Ploeg | Reeks | Ploeg | Ranking | Vorige wedstrijd | Volgende wedstrijd |
---|---|---|---|---|---|
Nationale 2 Heren B (NAT2H-B)
Balti Kortrijk Spurs
01.
23/03/2024 20:00
Knack Roeselare B
Balti Kortrijk Spurs
0 - 3 (20/25, 20/25, 19/25)
14/04/2024 17:30
Balti Kortrijk Spurs
HZ 93 Hofstade-Zemst
|
Nationale 2 Heren B (NAT2H-B) | Balti Kortrijk Spurs | 01. |
23/03/2024 20:00 Knack Roeselare B - Balti Kortrijk Spurs 0 - 3 (20/25, 20/25, 19/25) |
14/04/2024 17:30 Balti Kortrijk Spurs - HZ 93 Hofstade-Zemst |
PROMO 1 Heren WVL (WP1H)
Balti Kortrijk Spurs B
01.
23/03/2024 14:30
Rembert Torhout Heren C
Balti Kortrijk Spurs B
1 - 3 (14/25, 25/11, 21/25, 14/25)
14/04/2024 14:30
Balti Kortrijk Spurs B
Beobank Citivo Gits
|
PROMO 1 Heren WVL (WP1H) | Balti Kortrijk Spurs B | 01. |
23/03/2024 14:30 Rembert Torhout Heren C - Balti Kortrijk Spurs B 1 - 3 (14/25, 25/11, 21/25, 14/25) |
14/04/2024 14:30 Balti Kortrijk Spurs B - Beobank Citivo Gits |
Promo 2 Dames B WVL (WP2DB)
Balti Kortrijk Spurs A
12.
23/03/2024 20:30
Davo Wevelgem B
Balti Kortrijk Spurs A
3 - 0 (25/10, 25/17, 25/19)
14/04/2024 11:00
Balti Kortrijk Spurs A
Davo Wevelgem C
|
Promo 2 Dames B WVL (WP2DB) | Balti Kortrijk Spurs A | 12. |
23/03/2024 20:30 Davo Wevelgem B - Balti Kortrijk Spurs A 3 - 0 (25/10, 25/17, 25/19) |
14/04/2024 11:00 Balti Kortrijk Spurs A - Davo Wevelgem C |
Promo 4 Dames B WVL (WP4DB)
Balti Kortrijk Spurs B
09.
17/03/2024 11:00
Balti Kortrijk Spurs B
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
0 - 3 (14/25, 14/25, 6/25)
12/04/2024 20:15
Davoz Zwevegem B
Balti Kortrijk Spurs B
|
Promo 4 Dames B WVL (WP4DB) | Balti Kortrijk Spurs B | 09. |
17/03/2024 11:00 Balti Kortrijk Spurs B - Alfa Solutions Tievolley Tielt B 0 - 3 (14/25, 14/25, 6/25) |
12/04/2024 20:15 Davoz Zwevegem B - Balti Kortrijk Spurs B |
Jongens U15 Niveau 1 (WJU15N1)
Balti Kortrijk Spurs (+)
05.
17/03/2024 11:00
Balti Kortrijk Spurs (+)
Knack Roeselare A
0 - 4 (19/25, 5/25, 14/25, 12/25)
14/04/2024 13:30
Rembert Torhout Heren B
Balti Kortrijk Spurs (+)
|
Jongens U15 Niveau 1 (WJU15N1) | Balti Kortrijk Spurs (+) | 05. |
17/03/2024 11:00 Balti Kortrijk Spurs (+) - Knack Roeselare A 0 - 4 (19/25, 5/25, 14/25, 12/25) |
14/04/2024 13:30 Rembert Torhout Heren B - Balti Kortrijk Spurs (+) |
Jongens U11 Niveau 1 (WJU11N1)
Balti Kortrijk Spurs (+)
04.
24/03/2024 14:00
Knack Roeselare B
Balti Kortrijk Spurs (+)
3 - 1 (25/17, 20/25, 25/22, 25/9)
14/04/2024 14:00
Rembert Torhout Heren A
Balti Kortrijk Spurs (+)
|
Jongens U11 Niveau 1 (WJU11N1) | Balti Kortrijk Spurs (+) | 04. |
24/03/2024 14:00 Knack Roeselare B - Balti Kortrijk Spurs (+) 3 - 1 (25/17, 20/25, 25/22, 25/9) |
14/04/2024 14:00 Rembert Torhout Heren A - Balti Kortrijk Spurs (+) |
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks A (WMU15N2 RA)
Balti Kortrijk Spurs (+)
02.
23/03/2024 13:30
KERDAVO AVELGEM B (+)
Balti Kortrijk Spurs (+)
2 - 3 (25/13, 15/25, 10/25, 25/21, 13/15)
13/04/2024 11:00
Balti Kortrijk Spurs (+)
Bidavo Bissegem
|
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks A (WMU15N2 RA) | Balti Kortrijk Spurs (+) | 02. |
23/03/2024 13:30 KERDAVO AVELGEM B (+) - Balti Kortrijk Spurs (+) 2 - 3 (25/13, 15/25, 10/25, 25/21, 13/15) |
13/04/2024 11:00 Balti Kortrijk Spurs (+) - Bidavo Bissegem |
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks D (WMU13N3 RD)
Balti Kortrijk Spurs A
07.
23/03/2024 09:00
VBC Gaverhal Deerlijk C
Balti Kortrijk Spurs A
1 - 3 (16/25, 20/25, 26/24, 19/25)
14/04/2024 11:00
Balti Kortrijk Spurs A
Soncotra Poperinge B
|
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks D (WMU13N3 RD) | Balti Kortrijk Spurs A | 07. |
23/03/2024 09:00 VBC Gaverhal Deerlijk C - Balti Kortrijk Spurs A 1 - 3 (16/25, 20/25, 26/24, 19/25) |
14/04/2024 11:00 Balti Kortrijk Spurs A - Soncotra Poperinge B |
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks I (WMU13N4 RI)
Balti Kortrijk Spurs B
08.
23/03/2024 15:30
DVM MOORSELE TEAM AZUR B (+)
Balti Kortrijk Spurs B
3 - 1 (25/15, 25/27, 25/15, 25/20)
14/04/2024 09:00
Balti Kortrijk Spurs B
AVC Harelbeke
|
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks I (WMU13N4 RI) | Balti Kortrijk Spurs B | 08. |
23/03/2024 15:30 DVM MOORSELE TEAM AZUR B (+) - Balti Kortrijk Spurs B 3 - 1 (25/15, 25/27, 25/15, 25/20) |
14/04/2024 09:00 Balti Kortrijk Spurs B - AVC Harelbeke |
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks C (Ereklasse) (VT20R1 RC)
Balti Kortrijk Spurs
04.
03/12/2023 09:00
Damesvolley Waregem C (+)
Balti Kortrijk Spurs
7 - 1 (25/16, 25/23, 25/18, 23/25, 25/12, 25/23, 25/8, 25/14)
|
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks C (Ereklasse) (VT20R1 RC) | Balti Kortrijk Spurs | 04. |
03/12/2023 09:00 Damesvolley Waregem C (+) - Balti Kortrijk Spurs 7 - 1 (25/16, 25/23, 25/18, 23/25, 25/12, 25/23, 25/8, 25/14) |
|
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Ere Reeks A (VT 20 R2 RA)
Balti Kortrijk Spurs
01.
24/03/2024 11:00
Balti Kortrijk Spurs
Divo Ingelmunster
8 - 0 (25/10, 25/3, 25/6, 25/10, 25/10, 25/10, 25/11, 25/23)
07/04/2024 11:00
Balti Kortrijk Spurs
VC Jong Kuurne
|
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Ere Reeks A (VT 20 R2 RA) | Balti Kortrijk Spurs | 01. |
24/03/2024 11:00 Balti Kortrijk Spurs - Divo Ingelmunster 8 - 0 (25/10, 25/3, 25/6, 25/10, 25/10, 25/10, 25/11, 25/23) |
07/04/2024 11:00 Balti Kortrijk Spurs - VC Jong Kuurne |
Ploeg | Reeks | Ploeg | Ranking | Vorige wedstrijd | Volgende wedstrijd |
---|---|---|---|---|---|
Belgian Cup Heren (BCH)
Balti Kortrijk Spurs A N2
02/09/2023 20:30
Balti Kortrijk Spurs A N2
VC TESLA LINT A
0 - 3 (25/27, 17/25, 25/27)
|
Belgian Cup Heren (BCH) | Balti Kortrijk Spurs A N2 |
02/09/2023 20:30 Balti Kortrijk Spurs A N2 - VC TESLA LINT A 0 - 3 (25/27, 17/25, 25/27) |
||
WVL Beker Heren Nationaal (WBHN)
Balti Kortrijk Spurs A N2
10/03/2024 17:30
Balti Kortrijk Spurs A N2
Olva Brugge A N2
3 - 0 (27/25, 25/22, 25/20)
01/04/2024 13:00
Balti Kortrijk Spurs A N2
VT Marke-Webis Wevelgem A N1
|
WVL Beker Heren Nationaal (WBHN) | Balti Kortrijk Spurs A N2 |
10/03/2024 17:30 Balti Kortrijk Spurs A N2 - Olva Brugge A N2 3 - 0 (27/25, 25/22, 25/20) |
01/04/2024 13:00 Balti Kortrijk Spurs A N2 - VT Marke-Webis Wevelgem A N1 |
|
WVL Beker Heren Provinciaal (WBHP)
Balti Kortrijk Spurs B P1
10/03/2024 18:00
Balti Kortrijk Spurs B P1
Volley Team Diksmuide P1
3 - 0 (25/23, 25/21, 25/21)
01/04/2024 19:30
Rembert Torhout Heren D P2
Balti Kortrijk Spurs B P1
|
WVL Beker Heren Provinciaal (WBHP) | Balti Kortrijk Spurs B P1 |
10/03/2024 18:00 Balti Kortrijk Spurs B P1 - Volley Team Diksmuide P1 3 - 0 (25/23, 25/21, 25/21) |
01/04/2024 19:30 Rembert Torhout Heren D P2 - Balti Kortrijk Spurs B P1 |
|
WVL Beker Dames Provinciaal (WBDP)
Balti Kortrijk Spurs A P2
10/09/2023 11:00
Balti Kortrijk Spurs A P2
VT MERLO Lendelede A P1
0 - 3 (16/25, 24/26, 27/29)
|
WVL Beker Dames Provinciaal (WBDP) | Balti Kortrijk Spurs A P2 |
10/09/2023 11:00 Balti Kortrijk Spurs A P2 - VT MERLO Lendelede A P1 0 - 3 (16/25, 24/26, 27/29) |
||
WVL Beker U15 Jongens (WB15J)
Balti Kortrijk Spurs
18/02/2024 11:00
Balti Kortrijk Spurs
Olva Brugge
0 - 3 (17/25, 13/25, 12/25)
|
WVL Beker U15 Jongens (WB15J) | Balti Kortrijk Spurs |
18/02/2024 11:00 Balti Kortrijk Spurs - Olva Brugge 0 - 3 (17/25, 13/25, 12/25) |
||
WVL Beker U11 Jongens (WB11J)
Balti Kortrijk Spurs
18/02/2024 14:00
Balti Kortrijk Spurs
Rembert Torhout Heren
0 - 3 (11/25, 8/25, 19/25)
|
WVL Beker U11 Jongens (WB11J) | Balti Kortrijk Spurs |
18/02/2024 14:00 Balti Kortrijk Spurs - Rembert Torhout Heren 0 - 3 (11/25, 8/25, 19/25) |
||
WVL Beker U15 Meisjes (WB15M)
Balti Kortrijk Spurs
04/11/2023 18:00
VKt Torhout
Balti Kortrijk Spurs
3 - 0 (25/2, 25/6, 25/3)
|
WVL Beker U15 Meisjes (WB15M) | Balti Kortrijk Spurs |
04/11/2023 18:00 VKt Torhout - Balti Kortrijk Spurs 3 - 0 (25/2, 25/6, 25/3) |
||
WVL Beker U13 Meisjes (WB13M)
Balti Kortrijk Spurs
04/11/2023 10:00
Vosta Staden
Balti Kortrijk Spurs
3 - 1 (21/25, 25/20, 25/9, 26/24)
|
WVL Beker U13 Meisjes (WB13M) | Balti Kortrijk Spurs |
04/11/2023 10:00 Vosta Staden - Balti Kortrijk Spurs 3 - 1 (21/25, 25/20, 25/9, 26/24) |