Ploeg | Reeks | Ploeg | Ranking | Vorige wedstrijd | Volgende wedstrijd |
---|---|---|---|---|---|
Promo 3 Dames A WVL (WP3DA)
Davoz Zwevegem A
04a.
23/03/2024 20:00
Davoz Zwevegem A
Bidavo Bissegem C
3 - 0 (25/19, 25/16, 25/13)
14/04/2024 18:30
KERDAVO AVELGEM B
Davoz Zwevegem A
|
Promo 3 Dames A WVL (WP3DA) | Davoz Zwevegem A | 04a. |
23/03/2024 20:00 Davoz Zwevegem A - Bidavo Bissegem C 3 - 0 (25/19, 25/16, 25/13) |
14/04/2024 18:30 KERDAVO AVELGEM B - Davoz Zwevegem A |
Promo 4 Dames B WVL (WP4DB)
Davoz Zwevegem B
11.
23/03/2024 13:00
Damesvolley Waregem Dames D (ZR)
Davoz Zwevegem B
3 - 0 (25/15, 25/11, 25/16)
12/04/2024 20:15
Davoz Zwevegem B
Balti Kortrijk Spurs B
|
Promo 4 Dames B WVL (WP4DB) | Davoz Zwevegem B | 11. |
23/03/2024 13:00 Damesvolley Waregem Dames D (ZR) - Davoz Zwevegem B 3 - 0 (25/15, 25/11, 25/16) |
12/04/2024 20:15 Davoz Zwevegem B - Balti Kortrijk Spurs B |
Meisjes U17 Niveau 1 (WMU17N1)
Davoz Zwevegem A (+)
08a.
02/12/2023 16:00
Davoz Zwevegem A (+)
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
3 - 1 (15/25, 25/20, 25/18, 25/22)
|
Meisjes U17 Niveau 1 (WMU17N1) | Davoz Zwevegem A (+) | 08a. |
02/12/2023 16:00 Davoz Zwevegem A (+) - Alfa Solutions Tievolley Tielt A 3 - 1 (15/25, 25/20, 25/18, 25/22) |
|
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B (WMU17 N1 R2 RB)
Davoz Zwevegem A (+)
04.
24/03/2024 16:00
VKt Torhout
Davoz Zwevegem A (+)
4 - 0 (25/11, 25/19, 25/23, 25/13)
20/04/2024 16:00
Davoz Zwevegem A (+)
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
|
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B (WMU17 N1 R2 RB) | Davoz Zwevegem A (+) | 04. |
24/03/2024 16:00 VKt Torhout - Davoz Zwevegem A (+) 4 - 0 (25/11, 25/19, 25/23, 25/13) |
20/04/2024 16:00 Davoz Zwevegem A (+) - Alfa Solutions Tievolley Tielt A |
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks C (WMU17N2 RC)
Davoz Zwevegem B
10.
23/03/2024 14:00
Davoz Zwevegem B
Mardavo Marke
1 - 3 (21/25, 21/25, 27/25, 16/25)
14/04/2024 09:00
KERDAVO AVELGEM B
Davoz Zwevegem B
|
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks C (WMU17N2 RC) | Davoz Zwevegem B | 10. |
23/03/2024 14:00 Davoz Zwevegem B - Mardavo Marke 1 - 3 (21/25, 21/25, 27/25, 16/25) |
14/04/2024 09:00 KERDAVO AVELGEM B - Davoz Zwevegem B |
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks A (WMU15N2 RA)
Davoz Zwevegem
10.
24/03/2024 11:00
Mardavo Marke
Davoz Zwevegem
4 - 0 (25/19, 25/7, 25/14, 25/6)
13/04/2024 13:30
Beveren Leie VBC A
Davoz Zwevegem
|
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks A (WMU15N2 RA) | Davoz Zwevegem | 10. |
24/03/2024 11:00 Mardavo Marke - Davoz Zwevegem 4 - 0 (25/19, 25/7, 25/14, 25/6) |
13/04/2024 13:30 Beveren Leie VBC A - Davoz Zwevegem |
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks E (WMU13N3 RE)
Davoz Zwevegem A
01.
23/03/2024 16:00
Davoz Zwevegem A
VT Gullegem C
3 - 2 (22/25, 18/25, 25/12, 25/22, 15/11)
12/04/2024 17:30
VBC Gaverhal Deerlijk A (+)
Davoz Zwevegem A
|
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks E (WMU13N3 RE) | Davoz Zwevegem A | 01. |
23/03/2024 16:00 Davoz Zwevegem A - VT Gullegem C 3 - 2 (22/25, 18/25, 25/12, 25/22, 15/11) |
12/04/2024 17:30 VBC Gaverhal Deerlijk A (+) - Davoz Zwevegem A |
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks I (WMU13N4 RI)
Davoz Zwevegem B
09.
23/03/2024 16:00
Davoz Zwevegem B
AVC Harelbeke
0 - 4 (20/25, 19/25, 17/25, 16/25)
13/04/2024 11:00
Davo Wevelgem G
Davoz Zwevegem B
|
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks I (WMU13N4 RI) | Davoz Zwevegem B | 09. |
23/03/2024 16:00 Davoz Zwevegem B - AVC Harelbeke 0 - 4 (20/25, 19/25, 17/25, 16/25) |
13/04/2024 11:00 Davo Wevelgem G - Davoz Zwevegem B |
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks D (Tweede Klasse) (VT2BR1 RD)
Davoz Zwevegem A (+)
03.
10/12/2023 17:00
Damesvolley Waregem B
Davoz Zwevegem A (+)
4 - 4 (22/25, 19/25, 25/23, 25/19, 25/17, 16/25, 17/25, 25/23)
|
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks D (Tweede Klasse) (VT2BR1 RD) | Davoz Zwevegem A (+) | 03. |
10/12/2023 17:00 Damesvolley Waregem B - Davoz Zwevegem A (+) 4 - 4 (22/25, 19/25, 25/23, 25/19, 25/17, 16/25, 17/25, 25/23) |
|
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks K (Tweede Klasse) (VT20R1 RK)
Davoz Zwevegem B (+)
05.
16/12/2023 13:00
VBC Gaverhal Deerlijk
Davoz Zwevegem B (+)
6 - 2 (25/5, 25/16, 25/3, 17/25, 25/9, 26/24, 25/5, 16/25)
|
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks K (Tweede Klasse) (VT20R1 RK) | Davoz Zwevegem B (+) | 05. |
16/12/2023 13:00 VBC Gaverhal Deerlijk - Davoz Zwevegem B (+) 6 - 2 (25/5, 25/16, 25/3, 17/25, 25/9, 26/24, 25/5, 16/25) |
|
Volleytoer 2B Ronde 2 Tweede Klasse Reeks H (VT 2B R2 RH)
Davoz Zwevegem (+)
01.
23/03/2024 14:00
Davoz Zwevegem (+)
Damesvolley Waregem B
6 - 2 (25/16, 25/21, 24/26, 25/23, 16/25, 25/4, 25/6, 25/21)
06/04/2024 13:00
VBC Gaverhal Deerlijk
Davoz Zwevegem (+)
|
Volleytoer 2B Ronde 2 Tweede Klasse Reeks H (VT 2B R2 RH) | Davoz Zwevegem (+) | 01. |
23/03/2024 14:00 Davoz Zwevegem (+) - Damesvolley Waregem B 6 - 2 (25/16, 25/21, 24/26, 25/23, 16/25, 25/4, 25/6, 25/21) |
06/04/2024 13:00 VBC Gaverhal Deerlijk - Davoz Zwevegem (+) |
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks M (VT 20 R2 RM)
Davoz Zwevegem (+)
02.
23/03/2024 18:00
Davoz Zwevegem (+)
DVM Moorsele
8 - 0 (25/6, 25/3, 25/15, 25/17, 25/5, 25/7, 25/6, 25/15)
|
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks M (VT 20 R2 RM) | Davoz Zwevegem (+) | 02. |
23/03/2024 18:00 Davoz Zwevegem (+) - DVM Moorsele 8 - 0 (25/6, 25/3, 25/15, 25/17, 25/5, 25/7, 25/6, 25/15) |
|
Dames Recrea Zone Kortrijk Reeks A (Recrea A)
Davoz Zwevegem
06.
27/03/2024 21:00
Davoz Zwevegem
KA.VO St Eloois Winkel
3 - 1 (23/25, 25/23, 25/12, 25/17)
17/04/2024 21:00
Lila's
Davoz Zwevegem
|
Dames Recrea Zone Kortrijk Reeks A (Recrea A) | Davoz Zwevegem | 06. |
27/03/2024 21:00 Davoz Zwevegem - KA.VO St Eloois Winkel 3 - 1 (23/25, 25/23, 25/12, 25/17) |
17/04/2024 21:00 Lila's - Davoz Zwevegem |
Ploeg | Reeks | Ploeg | Ranking | Vorige wedstrijd | Volgende wedstrijd |
---|---|---|---|---|---|
WVL Beker Dames Provinciaal (WBDP)
Davoz Zwevegem A P3
09/09/2023 20:30
Davoz Zwevegem A P3
Volley Team Diksmuide A P1
1 - 3 (14/25, 18/25, 25/18, 15/25)
|
WVL Beker Dames Provinciaal (WBDP) | Davoz Zwevegem A P3 |
09/09/2023 20:30 Davoz Zwevegem A P3 - Volley Team Diksmuide A P1 1 - 3 (14/25, 18/25, 25/18, 15/25) |
||
WVL Beker Dames Provinciaal (WBDP)
Davoz Zwevegem B P4
26/08/2023 14:00
Davoz Zwevegem B P4
DVM MOORSELE TEAM AZUR P4
0 - 3 (16/25, 12/25, 17/25)
|
WVL Beker Dames Provinciaal (WBDP) | Davoz Zwevegem B P4 |
26/08/2023 14:00 Davoz Zwevegem B P4 - DVM MOORSELE TEAM AZUR P4 0 - 3 (16/25, 12/25, 17/25) |
||
WVL Beker U17 Meisjes (WB17M)
Davoz Zwevegem
04/11/2023 16:30
Slovo Volley Brugge
Davoz Zwevegem
3 - 0 (25/9, 25/13, 25/17)
|
WVL Beker U17 Meisjes (WB17M) | Davoz Zwevegem |
04/11/2023 16:30 Slovo Volley Brugge - Davoz Zwevegem 3 - 0 (25/9, 25/13, 25/17) |