen 2 Niveau 2 Ronde 2 D
Meisjes U11 2 Tegen 2 Niveau 2 Ronde 1 A
Meisjes U11 2 Tegen 2 Niveau 2 Ronde 1 B
Meisjes U11 2 Tegen 2 Niveau 2 Ronde 1 C
Meisjes U11 2 Tegen 2 Niveau 2 Ronde 1 D
West-Vlaanderen
Wedstrijden deze week
Alle rangschikkingen
Beker
WVL Beker Heren Nationaal
WVL Beker Dames Nationaal
WVL Beker Heren Provinciaal
WVL Beker Dames Provinciaal
WVL Beker U19 Jongens
WVL Beker U17 Jongens
WVL Beker U15 Jongens
WVL Beker U13 Jongens
WVL Beker U11 Jongens
WVL Beker U19 Meisjes
WVL Beker U17 Meisjes
WVL Beker U15 Meisjes
WVL Beker U13 Meisjes
WVL Beker U11 Meisjes
Jongens U19 Kampioenschap
Competitie
PROMO 1 Heren WVL
PROMO 2 Heren WVL
PROMO 3 Heren WVL
PROMO 1 Dames WVL
Promo 2 Dames A WVL
Promo 2 Dames B WVL
Promo 3 Dames A WVL
Promo 3 Dames B WVL
Promo 4 Dames A WVL
Promo 4 Dames B WVL
Promo 4 Dames C WVL
Promo 4 Dames D WVL
Jongens U17 Niveau 1
Jongens U17 Niveau 2
Jongens U15 Niveau 1
Jongens U15 Niveau 2
Jongens U13 Niveau 1
Jongens U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Jongens U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Jongens U13 Niveau 2
Jongens U11 Niveau 1
Jongens U11 Niveau 2 Ronde 2
Meisjes U17 Niveau 1
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks A
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks B
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks C
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks D
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks E
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 Reeks A
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 Reeks B
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks C
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks D
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks A
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks B
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks C
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks D
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks E
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks F
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 Reeks A
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 Reeks B
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks C
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks D
Meisjes U13 Niveau 2 Reeks A
Meisjes U13 Niveau 2 Reeks B
Meisjes U13 Niveau 2 Reeks C
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks D
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks E
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks F
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks G
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks H
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks I
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks J
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks K
U13 Instappers
Meisjes U11 Niveau 1
Meisjes/Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1 Reeks A
Meisjes/Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1 Reeks B
Meisjes/Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1 Reeks C
Meisjes/Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1 Reeks D
Meisjes/Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1 Reeks E
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks A
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks B
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks C
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks D
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks E
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks F
Volleytoer 2B Ereklasse Ronde 1
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks A (Eerste Klasse)
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks B (Eerste Klasse)
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks C (Tweede Klasse)
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks D (Tweede Klasse)
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks E (Tweede Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks A (Ereklasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks B (Ereklasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks C (Ereklasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks D (Ereklasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks E (Eerste Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks F (Eerste Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks G (Eerste Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks H (Tweede Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks I (Tweede Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks J (Tweede Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks K (Tweede Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks L (Tweede Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks M (Tweede Klasse)
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks N (Tweede Klasse)
Volleytoer 2B Ronde 2 Jongens/Meisjes Ere Reeks A
Volleytoer 2B Ronde 2 Meisjes Ere Reeks B
Volleytoer 2B Ronde 2 Meisjes Ere Reeks C
Volleytoer 2.B Ronde 2 Gemengd Ere Reeks D
Volleytoer 2B Ronde 2 Eerste Klasse Reeks E
Volleytoer 2B Ronde 2 Eerste Klasse Reeks F
Volleytoer 2B Ronde 2 Eerste Klasse Reeks G
Volleytoer 2B Ronde 2 Tweede Klasse Reeks H
Volleytoer 2B Ronde 2 Tweede Klasse Reeks I
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Ere Reeks A
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Ere Reeks B
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Ere Reeks C
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Ere Reeks D
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Ere Reeks E
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Eerste Klasse Reeks F
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Eerste Klasse Reeks G
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Eerste Klasse Reeks H
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks I
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks J
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks K
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks L
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks M
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks N
Dames Recrea Zone Kortrijk Reeks A
Dames Recrea Zone Kortrijk Reeks B
U19 Meisjes Eindronden
Brugs Recreatief
Wedstrijden deze week
Wedstrijdverslagen
Alle rangschikkingen
Competitie
Dames 1
Dames 2
Dames 3
Recrea 1
Recrea 2
Recrea 3
VOBOG
Wedstrijden deze week
Alle rangschikkingen
Beker
Beker Dames
Beker Gemengd
Beker Heren
Competitie
Dames 1
Dames 2A
Dames 2B
Dames 3A
Dames 3B
Dames 4A
Dames 4B
Gemengd 1
Gemengd 2A
Gemengd 2B
Gemengd 3A
Gemengd 3B
Heren 1
Heren 2A
Heren 2B
Heren 3A
Heren 3B
De Vriendschap
Wedstrijden deze week
Alle rangschikkingen
Competitie
H1 - de meest competitieve reeks voor heren
H2 - de recreatief-competitieve reeks voor heren
H3 - de meest recreatieve reeks voor heren
D1 - de meest competitieve reeks voor dames
D2A Recreatief-Competitief Dames groep A
D2B Recreatief-Competitief Dames groep B
D3 - de meest recreatieve reeks voor dames
H4 - extra reeks voor ploegen buiten de competitie
D4 - extra reeks voor ploegen buiten de competitie
Overige wedstrijden
Internationale wedstrijden (Belgie)
Internationale wedstrijden
Over volleyscores
Over volleyscores.be
Seizoenen
Seizoen 2024/2025
Seizoen 2023/2024
Seizoen 2022/2023
www.volleyscores.be
Club AT-1026 Servantes Volley Noorderkempen Vosselaar-Merksplas-Vlimmeren
Algemeen
Voorzitter
Ivan Vermeiren
Secretaris
Inge Monsieurs
Website
https://www.volleynoorderkempen.be
Ploegen competitie
De club Servantes Volley Noorderkempen Vosselaar-Merksplas-Vlimmeren heeft volgende competitieploegen:
Ploeg
Reeks
Ploeg
Ranking
Vorige wedstrijd
Volgende wedstrijd
Reeks:
Liga Dames Qualifier 2 (LIGDQ2)
Ploeg:
Servantes Volley Noorderkempen
Ranking:
04.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 17:00
Thuis:
Servantes Volley Noorderkempen
Bez.:
Interfreight Brabo Antwerp VT
Score:
1 - 3 (25/22, 14/25, 17/25, 20/25)
Liga Dames Qualifier 2 (LIGDQ2)
Servantes Volley Noorderkempen
04.
13/04/2024 17:00
Servantes Volley Noorderkempen -
Interfreight Brabo Antwerp VT
1 - 3 (25/22, 14/25, 17/25, 20/25)
Reeks:
Liga Dames (LIGD)
Ploeg:
Servantes Volley Noorderkempen A
Ranking:
08.
Vorige wedstrijd:
09/03/2024 20:30
Thuis:
Servantes Volley Noorderkempen A
Bez.:
Asterix AVO Beveren
Score:
0 - 3 (13/25, 19/25, 14/25)
Liga Dames (LIGD)
Servantes Volley Noorderkempen A
08.
09/03/2024 20:30
Servantes Volley Noorderkempen A -
Asterix AVO Beveren
0 - 3 (13/25, 19/25, 14/25)
Reeks:
Nationale 1 Heren (NAT1H)
Ploeg:
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Ranking:
07.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 20:30
Thuis:
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Bez.:
V.C. Puurs - Sint-Amands A
Score:
0 - 3 (25/27, 22/25, 20/25)
Volgende wedstrijd:
21/04/2024 18:00
Thuis:
Mendo Booischot A
Bez.:
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Nationale 1 Heren (NAT1H)
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A
07.
13/04/2024 20:30
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A -
V.C. Puurs - Sint-Amands A
0 - 3 (25/27, 22/25, 20/25)
21/04/2024 18:00
Mendo Booischot A -
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Reeks:
Nationale 2 Heren A (NAT2H-A)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Ranking:
12.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 20:30
Thuis:
Berg-op Wijgmaal A
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Score:
3 - 0 (25/0, 25/0, 25/0)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 17:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Bez.:
Mendo Booischot B
Nationale 2 Heren A (NAT2H-A)
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
12.
13/04/2024 20:30
Berg-op Wijgmaal A -
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
3 - 0 (25/0, 25/0, 25/0)
20/04/2024 17:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN B -
Mendo Booischot B
Reeks:
Heren Promo 2 A (AHP2-A)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Ranking:
10.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 18:30
Thuis:
Sveka Schoten A
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Score:
3 - 1 (25/20, 18/25, 25/22, 25/21)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 20:30
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Bez.:
Oxaco BVC Antwerpen A
Heren Promo 2 A (AHP2-A)
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
10.
13/04/2024 18:30
Sveka Schoten A -
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
3 - 1 (25/20, 18/25, 25/22, 25/21)
20/04/2024 20:30
VOLLEY NOORDERKEMPEN D -
Oxaco BVC Antwerpen A
Reeks:
Heren Promo 2 B (AHP2-B)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Ranking:
04a.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 15:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Bez.:
Wovo Malle A
Score:
3 - 2 (25/14, 25/15, 14/25, 24/26, 16/14)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 15:00
Thuis:
FH NIJLEN C
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Heren Promo 2 B (AHP2-B)
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
04a.
13/04/2024 15:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN C -
Wovo Malle A
3 - 2 (25/14, 25/15, 14/25, 24/26, 16/14)
20/04/2024 15:00
FH NIJLEN C -
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Reeks:
Heren Promo 3 A (AHP3-A)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN F
Ranking:
02a.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 12:30
Thuis:
Hellvoc Hemiksem-Schelle D
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN F
Score:
1 - 3 (21/25, 25/20, 16/25, 16/25)
Volgende wedstrijd:
21/04/2024 14:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN F
Bez.:
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C
Heren Promo 3 A (AHP3-A)
VOLLEY NOORDERKEMPEN F
02a.
13/04/2024 12:30
Hellvoc Hemiksem-Schelle D -
VOLLEY NOORDERKEMPEN F
1 - 3 (21/25, 25/20, 16/25, 16/25)
21/04/2024 14:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN F -
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C
Reeks:
Heren Promo 3 B (AHP3-B)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Ranking:
09.
Vorige wedstrijd:
23/03/2024 20:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Bez.:
VC ST.JANSKRING HERENTALS A
Score:
3 - 1 (25/12, 23/25, 28/26, 25/18)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 20:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Bez.:
KVC ZOERSEL D
Heren Promo 3 B (AHP3-B)
VOLLEY NOORDERKEMPEN E
09.
23/03/2024 20:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN E -
VC ST.JANSKRING HERENTALS A
3 - 1 (25/12, 23/25, 28/26, 25/18)
20/04/2024 20:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN E -
KVC ZOERSEL D
Reeks:
Dames Promo 1 (ADP1)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Ranking:
01.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 17:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Bez.:
VBC Zandhoven B
Score:
3 - 1 (22/25, 25/13, 25/13, 25/18)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 18:00
Thuis:
V.C. Kasterlee A
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Dames Promo 1 (ADP1)
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
01.
13/04/2024 17:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN B -
VBC Zandhoven B
3 - 1 (22/25, 25/13, 25/13, 25/18)
20/04/2024 18:00
V.C. Kasterlee A -
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Reeks:
Dames promo 3 A (ADP3-A)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Ranking:
05.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 18:00
Thuis:
B.V.C. Balen A
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Score:
3 - 2 (25/20, 22/25, 25/22, 22/25, 15/9)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 20:30
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Bez.:
Mavoc-Mechelen D
Dames promo 3 A (ADP3-A)
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
05.
13/04/2024 18:00
B.V.C. Balen A -
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
3 - 2 (25/20, 22/25, 25/22, 22/25, 15/9)
20/04/2024 20:30
VOLLEY NOORDERKEMPEN C -
Mavoc-Mechelen D
Reeks:
Jongens U17 Niveau 1 (AJU17N1R1)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Ranking:
01.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 18:00
Thuis:
Volak Vorselaar
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Score:
1 - 3 (16/25, 15/25, 19/25, 33/31)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 13:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Bez.:
VC TESLA LINT
Jongens U17 Niveau 1 (AJU17N1R1)
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
01.
13/04/2024 18:00
Volak Vorselaar -
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
1 - 3 (16/25, 15/25, 19/25, 33/31)
20/04/2024 13:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN A -
VC TESLA LINT
Reeks:
Jongens U13 Niveau 1 (AJU13N1R1)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A (+)
Ranking:
07a.
Vorige wedstrijd:
14/04/2024 14:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A (+)
Bez.:
Bravoc Ranst
Score:
4 - 0 (25/10, 25/18, 25/14, 25/9)
Volgende wedstrijd:
21/04/2024 14:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A (+)
Bez.:
Zuidrand Jongens V.A. B
Jongens U13 Niveau 1 (AJU13N1R1)
VOLLEY NOORDERKEMPEN A (+)
07a.
14/04/2024 14:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN A (+) -
Bravoc Ranst
4 - 0 (25/10, 25/18, 25/14, 25/9)
21/04/2024 14:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN A (+) -
Zuidrand Jongens V.A. B
Reeks:
Meisjes U17 Niveau 1 A (AMU17N1R1-A)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Ranking:
03.
Vorige wedstrijd:
09/12/2023 20:00
Thuis:
B.V.C. Balen A
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Score:
4 - 0 (25/7, 25/11, 25/18, 25/13)
Meisjes U17 Niveau 1 A (AMU17N1R1-A)
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
03.
09/12/2023 20:00
B.V.C. Balen A -
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
4 - 0 (25/7, 25/11, 25/18, 25/13)
Reeks:
Meisjes U17 Niveau 1 plaats 7-12 (AMU17N1R2-7-12)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Ranking:
04b.
Vorige wedstrijd:
14/04/2024 12:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Bez.:
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
Score:
4 - 0 (25/23, 25/11, 26/24, 25/15)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 12:30
Thuis:
V.C. Kasterlee A
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Meisjes U17 Niveau 1 plaats 7-12 (AMU17N1R2-7-12)
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
04b.
14/04/2024 12:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN A -
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
4 - 0 (25/23, 25/11, 26/24, 25/15)
20/04/2024 12:30
V.C. Kasterlee A -
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Reeks:
Meisjes U17 Niveau 2 A (AMU17N2R1-A)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Ranking:
06b.
Vorige wedstrijd:
23/03/2024 15:00
Thuis:
KVC ZOERSEL B
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Score:
2 - 3 (16/25, 17/25, 25/18, 25/21, 8/15)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 14:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Bez.:
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT
Meisjes U17 Niveau 2 A (AMU17N2R1-A)
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
06b.
23/03/2024 15:00
KVC ZOERSEL B -
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
2 - 3 (16/25, 17/25, 25/18, 25/21, 8/15)
20/04/2024 14:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN B -
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT
Reeks:
Meisjes U17 Niveau 3 B (AMU17N3R1-B)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN E (+)
Ranking:
07a.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 15:30
Thuis:
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel C
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN E (+)
Score:
3 - 2 (25/15, 25/15, 21/25, 19/25, 15/12)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 16:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN E (+)
Bez.:
Wovo Malle B
Meisjes U17 Niveau 3 B (AMU17N3R1-B)
VOLLEY NOORDERKEMPEN E (+)
07a.
13/04/2024 15:30
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel C -
VOLLEY NOORDERKEMPEN E (+)
3 - 2 (25/15, 25/15, 21/25, 19/25, 15/12)
20/04/2024 16:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN E (+) -
Wovo Malle B
Reeks:
Meisjes U17 Niveau 3 B (AMU17N3R1-B)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Ranking:
09.
Vorige wedstrijd:
23/03/2024 14:00
Thuis:
W.E.K. Loenhout B
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Score:
3 - 1 (25/11, 19/25, 25/19, 25/17)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 16:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Bez.:
VST Lions Groot-Turnhout B
Meisjes U17 Niveau 3 B (AMU17N3R1-B)
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
09.
23/03/2024 14:00
W.E.K. Loenhout B -
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
3 - 1 (25/11, 19/25, 25/19, 25/17)
20/04/2024 16:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN D -
VST Lions Groot-Turnhout B
Reeks:
Meisjes U17 Niveau 3 C (AMU17N3R1-C)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C (+)
Ranking:
03a.
Vorige wedstrijd:
14/04/2024 14:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C (+)
Bez.:
Volley Westerlo B
Score:
0 - 4 (24/26, 21/25, 19/25, 23/25)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 14:30
Thuis:
V.C. Kasterlee B
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C (+)
Meisjes U17 Niveau 3 C (AMU17N3R1-C)
VOLLEY NOORDERKEMPEN C (+)
03a.
14/04/2024 14:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN C (+) -
Volley Westerlo B
0 - 4 (24/26, 21/25, 19/25, 23/25)
20/04/2024 14:30
V.C. Kasterlee B -
VOLLEY NOORDERKEMPEN C (+)
Reeks:
Meisjes U15 Niveau 1 A (AMU15N1R1-A)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Ranking:
02.
Vorige wedstrijd:
02/12/2023 10:00
Thuis:
ARVOC A
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Score:
0 - 4 (17/25, 10/25, 11/25, 23/25)
Meisjes U15 Niveau 1 A (AMU15N1R1-A)
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
02.
02/12/2023 10:00
ARVOC A -
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
0 - 4 (17/25, 10/25, 11/25, 23/25)
Reeks:
Meisjes U15 Niveau 1 plaats 1-6 (AMU15N1R2-1-6)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Ranking:
05.
Vorige wedstrijd:
14/04/2024 13:00
Thuis:
VBC Zandhoven A
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Score:
4 - 0 (25/12, 25/10, 25/8, 25/16)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 13:30
Thuis:
Spinley Dessel A
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Meisjes U15 Niveau 1 plaats 1-6 (AMU15N1R2-1-6)
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
05.
14/04/2024 13:00
VBC Zandhoven A -
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
4 - 0 (25/12, 25/10, 25/8, 25/16)
20/04/2024 13:30
Spinley Dessel A -
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Reeks:
Meisjes U15 Niveau 2 A (AMU15N2R1-A)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Ranking:
06.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 14:00
Thuis:
Wovo Malle A
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Score:
1 - 3 (22/25, 13/25, 25/20, 23/25)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 12:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Bez.:
GELVOC B (+)
Meisjes U15 Niveau 2 A (AMU15N2R1-A)
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
06.
13/04/2024 14:00
Wovo Malle A -
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
1 - 3 (22/25, 13/25, 25/20, 23/25)
20/04/2024 12:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN B -
GELVOC B (+)
Reeks:
Meisjes U15 Niveau 3 B (AMU15N3R1-B)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Ranking:
05.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 13:00
Thuis:
Bovoc Bouwel
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Score:
4 - 0 (25/22, 25/15, 25/15, 25/13)
Meisjes U15 Niveau 3 B (AMU15N3R1-B)
VOLLEY NOORDERKEMPEN E
05.
13/04/2024 13:00
Bovoc Bouwel -
VOLLEY NOORDERKEMPEN E
4 - 0 (25/22, 25/15, 25/15, 25/13)
Reeks:
Meisjes U15 Niveau 3 B (AMU15N3R1-B)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Ranking:
02.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 14:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Bez.:
KVC ZOERSEL B
Score:
1 - 3 (19/25, 26/24, 18/25, 26/28)
Volgende wedstrijd:
21/04/2024 18:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Bez.:
Bovoc Bouwel
Meisjes U15 Niveau 3 B (AMU15N3R1-B)
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
02.
13/04/2024 14:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN D -
KVC ZOERSEL B
1 - 3 (19/25, 26/24, 18/25, 26/28)
21/04/2024 18:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN D -
Bovoc Bouwel
Reeks:
Meisjes U15 Niveau 3 B (AMU15N3R1-B)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Ranking:
03a.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 17:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Bez.:
VC St.Janskring Herentals (+)
Score:
3 - 1 (25/4, 25/7, 25/13, 18/25)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 14:00
Thuis:
VOLLEY BEERSE B
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Meisjes U15 Niveau 3 B (AMU15N3R1-B)
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
03a.
13/04/2024 17:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN C -
VC St.Janskring Herentals (+)
3 - 1 (25/4, 25/7, 25/13, 18/25)
20/04/2024 14:00
VOLLEY BEERSE B -
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Reeks:
Meisjes U13 Niveau 1 plaats 1-6 (MU13N1R2-1-6)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Ranking:
02.
Vorige wedstrijd:
14/04/2024 14:00
Thuis:
VST Lions Groot-Turnhout A
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Score:
0 - 4 (11/25, 22/25, 23/25, 12/25)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 18:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Bez.:
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
Meisjes U13 Niveau 1 plaats 1-6 (MU13N1R2-1-6)
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
02.
14/04/2024 14:00
VST Lions Groot-Turnhout A -
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
0 - 4 (11/25, 22/25, 23/25, 12/25)
20/04/2024 18:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN A -
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
Reeks:
Meisjes U13 Niveau 1 B (AMU13N1R1-B)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Ranking:
01.
Vorige wedstrijd:
02/12/2023 13:00
Thuis:
KVC ZOERSEL A
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Score:
0 - 4 (8/25, 18/25, 12/25, 17/25)
Meisjes U13 Niveau 1 B (AMU13N1R1-B)
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
01.
02/12/2023 13:00
KVC ZOERSEL A -
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
0 - 4 (8/25, 18/25, 12/25, 17/25)
Reeks:
Meisjes U13 Niveau 1 C (AMU13N1R1-C)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Ranking:
04.
Vorige wedstrijd:
03/12/2023 10:30
Thuis:
Heylen Vastgoed Wegi Lille C
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Score:
0 - 4 (0/25, 0/25, 0/25, 0/25)
Meisjes U13 Niveau 1 C (AMU13N1R1-C)
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
04.
03/12/2023 10:30
Heylen Vastgoed Wegi Lille C -
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
0 - 4 (0/25, 0/25, 0/25, 0/25)
Reeks:
Meijses U13 Niveau 1 plaats 19-24 (MU13N1R2-19-24)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Ranking:
01b.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 16:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Bez.:
M. Siks Blaasveld VC A
Score:
4 - 0 (25/17, 25/20, 25/15, 25/12)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 16:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Bez.:
W.E.K. Loenhout A
Meijses U13 Niveau 1 plaats 19-24 (MU13N1R2-19-24)
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
01b.
13/04/2024 16:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN B -
M. Siks Blaasveld VC A
4 - 0 (25/17, 25/20, 25/15, 25/12)
20/04/2024 16:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN B -
W.E.K. Loenhout A
Reeks:
Meisjes U13 Niveau 2 (gevorderden) B (AMU13N2R1-B)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D (+)
Ranking:
04b.
Vorige wedstrijd:
14/04/2024 12:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D (+)
Bez.:
V.C. Retie E
Score:
3 - 1 (25/14, 25/14, 16/25, 25/21)
Volgende wedstrijd:
21/04/2024 12:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D (+)
Bez.:
Olmense V.C.
Meisjes U13 Niveau 2 (gevorderden) B (AMU13N2R1-B)
VOLLEY NOORDERKEMPEN D (+)
04b.
14/04/2024 12:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN D (+) -
V.C. Retie E
3 - 1 (25/14, 25/14, 16/25, 25/21)
21/04/2024 12:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN D (+) -
Olmense V.C.
Reeks:
Meisjes U13 Niveau 2 (gevorderden) C (AMU13N2R1-C)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Ranking:
02.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 12:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Bez.:
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A (+)
Score:
3 - 1 (11/25, 25/21, 25/23, 25/20)
Meisjes U13 Niveau 2 (gevorderden) C (AMU13N2R1-C)
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
02.
13/04/2024 12:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN C -
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A (+)
3 - 1 (11/25, 25/21, 25/23, 25/20)
Reeks:
Meisjes U13 Niveau 3 (Beginners) A (AMU13N3R1-A)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN F
Ranking:
09.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 16:00
Thuis:
Bovoc Bouwel
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN F
Score:
3 - 1 (20/25, 25/13, 25/16, 25/18)
Meisjes U13 Niveau 3 (Beginners) A (AMU13N3R1-A)
VOLLEY NOORDERKEMPEN F
09.
13/04/2024 16:00
Bovoc Bouwel -
VOLLEY NOORDERKEMPEN F
3 - 1 (20/25, 25/13, 25/16, 25/18)
Reeks:
Meisjes U13 Niveau 3 (Beginners) C (AMU13N3R1-C)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Ranking:
02.
Vorige wedstrijd:
23/03/2024 12:00
Thuis:
Volak Vorselaar B
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Score:
0 - 4 (15/25, 12/25, 14/25, 9/25)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 16:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Bez.:
Rijkevoc A
Meisjes U13 Niveau 3 (Beginners) C (AMU13N3R1-C)
VOLLEY NOORDERKEMPEN E
02.
23/03/2024 12:00
Volak Vorselaar B -
VOLLEY NOORDERKEMPEN E
0 - 4 (15/25, 12/25, 14/25, 9/25)
20/04/2024 16:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN E -
Rijkevoc A
Reeks:
Meisjes U13 Niveau 3 (Beginners) C (AMU13N3R1-C)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN G
Ranking:
12b.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 12:30
Thuis:
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN G
Score:
2 - 3 (25/12, 17/25, 25/22, 22/25, 13/15)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 15:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN G
Bez.:
Volak Vorselaar B
Meisjes U13 Niveau 3 (Beginners) C (AMU13N3R1-C)
VOLLEY NOORDERKEMPEN G
12b.
13/04/2024 12:30
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C -
VOLLEY NOORDERKEMPEN G
2 - 3 (25/12, 17/25, 25/22, 22/25, 13/15)
20/04/2024 15:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN G -
Volak Vorselaar B
Reeks:
U11 Niveau 2 (Gevorderden) A (AU11N2R1-A)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Ranking:
02b.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 16:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Bez.:
Arvoc D
Score:
4 - 0 (25/11, 25/4, 25/20, 25/11)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 14:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Bez.:
Molvoc Mol A
U11 Niveau 2 (Gevorderden) A (AU11N2R1-A)
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
02b.
13/04/2024 16:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN A -
Arvoc D
4 - 0 (25/11, 25/4, 25/20, 25/11)
20/04/2024 14:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN A -
Molvoc Mol A
Reeks:
U11 Niveau 2 (Gevorderden) B (AU11N2R1-B)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Ranking:
01.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 16:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Bez.:
ARVOC A
Score:
4 - 0 (25/6, 25/6, 25/4, 25/12)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 14:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Bez.:
GELVOC A
U11 Niveau 2 (Gevorderden) B (AU11N2R1-B)
VOLLEY NOORDERKEMPEN C
01.
13/04/2024 16:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN C -
ARVOC A
4 - 0 (25/6, 25/6, 25/4, 25/12)
20/04/2024 14:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN C -
GELVOC A
Reeks:
U11 Niveau 2 (Gevorderden) B (AU11N2R1-B)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Ranking:
06.
Vorige wedstrijd:
14/04/2024 12:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Bez.:
ARVOC C
Score:
4 - 0 (25/4, 29/27, 25/20, 25/18)
Volgende wedstrijd:
21/04/2024 12:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Bez.:
GELVOC B
U11 Niveau 2 (Gevorderden) B (AU11N2R1-B)
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
06.
14/04/2024 12:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN B -
ARVOC C
4 - 0 (25/4, 29/27, 25/20, 25/18)
21/04/2024 12:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN B -
GELVOC B
Reeks:
U11 Niveau 3 (Beginners) E (AU11N3R1-E)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Ranking:
07a.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 14:00
Thuis:
VBC Power Ravels D
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Score:
1 - 3 (25/27, 15/25, 19/25, 25/19)
Volgende wedstrijd:
21/04/2024 14:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Bez.:
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel G
U11 Niveau 3 (Beginners) E (AU11N3R1-E)
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
07a.
13/04/2024 14:00
VBC Power Ravels D -
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
1 - 3 (25/27, 15/25, 19/25, 25/19)
21/04/2024 14:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN D -
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel G
Reeks:
U11 Niveau 3 (Beginners) E (AU11N3R1-E)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Ranking:
05b.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 14:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Bez.:
VBC Power Ravels B
Score:
0 - 4 (22/25, 19/25, 11/25, 25/27)
U11 Niveau 3 (Beginners) E (AU11N3R1-E)
VOLLEY NOORDERKEMPEN E
05b.
13/04/2024 14:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN E -
VBC Power Ravels B
0 - 4 (22/25, 19/25, 11/25, 25/27)
Reeks:
Beker van Antwerpen Jongens U13 (BvAJU13)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Vorige wedstrijd:
17/02/2024 13:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Bez.:
Mavoc-Mechelen
Score:
0 - 3 (9/25, 15/25, 6/25)
Beker van Antwerpen Jongens U13 (BvAJU13)
VOLLEY NOORDERKEMPEN
01e.
17/02/2024 13:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN -
Mavoc-Mechelen
0 - 3 (9/25, 15/25, 6/25)
Reeks:
Beker van Antwerpen Meisjes U13 (BvAMU13)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Vorige wedstrijd:
16/12/2023 18:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Bez.:
Heylen Vastgoed Wegi Lille
Score:
1 - 3 (18/25, 22/25, 28/26, 3/25)
Beker van Antwerpen Meisjes U13 (BvAMU13)
VOLLEY NOORDERKEMPEN
01h.
16/12/2023 18:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN -
Heylen Vastgoed Wegi Lille
1 - 3 (18/25, 22/25, 28/26, 3/25)
Reeks:
Heren 1ste gewest Kempen A (HAP4 -A)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN H
Ranking:
10.
Vorige wedstrijd:
23/03/2024 17:30
Thuis:
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel F
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN H
Score:
3 - 0 (25/19, 25/11, 25/15)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 17:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN H
Bez.:
Heylen Vastgoed Wegi Lille B
Heren 1ste gewest Kempen A (HAP4 -A)
VOLLEY NOORDERKEMPEN H
10.
23/03/2024 17:30
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel F -
VOLLEY NOORDERKEMPEN H
3 - 0 (25/19, 25/11, 25/15)
20/04/2024 17:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN H -
Heylen Vastgoed Wegi Lille B
Reeks:
Heren 1ste gewest Kempen B (HAP4 -B)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN G
Ranking:
05b.
Vorige wedstrijd:
14/04/2024 14:00
Thuis:
VST Lions Groot-Turnhout A
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN G
Score:
3 - 0 (25/20, 25/18, 25/19)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 18:30
Thuis:
V.C. Retie B
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN G
Heren 1ste gewest Kempen B (HAP4 -B)
VOLLEY NOORDERKEMPEN G
05b.
14/04/2024 14:00
VST Lions Groot-Turnhout A -
VOLLEY NOORDERKEMPEN G
3 - 0 (25/20, 25/18, 25/19)
20/04/2024 18:30
V.C. Retie B -
VOLLEY NOORDERKEMPEN G
Reeks:
Dames 1ste gewest Mol/Turnhout A (DAP4T-A)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Ranking:
04.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 20:30
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Bez.:
Wovo Malle B
Score:
1 - 3 (13/25, 25/17, 20/25, 14/25)
Dames 1ste gewest Mol/Turnhout A (DAP4T-A)
VOLLEY NOORDERKEMPEN E
04.
13/04/2024 20:30
VOLLEY NOORDERKEMPEN E -
Wovo Malle B
1 - 3 (13/25, 25/17, 20/25, 14/25)
Reeks:
Dames 1ste gewest Mol/Turnhout B (DAP4T-B)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Ranking:
03.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 15:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Bez.:
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel F
Score:
1 - 3 (25/18, 17/25, 16/25, 24/26)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 19:30
Thuis:
Heylen Vastgoed Wegi Lille B
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Dames 1ste gewest Mol/Turnhout B (DAP4T-B)
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
03.
13/04/2024 15:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN D -
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel F
1 - 3 (25/18, 17/25, 16/25, 24/26)
20/04/2024 19:30
Heylen Vastgoed Wegi Lille B -
VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Reeks:
Dames 2de gewest Mol/Turnhout A (DAP5T -A)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN I
Ranking:
04.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 18:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN I
Bez.:
Wovo Malle G
Score:
3 - 0 (25/10, 25/10, 25/18)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 18:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN I
Bez.:
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel H
Dames 2de gewest Mol/Turnhout A (DAP5T -A)
VOLLEY NOORDERKEMPEN I
04.
13/04/2024 18:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN I -
Wovo Malle G
3 - 0 (25/10, 25/10, 25/18)
20/04/2024 18:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN I -
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel H
Reeks:
Dames 2de gewest Mol/Turnhout A (DAP5T -A)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN K
Ranking:
11.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 17:30
Thuis:
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel H
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN K
Score:
3 - 0 (25/6, 25/7, 25/9)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 20:00
Thuis:
KVC ZOERSEL E
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN K
Dames 2de gewest Mol/Turnhout A (DAP5T -A)
VOLLEY NOORDERKEMPEN K
11.
13/04/2024 17:30
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel H -
VOLLEY NOORDERKEMPEN K
3 - 0 (25/6, 25/7, 25/9)
20/04/2024 20:00
KVC ZOERSEL E -
VOLLEY NOORDERKEMPEN K
Reeks:
Dames 2de gewest Mol/Turnhout A (DAP5T -A)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN G
Ranking:
03.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 20:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN G
Bez.:
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel I
Score:
3 - 1 (25/15, 25/12, 16/25, 25/14)
Dames 2de gewest Mol/Turnhout A (DAP5T -A)
VOLLEY NOORDERKEMPEN G
03.
13/04/2024 20:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN G -
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel I
3 - 1 (25/15, 25/12, 16/25, 25/14)
Reeks:
Dames 2de gewest Mol/Turnhout B (DAP5T -B)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN J
Ranking:
02.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 20:00
Thuis:
GELVOC E
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN J
Score:
0 - 3 (16/25, 9/25, 11/25)
Dames 2de gewest Mol/Turnhout B (DAP5T -B)
VOLLEY NOORDERKEMPEN J
02.
13/04/2024 20:00
GELVOC E -
VOLLEY NOORDERKEMPEN J
0 - 3 (16/25, 9/25, 11/25)
Reeks:
Dames 2de gewest Mol/Turnhout B (DAP5T -B)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN F
Ranking:
04.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 20:30
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN F
Bez.:
Wovo Malle D
Score:
1 - 3 (25/27, 16/25, 25/23, 17/25)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 18:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN F
Bez.:
Wovo Malle E
Dames 2de gewest Mol/Turnhout B (DAP5T -B)
VOLLEY NOORDERKEMPEN F
04.
13/04/2024 20:30
VOLLEY NOORDERKEMPEN F -
Wovo Malle D
1 - 3 (25/27, 16/25, 25/23, 17/25)
20/04/2024 18:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN F -
Wovo Malle E
Reeks:
Dames 2de gewest Mol/Turnhout B (DAP5T -B)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN M
Ranking:
10.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 17:30
Thuis:
GELVOC D
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN M
Score:
3 - 0 (25/11, 25/14, 25/11)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 18:30
Thuis:
VOLLEY BEERSE E
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN M
Dames 2de gewest Mol/Turnhout B (DAP5T -B)
VOLLEY NOORDERKEMPEN M
10.
13/04/2024 17:30
GELVOC D -
VOLLEY NOORDERKEMPEN M
3 - 0 (25/11, 25/14, 25/11)
20/04/2024 18:30
VOLLEY BEERSE E -
VOLLEY NOORDERKEMPEN M
Reeks:
Dames 2de gewest Mol/Turnhout D (DAP5T -D)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN L
Ranking:
09.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 11:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN L
Bez.:
V.C. Retie F
Score:
3 - 0 (25/22, 25/22, 25/18)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 18:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN L
Bez.:
Wovo Malle F
Dames 2de gewest Mol/Turnhout D (DAP5T -D)
VOLLEY NOORDERKEMPEN L
09.
13/04/2024 11:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN L -
V.C. Retie F
3 - 0 (25/22, 25/22, 25/18)
20/04/2024 18:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN L -
Wovo Malle F
Reeks:
Dames 2de gewest Mol/Turnhout D (DAP5T -D)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN H
Ranking:
03a.
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 15:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN H
Bez.:
Spinley Dessel E
Score:
3 - 0 (25/3, 25/17, 25/16)
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 18:00
Thuis:
VBC Power Ravels D
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN H
Dames 2de gewest Mol/Turnhout D (DAP5T -D)
VOLLEY NOORDERKEMPEN H
03a.
13/04/2024 15:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN H -
Spinley Dessel E
3 - 0 (25/3, 25/17, 25/16)
20/04/2024 18:00
VBC Power Ravels D -
VOLLEY NOORDERKEMPEN H
Reeks:
2 tegen 2 Beginners (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout - januari (22Bmgj)
Ploeg:
NK Vlimmeren A / Zoersel A
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 18:00
Thuis:
NK Vlimmeren A / Zoersel A
Bez.:
Power A / Power B
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 10:30
Thuis:
Kasterlee A / Kasterlee B
Bez.:
NK Vlimmeren A / Zoersel A
2 tegen 2 Beginners (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout - januari (22Bmgj)
NK Vlimmeren A / Zoersel A
13/04/2024 18:00
NK Vlimmeren A / Zoersel A -
Power A / Power B
20/04/2024 10:30
Kasterlee A / Kasterlee B -
NK Vlimmeren A / Zoersel A
Reeks:
2 tegen 2 Beginners (Jongens + gemengd) Gewest Turnhout - januari (22Bjgj)
Ploeg:
NK Merksplas A / NK Merksplas B
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 14:00
Thuis:
NK Merksplas A / NK Merksplas B
Bez.:
NK Vosselaar A / NK Vosselaar B
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 10:00
Thuis:
Atrvoc A / Beerse A
Bez.:
NK Merksplas A / NK Merksplas B
2 tegen 2 Beginners (Jongens + gemengd) Gewest Turnhout - januari (22Bjgj)
NK Merksplas A / NK Merksplas B
13/04/2024 14:00
NK Merksplas A / NK Merksplas B -
NK Vosselaar A / NK Vosselaar B
20/04/2024 10:00
Atrvoc A / Beerse A -
NK Merksplas A / NK Merksplas B
Reeks:
2 tegen 2 Beginners (Jongens + gemengd) Gewest Turnhout - januari (22Bjgj)
Ploeg:
NK Vosselaar A / NK Vosselaar B
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 14:00
Thuis:
NK Merksplas A / NK Merksplas B
Bez.:
NK Vosselaar A / NK Vosselaar B
Volgende wedstrijd:
21/04/2024 12:00
Thuis:
NK Vosselaar A / NK Vosselaar B
Bez.:
Wegi A / Wegi B
2 tegen 2 Beginners (Jongens + gemengd) Gewest Turnhout - januari (22Bjgj)
NK Vosselaar A / NK Vosselaar B
13/04/2024 14:00
NK Merksplas A / NK Merksplas B -
NK Vosselaar A / NK Vosselaar B
21/04/2024 12:00
NK Vosselaar A / NK Vosselaar B -
Wegi A / Wegi B
Reeks:
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout (22GMG)
Ploeg:
Volley NK Merksplas A + B
Vorige wedstrijd:
16/12/2023 16:00
Thuis:
Volley NK Vlimmeren A + B
Bez.:
Volley NK Merksplas A + B
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout (22GMG)
Volley NK Merksplas A + B
16/12/2023 16:00
Volley NK Vlimmeren A + B -
Volley NK Merksplas A + B
Reeks:
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout (22GMG)
Ploeg:
Volley NK Vlimmeren A + B
Vorige wedstrijd:
16/12/2023 16:00
Thuis:
Volley NK Vlimmeren A + B
Bez.:
Volley NK Merksplas A + B
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout (22GMG)
Volley NK Vlimmeren A + B
16/12/2023 16:00
Volley NK Vlimmeren A + B -
Volley NK Merksplas A + B
Reeks:
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes) Gewest Turnhout - Januari (22GMJ)
Ploeg:
NK Vlimmeren B / NK Vlimmeren C
Vorige wedstrijd:
02/03/2024 14:00
Thuis:
NK Merksplas C / NK Merksplas D
Bez.:
NK Vlimmeren B / NK Vlimmeren C
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes) Gewest Turnhout - Januari (22GMJ)
NK Vlimmeren B / NK Vlimmeren C
02/03/2024 14:00
NK Merksplas C / NK Merksplas D -
NK Vlimmeren B / NK Vlimmeren C
Reeks:
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes) Gewest Turnhout - Januari (22GMJ)
Ploeg:
NK Merksplas C / NK Merksplas D
Vorige wedstrijd:
02/03/2024 14:00
Thuis:
NK Merksplas C / NK Merksplas D
Bez.:
NK Vlimmeren B / NK Vlimmeren C
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes) Gewest Turnhout - Januari (22GMJ)
NK Merksplas C / NK Merksplas D
02/03/2024 14:00
NK Merksplas C / NK Merksplas D -
NK Vlimmeren B / NK Vlimmeren C
Reeks:
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes) Gewest Turnhout - Januari (22GMJ)
Ploeg:
NK Vlimmeren B / Lions C
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 14:00
Thuis:
NK Vlimmeren B / Lions C
Bez.:
NK Vlimmeren C / NK Merksplas D
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes) Gewest Turnhout - Januari (22GMJ)
NK Vlimmeren B / Lions C
13/04/2024 14:00
NK Vlimmeren B / Lions C -
NK Vlimmeren C / NK Merksplas D
Reeks:
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes) Gewest Turnhout - Januari (22GMJ)
Ploeg:
NK Merksplas C /Lions C
Vorige wedstrijd:
24/02/2024 12:00
Thuis:
NK Merksplas C /Lions C
Bez.:
NK Vlimmeren B / NK Merksplas D
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 14:00
Thuis:
NK Merksplas C /Lions C
Bez.:
NK Vlimmeren B / NK Merksplas D
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes) Gewest Turnhout - Januari (22GMJ)
NK Merksplas C /Lions C
24/02/2024 12:00
NK Merksplas C /Lions C -
NK Vlimmeren B / NK Merksplas D
20/04/2024 14:00
NK Merksplas C /Lions C -
NK Vlimmeren B / NK Merksplas D
Reeks:
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes) Gewest Turnhout - Januari (22GMJ)
Ploeg:
NK Vlimmeren B / NK Merksplas C
Vorige wedstrijd:
23/03/2024 16:00
Thuis:
NK Vlimmeren B / NK Merksplas C
Bez.:
Lions C / NK Vlimmeren C
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes) Gewest Turnhout - Januari (22GMJ)
NK Vlimmeren B / NK Merksplas C
23/03/2024 16:00
NK Vlimmeren B / NK Merksplas C -
Lions C / NK Vlimmeren C
Reeks:
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes) Gewest Turnhout - Januari (22GMJ)
Ploeg:
NK Merksplas C / NK Vlimmeren C
Vorige wedstrijd:
09/03/2024 16:00
Thuis:
NK Merksplas C / NK Vlimmeren C
Bez.:
Lions C / NK Merksplas D
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes) Gewest Turnhout - Januari (22GMJ)
NK Merksplas C / NK Vlimmeren C
09/03/2024 16:00
NK Merksplas C / NK Vlimmeren C -
Lions C / NK Merksplas D
Reeks:
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes) Gewest Turnhout - Januari (22GMJ)
Ploeg:
NK Vlimmeren C / NK Merksplas D
Vorige wedstrijd:
13/04/2024 14:00
Thuis:
NK Vlimmeren B / Lions C
Bez.:
NK Vlimmeren C / NK Merksplas D
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes) Gewest Turnhout - Januari (22GMJ)
NK Vlimmeren C / NK Merksplas D
13/04/2024 14:00
NK Vlimmeren B / Lions C -
NK Vlimmeren C / NK Merksplas D
Reeks:
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes) Gewest Turnhout - Januari (22GMJ)
Ploeg:
NK Vlimmeren B / NK Merksplas D
Vorige wedstrijd:
24/02/2024 12:00
Thuis:
NK Merksplas C /Lions C
Bez.:
NK Vlimmeren B / NK Merksplas D
Volgende wedstrijd:
20/04/2024 14:00
Thuis:
NK Merksplas C /Lions C
Bez.:
NK Vlimmeren B / NK Merksplas D
2 tegen 2 Gevorderden (Meisjes) Gewest Turnhout - Januari (22GMJ)
NK Vlimmeren B / NK Merksplas D
24/02/2024 12:00
NK Merksplas C /Lions C -
NK Vlimmeren B / NK Merksplas D
20/04/2024 14:00
NK Merksplas C /Lions C -
NK Vlimmeren B / NK Merksplas D
Reeks:
3 tegen 3 (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout (33MG )
Ploeg:
Volley Noorderkempen A
Vorige wedstrijd:
17/12/2023 14:00
Thuis:
Volley Noorderkempen A
Bez.:
VST Lions C
3 tegen 3 (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout (33MG )
Volley Noorderkempen A
01b.
17/12/2023 14:00
Volley Noorderkempen A -
VST Lions C
Reeks:
3 tegen 3 (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout - Januari (33MGJ)
Ploeg:
NK Vosselaar A
Vorige wedstrijd:
14/04/2024 14:00
Thuis:
NK Vosselaar A
Bez.:
NK Vosselaar B
Volgende wedstrijd:
21/04/2024 14:00
Thuis:
NK Vosselaar A
Bez.:
Amigos Zoersel A
3 tegen 3 (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout - Januari (33MGJ)
NK Vosselaar A
01e.
14/04/2024 14:00
NK Vosselaar A -
NK Vosselaar B
21/04/2024 14:00
NK Vosselaar A -
Amigos Zoersel A
Reeks:
3 tegen 3 (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout - Januari (33MGJ)
Ploeg:
NK Vosselaar B
Vorige wedstrijd:
14/04/2024 14:00
Thuis:
NK Vosselaar A
Bez.:
NK Vosselaar B
Volgende wedstrijd:
21/04/2024 14:00
Thuis:
NK Vosselaar B
Bez.:
Gelvoc A
3 tegen 3 (Meisjes + gemengd) Gewest Turnhout - Januari (33MGJ)
NK Vosselaar B
01f.
14/04/2024 14:00
NK Vosselaar A -
NK Vosselaar B
21/04/2024 14:00
NK Vosselaar B -
Gelvoc A
Reeks:
Beker van Turnhout Heren Nationaal (BvTHN)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B N2
Ranking:
01.
Vorige wedstrijd:
19/12/2023 20:45
Thuis:
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B N3 +2
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B N2
Score:
2 - 3 (23/25, 26/24, 18/25, 25/20, 14/16)
Volgende wedstrijd:
01/05/2024 18:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B N2
Bez.:
KVC ZOERSEL B N3 +2
Beker van Turnhout Heren Nationaal (BvTHN)
VOLLEY NOORDERKEMPEN B N2
01.
19/12/2023 20:45
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B N3 +2 -
VOLLEY NOORDERKEMPEN B N2
2 - 3 (23/25, 26/24, 18/25, 25/20, 14/16)
01/05/2024 18:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN B N2 -
KVC ZOERSEL B N3 +2
Reeks:
Beker van Turnhout Dames Nationaal (BvTDN)
Ploeg:
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A Liga A
Ranking:
01.
Vorige wedstrijd:
13/02/2024 20:30
Thuis:
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A N1 +2
Bez.:
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A Liga A
Score:
2 - 3 (19/25, 21/25, 25/23, 25/15, 13/15)
Volgende wedstrijd:
27/04/2024 20:00
Thuis:
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A Liga A
Bez.:
KVC ZOERSEL A N1 +2
Beker van Turnhout Dames Nationaal (BvTDN)
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A Liga A
01.
13/02/2024 20:30
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A N1 +2 -
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A Liga A
2 - 3 (19/25, 21/25, 25/23, 25/15, 13/15)
27/04/2024 20:00
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A Liga A -
KVC ZOERSEL A N1 +2
Reeks:
Beker van Turnhout JU13 (BvTJU13)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Vorige wedstrijd:
11/02/2024 14:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Bez.:
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel
Score:
0 - 3 (10/25, 18/25, 18/25)
Beker van Turnhout JU13 (BvTJU13)
VOLLEY NOORDERKEMPEN
11/02/2024 14:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN -
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel
0 - 3 (10/25, 18/25, 18/25)
Reeks:
Beker van Turnhout MU13 (BvTMU13)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Vorige wedstrijd:
10/03/2024 10:00
Thuis:
VST Lions Groot-Turnhout A
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Score:
3 - 0 (25/19, 25/19, 25/22)
Beker van Turnhout MU13 (BvTMU13)
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
10/03/2024 10:00
VST Lions Groot-Turnhout A -
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
3 - 0 (25/19, 25/19, 25/22)
Reeks:
Beker van Turnhout MU11 (BvTMU11)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Vorige wedstrijd:
25/11/2023 18:00
Thuis:
Wovo Malle A
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Score:
3 - 0 (25/14, 25/22, 25/23)
Beker van Turnhout MU11 (BvTMU11)
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
25/11/2023 18:00
Wovo Malle A -
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
3 - 0 (25/14, 25/22, 25/23)
Reeks:
Beker van Turnhout MU11 (BvTMU11)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Vorige wedstrijd:
09/03/2024 12:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Bez.:
Rijkevoc
Score:
0 - 3 (20/25, 14/25, 7/25)
Beker van Turnhout MU11 (BvTMU11)
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
09/03/2024 12:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN B -
Rijkevoc
0 - 3 (20/25, 14/25, 7/25)
Ploegen beker
De club Servantes Volley Noorderkempen Vosselaar-Merksplas-Vlimmeren heeft volgende beker/tornooi ploegen:
Ploeg
Reeks
Ploeg
Ranking
Vorige wedstrijd
Volgende wedstrijd
Reeks:
Belgian Cup Heren (BCH)
Ploeg:
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Vorige wedstrijd:
09/09/2023 20:30
Thuis:
Mendo Booischot
Bez.:
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Score:
3 - 0 (25/20, 25/21, 25/20)
Belgian Cup Heren (BCH)
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A
09/09/2023 20:30
Mendo Booischot -
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A
3 - 0 (25/20, 25/21, 25/20)
Reeks:
Belgian Cup Heren (BCH)
Ploeg:
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Vorige wedstrijd:
03/09/2023 18:00
Thuis:
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Bez.:
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
Score:
1 - 3 (24/26, 24/26, 31/29, 22/25)
Belgian Cup Heren (BCH)
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN B
03/09/2023 18:00
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN B -
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
1 - 3 (24/26, 24/26, 31/29, 22/25)
Reeks:
Belgian Cup Dames (BCD)
Ploeg:
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Vorige wedstrijd:
04/11/2023 19:30
Thuis:
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Bez.:
BEVO REKKENSHOP ROESELARE Liga
Score:
0 - 3 (22/25, 20/25, 22/25)
Belgian Cup Dames (BCD)
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A
04/11/2023 19:30
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A -
BEVO REKKENSHOP ROESELARE Liga
0 - 3 (22/25, 20/25, 22/25)
Reeks:
Interfederale Beker Heren (IBH)
Ploeg:
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN B N2
Vorige wedstrijd:
16/02/2024 21:00
Thuis:
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN B N2
Bez.:
VC Packo Zedelgem N2
Score:
2 - 3 (21/25, 25/21, 23/25, 25/19, 12/15)
Interfederale Beker Heren (IBH)
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN B N2
16/02/2024 21:00
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN B N2 -
VC Packo Zedelgem N2
2 - 3 (21/25, 25/21, 23/25, 25/19, 12/15)
Reeks:
Interfederale Beker Dames (IBD)
Ploeg:
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN B P1
Vorige wedstrijd:
18/02/2024 14:00
Thuis:
D'Hondt Volley Oudenaarde Dames A N3
Bez.:
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN B P1
Score:
3 - 0 (25/13, 25/16, 25/17)
Interfederale Beker Dames (IBD)
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN B P1
18/02/2024 14:00
D'Hondt Volley Oudenaarde Dames A N3 -
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN B P1
3 - 0 (25/13, 25/16, 25/17)
Reeks:
Beker van Antwerpen Seniors Heren (BvASH)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN N1
Vorige wedstrijd:
30/03/2024 20:00
Thuis:
Interfreight Brabo Antwerp VT N1
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN N1
Score:
3 - 0 (25/18, 25/22, 25/20)
Beker van Antwerpen Seniors Heren (BvASH)
VOLLEY NOORDERKEMPEN N1
30/03/2024 20:00
Interfreight Brabo Antwerp VT N1 -
VOLLEY NOORDERKEMPEN N1
3 - 0 (25/18, 25/22, 25/20)
Reeks:
Beker van Antwerpen Seniors Dames (BvASD)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN Liga A
Vorige wedstrijd:
01/04/2024 20:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN Liga A
Bez.:
Interfreight Brabo Antwerp VT Liga A
Score:
2 - 3 (13/25, 25/21, 15/25, 25/17, 19/21)
Beker van Antwerpen Seniors Dames (BvASD)
VOLLEY NOORDERKEMPEN Liga A
01/04/2024 20:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN Liga A -
Interfreight Brabo Antwerp VT Liga A
2 - 3 (13/25, 25/21, 15/25, 25/17, 19/21)
Reeks:
Beker van Antwerpen Jongens U19 (BvAJU19)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Vorige wedstrijd:
17/02/2024 13:30
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Bez.:
Oxaco BVC Antwerpen
Score:
1 - 3 (25/21, 22/25, 27/29, 23/25)
Beker van Antwerpen Jongens U19 (BvAJU19)
VOLLEY NOORDERKEMPEN
17/02/2024 13:30
VOLLEY NOORDERKEMPEN -
Oxaco BVC Antwerpen
1 - 3 (25/21, 22/25, 27/29, 23/25)
Reeks:
Beker van Antwerpen Meisjes U19 (BvAMU19)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Vorige wedstrijd:
30/03/2024 18:00
Thuis:
VBC Zandhoven
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Score:
3 - 0 (25/18, 25/22, 25/20)
Beker van Antwerpen Meisjes U19 (BvAMU19)
VOLLEY NOORDERKEMPEN
30/03/2024 18:00
VBC Zandhoven -
VOLLEY NOORDERKEMPEN
3 - 0 (25/18, 25/22, 25/20)
Reeks:
Beker van Antwerpen Jongens U17 (BvAJU17)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Vorige wedstrijd:
11/02/2024 16:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Bez.:
Oxaco BVC Antwerpen
Score:
0 - 3 (13/25, 12/25, 18/25)
Beker van Antwerpen Jongens U17 (BvAJU17)
VOLLEY NOORDERKEMPEN
11/02/2024 16:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN -
Oxaco BVC Antwerpen
0 - 3 (13/25, 12/25, 18/25)
Reeks:
Beker van Antwerpen Meisjes U17 (BvAMU17)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Vorige wedstrijd:
05/11/2023 12:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Bez.:
VBC Zandhoven
Score:
0 - 3 (14/25, 17/25, 13/25)
Beker van Antwerpen Meisjes U17 (BvAMU17)
VOLLEY NOORDERKEMPEN
05/11/2023 12:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN -
VBC Zandhoven
0 - 3 (14/25, 17/25, 13/25)
Reeks:
Beker van Antwerpen Meisjes U15 (BvAMU15)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Vorige wedstrijd:
16/12/2023 16:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Bez.:
VBC Zandhoven
Score:
0 - 3 (22/25, 18/25, 9/25)
Beker van Antwerpen Meisjes U15 (BvAMU15)
VOLLEY NOORDERKEMPEN
16/12/2023 16:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN -
VBC Zandhoven
0 - 3 (22/25, 18/25, 9/25)
Reeks:
Beker van Turnhout Heren Provinciaal (BvTHP)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C P2 +2
Vorige wedstrijd:
17/02/2024 17:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C P2 +2
Bez.:
Arvoc A P1
Score:
2 - 3 (19/25, 25/21, 25/14, 22/25, 12/15)
Beker van Turnhout Heren Provinciaal (BvTHP)
VOLLEY NOORDERKEMPEN C P2 +2
17/02/2024 17:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN C P2 +2 -
Arvoc A P1
2 - 3 (19/25, 25/21, 25/14, 22/25, 12/15)
Reeks:
Beker van Turnhout Heren Provinciaal (BvTHP)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D P2
Vorige wedstrijd:
16/12/2023 20:30
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D P2
Bez.:
V.C. Kasterlee A P2
Score:
1 - 3 (22/25, 25/23, 19/25, 22/25)
Beker van Turnhout Heren Provinciaal (BvTHP)
VOLLEY NOORDERKEMPEN D P2
16/12/2023 20:30
VOLLEY NOORDERKEMPEN D P2 -
V.C. Kasterlee A P2
1 - 3 (22/25, 25/23, 19/25, 22/25)
Reeks:
Beker van Turnhout Dames Provinciaal (BvTDP)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B P1
Vorige wedstrijd:
05/03/2024 20:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B P1
Bez.:
VOLLEY BEERSE B P1
Score:
3 - 0 (25/19, 25/22, 25/17)
Volgende wedstrijd:
01/05/2024 16:00
Thuis:
KVC ZOERSEL B P2 +2
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B P1
Beker van Turnhout Dames Provinciaal (BvTDP)
VOLLEY NOORDERKEMPEN B P1
05/03/2024 20:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN B P1 -
VOLLEY BEERSE B P1
3 - 0 (25/19, 25/22, 25/17)
01/05/2024 16:00
KVC ZOERSEL B P2 +2 -
VOLLEY NOORDERKEMPEN B P1
Reeks:
Beker van Turnhout Dames Provinciaal (BvTDP)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C P3 +4
Vorige wedstrijd:
24/11/2023 21:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B P1
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN C P3 +4
Score:
3 - 0 (25/18, 25/23, 25/13)
Beker van Turnhout Dames Provinciaal (BvTDP)
VOLLEY NOORDERKEMPEN C P3 +4
24/11/2023 21:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN B P1 -
VOLLEY NOORDERKEMPEN C P3 +4
3 - 0 (25/18, 25/23, 25/13)
Reeks:
Beker van Turnhout Heren Gewest (BvTHG)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN G
Vorige wedstrijd:
17/02/2024 20:30
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN G
Bez.:
Rijkevoc
Score:
0 - 3 (20/25, 14/25, 25/27)
Beker van Turnhout Heren Gewest (BvTHG)
VOLLEY NOORDERKEMPEN G
17/02/2024 20:30
VOLLEY NOORDERKEMPEN G -
Rijkevoc
0 - 3 (20/25, 14/25, 25/27)
Reeks:
Beker van Turnhout Dames Gewest (BvTDG)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D 1G
Vorige wedstrijd:
06/03/2024 20:00
Thuis:
Wovo Malle B 1G
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D 1G
Score:
3 - 0 (25/18, 25/7, 25/21)
Beker van Turnhout Dames Gewest (BvTDG)
VOLLEY NOORDERKEMPEN D 1G
06/03/2024 20:00
Wovo Malle B 1G -
VOLLEY NOORDERKEMPEN D 1G
3 - 0 (25/18, 25/7, 25/21)
Reeks:
Beker van Turnhout Dames Gewest (BvTDG)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN E 1G
Vorige wedstrijd:
18/02/2024 14:00
Thuis:
Wovo Malle B 1G
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN E 1G
Score:
3 - 0 (25/15, 25/14, 25/10)
Beker van Turnhout Dames Gewest (BvTDG)
VOLLEY NOORDERKEMPEN E 1G
18/02/2024 14:00
Wovo Malle B 1G -
VOLLEY NOORDERKEMPEN E 1G
3 - 0 (25/15, 25/14, 25/10)
Reeks:
Beker van Turnhout Dames Gewest (BvTDG)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN F 2G +2
Vorige wedstrijd:
04/11/2023 20:30
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN F 2G +2
Bez.:
VST Lions Groot-Turnhout C 1G
Score:
0 - 3 (15/25, 22/25, 20/25)
Beker van Turnhout Dames Gewest (BvTDG)
VOLLEY NOORDERKEMPEN F 2G +2
04/11/2023 20:30
VOLLEY NOORDERKEMPEN F 2G +2 -
VST Lions Groot-Turnhout C 1G
0 - 3 (15/25, 22/25, 20/25)
Reeks:
Beker van Turnhout Dames Gewest (BvTDG)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN H 2G +2
Vorige wedstrijd:
26/01/2024 21:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN H 2G +2
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN D 1G
Score:
0 - 3 (11/25, 14/25, 20/25)
Beker van Turnhout Dames Gewest (BvTDG)
VOLLEY NOORDERKEMPEN H 2G +2
26/01/2024 21:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN H 2G +2 -
VOLLEY NOORDERKEMPEN D 1G
0 - 3 (11/25, 14/25, 20/25)
Reeks:
Beker van Turnhout JU19 (BvTJU19)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Vorige wedstrijd:
10/03/2024 12:30
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Bez.:
KVC ZOERSEL
Score:
1 - 3 (19/25, 20/25, 27/25, 25/27)
Beker van Turnhout JU19 (BvTJU19)
VOLLEY NOORDERKEMPEN
10/03/2024 12:30
VOLLEY NOORDERKEMPEN -
KVC ZOERSEL
1 - 3 (19/25, 20/25, 27/25, 25/27)
Reeks:
Beker van Turnhout MU19 (BvTMU19)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Vorige wedstrijd:
09/03/2024 15:00
Thuis:
KVC ZOERSEL
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Score:
0 - 3 (14/25, 14/25, 7/25)
Volgende wedstrijd:
01/05/2024 14:00
Thuis:
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Beker van Turnhout MU19 (BvTMU19)
VOLLEY NOORDERKEMPEN
09/03/2024 15:00
KVC ZOERSEL -
VOLLEY NOORDERKEMPEN
0 - 3 (14/25, 14/25, 7/25)
01/05/2024 14:00
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel -
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Reeks:
Beker van Turnhout JU17 (BvTJU17)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Volgende wedstrijd:
01/05/2024 12:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN
Bez.:
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel
Beker van Turnhout JU17 (BvTJU17)
VOLLEY NOORDERKEMPEN
01/05/2024 12:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN -
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel
Reeks:
Beker van Turnhout MU17 (BvTMU17)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Vorige wedstrijd:
05/03/2024 20:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Bez.:
VST Lions Groot-Turnhout A
Score:
0 - 3 (21/25, 20/25, 15/25)
Beker van Turnhout MU17 (BvTMU17)
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
05/03/2024 20:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN A -
VST Lions Groot-Turnhout A
0 - 3 (21/25, 20/25, 15/25)
Reeks:
Beker van Turnhout MU17 (BvTMU17)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Vorige wedstrijd:
30/01/2024 19:00
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Score:
3 - 0 (25/13, 25/15, 25/11)
Beker van Turnhout MU17 (BvTMU17)
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
30/01/2024 19:00
VOLLEY NOORDERKEMPEN A -
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
3 - 0 (25/13, 25/15, 25/11)
Reeks:
Beker van Turnhout MU15 (BvTMU15)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Vorige wedstrijd:
09/03/2024 13:30
Thuis:
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Score:
3 - 1 (25/17, 25/15, 19/25, 25/21)
Beker van Turnhout MU15 (BvTMU15)
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
09/03/2024 13:30
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel -
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
3 - 1 (25/17, 25/15, 19/25, 25/21)
Reeks:
Beker van Turnhout MU15 (BvTMU15)
Ploeg:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Vorige wedstrijd:
01/12/2023 19:30
Thuis:
VOLLEY NOORDERKEMPEN A
Bez.:
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Score:
3 - 0 (25/4, 25/13, 25/14)
Beker van Turnhout MU15 (BvTMU15)
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
01/12/2023 19:30
VOLLEY NOORDERKEMPEN A -
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
3 - 0 (25/4, 25/13, 25/14)
Wedstrijden & ranking
Alle wedstrijden van Servantes Volley Noorderkempen Vosselaar-Merksplas-Vlimmeren
Alle rankings van Servantes Volley Noorderkempen Vosselaar-Merksplas-Vlimmeren
www.volleyscores.be