Ploeg | Reeks | Ploeg | Ranking | Vorige wedstrijd | Volgende wedstrijd |
---|---|---|---|---|---|
Promo 2 Dames B WVL (WP2DB)
BEVEREN LEIE VBC A
04.
13/04/2024 20:00
VT Gullegem B
BEVEREN LEIE VBC A
2 - 3 (24/26, 18/25, 25/17, 25/21, 14/16)
20/04/2024 19:30
BEVEREN LEIE VBC A
Sijos Menen A
|
Promo 2 Dames B WVL (WP2DB) | BEVEREN LEIE VBC A | 04. |
13/04/2024 20:00 VT Gullegem B - BEVEREN LEIE VBC A 2 - 3 (24/26, 18/25, 25/17, 25/21, 14/16) |
20/04/2024 19:30 BEVEREN LEIE VBC A - Sijos Menen A |
Promo 4 Dames B WVL (WP4DB)
BEVEREN LEIE VBC B
06.
13/04/2024 13:00
Damesvolley Waregem Dames D (ZR)
BEVEREN LEIE VBC B
3 - 0 (25/14, 25/11, 25/18)
20/04/2024 19:30
BEVEREN LEIE VBC B
Balti Kortrijk Spurs B
|
Promo 4 Dames B WVL (WP4DB) | BEVEREN LEIE VBC B | 06. |
13/04/2024 13:00 Damesvolley Waregem Dames D (ZR) - BEVEREN LEIE VBC B 3 - 0 (25/14, 25/11, 25/18) |
20/04/2024 19:30 BEVEREN LEIE VBC B - Balti Kortrijk Spurs B |
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks C (WMU17N2 RC)
Beveren Leie VBC
09.
13/04/2024 13:30
DVH Wielsbeke B
Beveren Leie VBC
4 - 0 (25/10, 25/12, 25/19, 25/13)
20/04/2024 09:00
VC Dentergem
Beveren Leie VBC
|
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks C (WMU17N2 RC) | Beveren Leie VBC | 09. |
13/04/2024 13:30 DVH Wielsbeke B - Beveren Leie VBC 4 - 0 (25/10, 25/12, 25/19, 25/13) |
20/04/2024 09:00 VC Dentergem - Beveren Leie VBC |
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks A (WMU15N2 RA)
Beveren Leie VBC A
03a.
13/04/2024 13:30
Beveren Leie VBC A
Davoz Zwevegem
4 - 0 (25/2, 25/12, 25/13, 25/16)
21/04/2024 11:00
Mardavo Marke
Beveren Leie VBC A
|
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks A (WMU15N2 RA) | Beveren Leie VBC A | 03a. |
13/04/2024 13:30 Beveren Leie VBC A - Davoz Zwevegem 4 - 0 (25/2, 25/12, 25/13, 25/16) |
21/04/2024 11:00 Mardavo Marke - Beveren Leie VBC A |
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks C (WMU15N2 RC)
Beveren Leie VBC B
08.
14/04/2024 17:00
Damesvolley Waregem E
Beveren Leie VBC B
0 - 4 (19/25, 18/25, 22/25, 21/25)
|
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks C (WMU15N2 RC) | Beveren Leie VBC B | 08. |
14/04/2024 17:00 Damesvolley Waregem E - Beveren Leie VBC B 0 - 4 (19/25, 18/25, 22/25, 21/25) |
|
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks E (WMU13N3 RE)
Beveren Leie VBC A
03.
14/04/2024 13:00
VT Gullegem C
Beveren Leie VBC A
2 - 3 (25/18, 25/13, 11/25, 9/25, 13/25)
20/04/2024 14:00
Davoz Zwevegem A
Beveren Leie VBC A
|
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks E (WMU13N3 RE) | Beveren Leie VBC A | 03. |
14/04/2024 13:00 VT Gullegem C - Beveren Leie VBC A 2 - 3 (25/18, 25/13, 11/25, 9/25, 13/25) |
20/04/2024 14:00 Davoz Zwevegem A - Beveren Leie VBC A |
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks J (WMU13N4 RJ)
Beveren Leie VBC B
02.
13/04/2024 11:00
Izegems Volley Team
Beveren Leie VBC B
1 - 3 (27/29, 23/25, 25/19, 23/25)
|
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks J (WMU13N4 RJ) | Beveren Leie VBC B | 02. |
13/04/2024 11:00 Izegems Volley Team - Beveren Leie VBC B 1 - 3 (27/29, 23/25, 25/19, 23/25) |
|
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks B (Eerste Klasse) (VT2BR1 RB)
Beveren Leie VBC
01.
09/12/2023 15:30
Beveren Leie VBC
Vlamvo Vlamertinge A
7 - 1 (25/5, 25/6, 25/12, 25/20, 25/9, 25/12, 25/7, 22/25)
|
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks B (Eerste Klasse) (VT2BR1 RB) | Beveren Leie VBC | 01. |
09/12/2023 15:30 Beveren Leie VBC - Vlamvo Vlamertinge A 7 - 1 (25/5, 25/6, 25/12, 25/20, 25/9, 25/12, 25/7, 22/25) |
|
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks F (Eerste Klasse) (VT20R1 RF)
Beveren Leie VBC
03.
09/12/2023 11:00
Beveren Leie VBC
Mardavo Marke C
7 - 1 (25/5, 25/6, 25/12, 25/20, 25/9, 25/12, 25/7, 22/25)
|
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks F (Eerste Klasse) (VT20R1 RF) | Beveren Leie VBC | 03. |
09/12/2023 11:00 Beveren Leie VBC - Mardavo Marke C 7 - 1 (25/5, 25/6, 25/12, 25/20, 25/9, 25/12, 25/7, 22/25) |
|
Volleytoer 2B Ronde 2 Meisjes Ere Reeks B (VT 2B R2 M RB)
Beveren Leie VBC
03.
13/04/2024 09:00
VT MERLO Lendelede (+)
Beveren Leie VBC
2 - 6 (23/25, 21/25, 25/20, 27/29, 25/12, 23/25, 18/25, 23/25)
|
Volleytoer 2B Ronde 2 Meisjes Ere Reeks B (VT 2B R2 M RB) | Beveren Leie VBC | 03. |
13/04/2024 09:00 VT MERLO Lendelede (+) - Beveren Leie VBC 2 - 6 (23/25, 21/25, 25/20, 27/29, 25/12, 23/25, 18/25, 23/25) |
|
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Ere Reeks D (VT 20 R2 RD)
Beveren Leie VBC
03.
13/04/2024 13:30
Beveren Leie VBC
Damesvolley Waregem D
4 - 4 (25/11, 25/20, 20/25, 25/20, 19/25, 19/25, 25/17, 15/25)
|
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Ere Reeks D (VT 20 R2 RD) | Beveren Leie VBC | 03. |
13/04/2024 13:30 Beveren Leie VBC - Damesvolley Waregem D 4 - 4 (25/11, 25/20, 20/25, 25/20, 19/25, 19/25, 25/17, 15/25) |
|
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks L (VT 20 R2 RL)
Beveren Leie VBC
03.
06/04/2024 09:00
VT MERLO Lendelede
Beveren Leie VBC
7 - 1 (25/15, 25/21, 25/15, 25/10, 26/24, 24/26, 25/12, 25/20)
|
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks L (VT 20 R2 RL) | Beveren Leie VBC | 03. |
06/04/2024 09:00 VT MERLO Lendelede - Beveren Leie VBC 7 - 1 (25/15, 25/21, 25/15, 25/10, 26/24, 24/26, 25/12, 25/20) |
|
Dames Recrea Zone Kortrijk Reeks A (Recrea A)
Beveren Leie VBC (recrea)
10.
21/03/2024 21:00
Beveren Leie VBC (recrea)
KA.VO St Eloois Winkel
3 - 0 (25/16, 25/7, 25/22)
18/04/2024 21:00
Beveren Leie VBC (recrea)
Elckerkliekske
|
Dames Recrea Zone Kortrijk Reeks A (Recrea A) | Beveren Leie VBC (recrea) | 10. |
21/03/2024 21:00 Beveren Leie VBC (recrea) - KA.VO St Eloois Winkel 3 - 0 (25/16, 25/7, 25/22) |
18/04/2024 21:00 Beveren Leie VBC (recrea) - Elckerkliekske |
Ploeg | Reeks | Ploeg | Ranking | Vorige wedstrijd | Volgende wedstrijd |
---|---|---|---|---|---|
WVL Beker Dames Provinciaal (WBDP)
BEVEREN LEIE VBC A P2
09/09/2023 20:00
BEVEREN LEIE VBC A P2
AVC Harelbeke P3
2 - 3 (20/25, 25/14, 25/20, 25/27, 8/15)
|
WVL Beker Dames Provinciaal (WBDP) | BEVEREN LEIE VBC A P2 |
09/09/2023 20:00 BEVEREN LEIE VBC A P2 - AVC Harelbeke P3 2 - 3 (20/25, 25/14, 25/20, 25/27, 8/15) |
||
WVL Beker Dames Provinciaal (WBDP)
BEVEREN LEIE VBC B P4
26/08/2023 20:00
Floralux Dynamivo Dadizele A P3
BEVEREN LEIE VBC B P4
3 - 0 (25/13, 25/17, 25/19)
|
WVL Beker Dames Provinciaal (WBDP) | BEVEREN LEIE VBC B P4 |
26/08/2023 20:00 Floralux Dynamivo Dadizele A P3 - BEVEREN LEIE VBC B P4 3 - 0 (25/13, 25/17, 25/19) |