Club AM-0960 V.C. RETIE
Algemeen
Paul Wens
Carolien Boonen
Ploegen competitie
Ploeg
2de divisie dames A (D2A)
V.C. RETIE
15/09/2018 18:00
SPINLEY DESSEL
V.C. RETIE
Heren 1e provinciale (H1P)
V.C. RETIE A
22/09/2018 18:30
V.C. RETIE A
VC ST.JANSKRING HERENTALS A
Heren 3de provinciale A (H3PA)
V.C. RETIE B
15/09/2018 20:00
B.V.C. BALEN B
V.C. RETIE B
Dames 2de provinciale B (D2PB)
V.C. RETIE B
08/09/2018 15:30
V.C. RETIE B
BVMV BEERSE B
Meisjes U17 Regionaal reeks 3 (MU17RR3)
V.C. RETIE
16/09/2018 12:00
VC ST.JANSKRING HERENTALS (bc)
V.C. RETIE
Meisjes U15 Provinciaal reeks 2 (MU15PR2)
V.C. RETIE A
22/09/2018 12:30
V.C. RETIE A
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Meisjes U15 Regionaal reeks 3 (MU15RR3)
V.C. RETIE B (bc)
15/09/2018 13:30
VOLLEYBAL CLUB BERLAAR (bc)
V.C. RETIE B (bc)
Meisjes U13 Provinciaal reeks 2 (MU13PR2)
V.C. RETIE A
08/09/2018 12:00
VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
V.C. RETIE A
Meisjes U13 Provinciaal reeks 2 (MU13PR2)
V.C. RETIE C
08/09/2018 16:00
VC GEEL A
V.C. RETIE C
Meisjes U13 Provinciaal reeks 3 (MU13PR3)
V.C. RETIE B
08/09/2018 11:30
V.C. RETIE B
OLVOC OLEN B
Meisjes U13 Regionaal reeks 4 (MU13RR4)
V.C. RETIE D
15/09/2018 14:30
V.C. RETIE D
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
Meisjes U13 Regionaal reeks 4 (MU13RR4)
V.C. RETIE E
23/09/2018 10:00
VC ST.JANSKRING HERENTALS (bc)
V.C. RETIE E
Meisjes U13 Regionaal reeks 5 (MU13RR5)
V.C. RETIE F (bc)
29/09/2018 10:00
VOLLEY WESTERLO B
V.C. RETIE F (bc)
Meisjes U11 Provinciaal reeks 3 (MU11PR3)
V.C. RETIE A
16/09/2018 15:00
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A
V.C. RETIE A
Meisjes U11 Provinciaal reeks 3 (MU11PR3)
V.C. RETIE B
15/09/2018 14:30
V.C. RETIE B
VST LIONS GROOT-TURNHOUT A
U11 Regionaal reeks 4 (U11RR4)
V.C. RETIE C
08/09/2018 13:30
V.C. RETIE C
SPINLEY DESSEL B
U11 Regionaal reeks 4 (U11RR4)
V.C. RETIE D
15/09/2018 12:00
B.V.C. BALEN A
V.C. RETIE D
U11 Regionaal reeks 4 (U11RR4)
V.C. RETIE E
15/09/2018 11:30
SPINLEY DESSEL A
V.C. RETIE E
Heren 1e gewest Mol (H1GM)
V.C. RETIE C
15/09/2018 20:00
MOLVOC MOL C
V.C. RETIE C
Dames 1e gewest Mol (D1GM)
V.C. RETIE D
15/09/2018 16:30
V.C. RETIE D
LAAKDAL 1
Dames 1e gewest Mol (D1GM)
V.C. RETIE C
15/09/2018 16:00
OLMENSE V.C.3
V.C. RETIE C
Dames 2e gewest Mol (D2GM)
V.C. RETIE E
15/09/2018 16:00
MOLVOC MOL C
V.C. RETIE E
Dames 2e gewest Mol (D2GM)
V.C. RETIE F
15/09/2018 16:30
V.C. RETIE F
LAAKDAL 3
Dames 2e gewest Mol (D2GM)
V.C. RETIE G
15/09/2018 18:30
V.C. RETIE G
LAAKDAL 2
Dames 2e gewest Mol (D2GM)
V.C. RETIE H
15/09/2018 18:30
V.C. RETIE H
VC GEEL F
Ploegen beker
Ploeg
Vlaamse Beker - Heren (VBH)
V.C. RETIE
20/10/2018 20:00
OLVA BRUGGE A
V.C. RETIE
Vlaamse Beker - Dames (VBD)
V.C. RETIE
21/10/2018 18:00
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B
V.C. RETIE
Beker van Antwerpen Seniors Heren (BvASH)
V.C. RETIE 1P
20/10/2018 20:00
VOS SCHILDE 2P +2
V.C. RETIE 1P
Beker van Antwerpen Seniors Dames (BvASD)
V.C. RETIE 2D
Beker van Antwerpen Meisjes U19 (BvAMU19)
V.C. RETIE
20/10/2018 18:00
V.C. RETIE
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL
Beker van Antwerpen Meisjes U17 (BvAMU17)
V.C. RETIE
20/10/2018 14:00
VOLLEY WESTERLO
V.C. RETIE
Beker van Antwerpen Meisjes U15 (BvAMU15)
V.C. RETIE
20/10/2018 16:00
V.C. RETIE
WOVO MALLE A
Beker van Antwerpen Meisjes U13 (BvAMU13)
V.C. RETIE
20/10/2018 14:00
V.C. RETIE
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT
Beker van Antwerpen Meisjes U11 (BvAMU11)
V.C. RETIE
20/10/2018 12:00
V.C. RETIE
ARVOC ARENDONK 1
Wedstrijden & ranking

www.volleyscores.be